Півфінал Emmy® Awards відбудеться в Україні

20 марта 2008 г.

Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) офіційно повідомив, що один з фінальних етапів Міжнародної телевізійної премії International Emmy® Awards 2008 пройде в Києві. Це буде європейський півфінал премії. Церемонія триватиме з з 28 червня по 1 липня 2008 року.

Як повідомляв МБ, на київському етапі премії буде оцінено роботи у 2-х номінаціях - «ток-шоу» та «комедії». Фінал міжнародної премії Emmy® 2008 відбудеться 8 жовтня в Каннах, у Франції. Переможці будуть оголошені та нагородженні 24 листопада під час 36-ї Міжнародній церемонії Emmy в Нью-Йорку.

www.mediabusiness.com.uaКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • AB InBev Efes представила в Україні новий бренд іспанського крафтового пива La Virgen AB InBev Efes представила в Україні новий бренд іспанського крафтового пива La Virgen
  AB InBev Efes Україна представила українцям новий бренд ― іспанське крафтове пиво La Virgen. Пиво, народжене в відомій мадридській пивоварні Cervezas La Virgen, встигло завоювати величезну популярність і тепер з'явиться на полицях українських магазинів.
 • В УКРАЇНІ РОЗПОЧАВСЯ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ ПРО РІВНІСТЬ ЖІНОК ТА ЧОЛОВІКІВ “ПОЧУТИ ОДНЕ ОДНОГО” В УКРАЇНІ РОЗПОЧАВСЯ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ ПРО РІВНІСТЬ ЖІНОК ТА ЧОЛОВІКІВ “ПОЧУТИ ОДНЕ ОДНОГО”
  Як показало дослідження Національного Демократичного Інституту, 77% українців та українок вважають рівність важливою. Чоловіки і жінки в Україні в рівній мірі прагнуть змін щодо традиційних жіночих та чоловічих ролей і бачать суттєву відмінність між поточною та бажаною ситуаціями. Що ж заважає нам створити суспільство вільне від упереджень та стереотипів?
 • На REX-2011 відбудеться перший PR-Space Congress На REX-2011 відбудеться перший PR-Space Congress
  В рамках 15-ї ювілейної виставки REX, 28 вересня 2011 року, відбудеться перший професійний PR-Space Congress, завданням якого є представлення та обговорення практичних моделей й нових ідей діагностики, вироблення рішень і досягнення результатів в PR-діяльності. Тема цьогорічного Конгресу — Стратегії, ризики, результати в управлінні public relations. Ініціатором і координатором підготовки та проведення Конгресу виступила консалтингова компанія PR-Prime.
 • Сьогодні відбудеться демонтаж чергових МАФів-нелегалів Сьогодні відбудеться демонтаж чергових МАФів-нелегалів
  29 березня, активісти Всеукраїнської молодіжної громадської «Молоді Регіони» спільно з правоохоронними органами та фахівцями Головного управління контролю за благоустроєм міста організовують демонтаж чергових «нелегальних» МАФів.
 • В рамках міжнародного автосалону SIA’2010 відбудеться День Маркетингу В рамках міжнародного автосалону SIA’2010 відбудеться День Маркетингу
  28 травня 2010 р. в рамках 18 Київського міжнародного автосалону SIA’2010 відбудеться День Маркетингу (Marketing Day). Організатори заходу – оргкомітет виставки SIA’2010 та компанія стратегічних комунікацій Publicity Creating.
 • 24 квітня в Будинку вчителя в м. Київ відбудеться друга конференція TEDx Kyiv “Краса Розуму: ідеї 24 квітня в Будинку вчителя в м. Київ відбудеться друга конференція TEDx Kyiv “Краса Розуму: ідеї
  Що Україна може запропонувати світу? Які ідеї, народжені тут, можуть стати внеском в розвиток суспільства знання та дослідження? Що надихає учнів в школах на творчі здобутки? Чому можливе зварювання тканин на живій людині ? Як використовувати власний мозок на всі 100%? На ці та багато інших запитань, що рухають суспільний прогрес та надихають на інноваційні дослідження, дадуть відповіді більш як 15 доповідачів з України, Росії та інших країн, які зберуться і розкажуть про унікальні українські ідеї у сфері освіти, екології, медицини, інформаційних технологій, мистецтва, соціальних інновацій та управління.
 • