Британська Рада шукає корпоративних партнерів

13 июня 2008 г.


Британська Рада шукає корпоративних партнерів для участі у новій ініціативі з протидії кліматичним змінам «Європа за безпечний клімат». Британська рада пропонує двом компаніям у кожній з 15 європейських країн-учасниць підтримати проект «Європа за безпечний клімат» – амбіційну ініціативу з протидії змінам клімату, яка має за мету прискорити перехід до майбутнього без вуглецевих викидів.Проект «Європа за безпечний клімат», який було розпочато у червні 2008 року, має на меті зробити свій внесок у справу протидії кліматичним змінам і прискорити перехід до майбутнього без вуглецевих викидів. Його учасники прагнуть домогтися конкретних зрушень та сприяти діяльності, спрямованій на зменшення викидів вуглецю, завдяки співробітництву з провідними компаніями з усієї Європи, створенню взаємовигідних партнерств у 15 країнах та співпраці з найрозумнішими та найкращими представниками європейської молоді.

У кожній з країн-учасниць буде відібрано групу з 20 талановитих лідерів віком 18-25 років, які разом складатимуть сильну команду «захисників клімату», у якій буде представлено широкий спектр знань та досвіду. Ця мережа з більш ніж 200 захисників працюватиме на межі різних дисциплін, для того щоб кожна група могла розробити та запропонувати три новітні, сміливі, сучасні та конкретні ідеї, які докорінно змінять використання вуглецю та, у свою чергу, сприятимуть змінам у державній політиці, комерційній практиці та поведінці людей. По всьому континенту буде розроблено більше 40 конкретних ідей зі зменшення викидів вуглецю, а робота захисників буде широко висвітлюватись, для того щоб забезпечити зовнішню підтримку та прискорити перехід від обговорень до конкретних дій.

Кліматичні зміни – це спільна нагальна проблема, що стоїть перед світом сьогодні, і час діяти настав. Саме тому Британська рада запрошує до співробітництва у кожній з країн-учасниць дві компанії, які підтримають цю ініціативу. Ці компанії розумітимуть, що проблема кліматичних змін є надзвичайно важливою, і її необхідно вирішувати. Вони також матимуть досвід вирішення проблем з вуглецевими викидами у своїй діяльності та зможуть протягом всієї кампанії реально допомагати знаннями та експертизою учасникам проекту.

Участь у проекті надає компаніям унікальну можливість продемонструвати свою зацікавленість у вирішенні екологічних питань, що можуть бути частиною їхніх програм з корпоративної соціальної відповідальності, а також відкриває надзвичайні маркетингові можливості. Більше того, кожна організація-партнер зможе направити двох найкращих молодих працівників для участі у групі захисників клімату у своїй країні, отримуючи, таким чином, унікальну можливість для внутрішніх контактів. Ці працівники матимуть змогу співпрацювати з людьми зі схожими інтересами з усієї Європи, ділитися досвідом та планами своєї компанії щодо проблеми вуглецевих викидів, отримувати знання та досвід найкращих європейських експертів. Отримані у ході проекту досвід та знання можуть навіть допомогти сформувати світогляд компанії, розробити нові сучасні екологічні ініціативи та ініціативи з корпоративної соціальної відповідальності.

Проект «Європа за безпечний клімат» надає своїм учасникам унікальні можливості для професійного розвитку і в той же час дає змогу корпоративним партнерам напряму спілкуватися с цією унікальною групою молодих європейців.

Британська рада підтримуватиме захисників клімату у їхній діяльності, надаючи їм доступ до найкращих європейських спеціалістів з існуючих мереж експертних груп та індивідів: експертів із кліматичних змін, розробників політики, ділових людей, підприємців, груп з охорони довкілля, центрів передових досліджень тощо.

Філософія кампанії проста: підштовхнути процес переходу до майбутнього без вуглецевих викидів завдяки співпраці, інноваціям, енергійності, ініціативності, завзяттю, розумінню та обміну знаннями. Британська рада надає можливість зробити новий крок уперед та переконати ключових осіб, відповідальних за прийняття рішень, втілити ці ідеї у життя.

Для того щоб отримати інформацію про проект та дізнатися, як Ви або Ваша організація можете стати учасником, звертайтеся до Віктора Кириленко за адресою Victor.Kyrylenko@britishcouncil.org.ua.Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Верховная Рада приняла закон упрощающий экспортные операции в IT-отрасли Верховная Рада приняла закон упрощающий экспортные операции в IT-отрасли
  Сегодня Верховная Рада проголосовала за законопроект №4496 согласно которому, украинские компании-экспортеры (в том числе, участники IT-отрасли) смогут заключать договоры с зарубежными клиентами по мейлу, по схеме публичной оферты, в электронной форме или же просто выставляя счет (инвойс).
 • Верховная Рада предлагает начать маркировать продукцию из РФ Верховная Рада предлагает начать маркировать продукцию из РФ
  Текст соответствующего законопроекта пока не обнародованДепутаты Верховной Рады зарегистрировали проект закона о внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно маркировки продукции с РФ.
 • Рада установит штрафы за использование украинского флага в рекламе Рада установит штрафы за использование украинского флага в рекламе

  Законопроектом запрещается использование украинского флага в рекламе.

 • Рада приняла закон о системе иновещания в Украине Рада приняла закон о системе иновещания в Украине

  Документ предусматривает создание государственного предприятия Иновещательная телерадиокомпания Украины Ukraine tomorrow - 282 голоса "за".

 • Рада согласилась создать телеканал Ukraine Tomorrow Рада согласилась создать телеканал Ukraine Tomorrow

  Верховная Рада приняла в первом чтении законопроект о создании иновещательной телерадиокомпании Ukraine Tomorrow.

 • Рада сократила объем телерекламы до 15% от эфирного времени в час Рада сократила объем телерекламы до 15% от эфирного времени в час

  Верховная Рада Украины сократила объем рекламы на телевидении до 15% от эфирного времени в час. За соответствующие изменения в закон о рекламе №2343 в целом проголосовали 269 народных депутатов, передает liga.net

 • Рада внесла изменения в закон о доступе к публичной информации Рада внесла изменения в закон о доступе к публичной информации

  Верховная Рада Украины приняла закон о доступе к публичной информации в форме открытых данных. За изменения в некоторые законы Украины относительно доступа к публичной информации в форме открытых данных №2171 в целом проголосовали 265 народных депутатов, передает корреспондент liga.net 

 • Міжнародний Індекс Корпоративних Цінностей®, 2009 Міжнародний Індекс Корпоративних Цінностей®, 2009
  Міжнародний Індекс Корпоративних Цінностей® 2009 досліджує систему цінностей більш ніж 3,700 компаній, що працюють в 11 країнах. В Україні у дослідженні взяло участь понад 300 компаній.
 • Міжнародний Індекс Корпоративних Цінностей®, 2009 Міжнародний Індекс Корпоративних Цінностей®, 2009
  Міжнародний Індекс Корпоративних Цінностей® 2009 досліджує систему цінностей більш ніж 3,700 компаній, що працюють в 11 країнах. В Україні у дослідженні взяло участь понад 300 компаній. Індекс показує збільшення кількості цінностей, що виражені компаніями порівняно з 2006 роком. “Інновація” та “Якість” залишаються найбільш поширеними з усіх інших, також відзначається підвищення ролі соціальних цінностей, таких як “Соціальна відповідальність” та “Стійкий розвиток”.
 • Британська Рада підтримує Всесвітній День без Авто Британська Рада підтримує Всесвітній День без Авто
  22 вересня у всьому світі відзначається «День без Авто», метою якого є привернення уваги до проблеми надмірної залежності людини від автомобіля. Звичка користуватися авто, навіть коли у цьому немає особливої потреби, призводить до руйнівного впливу на навколишнє середовище. Автотранспорт спричиняє третину всіх викидів парникових газів у світі! Цього року Київ долучається до цієї важливої акції.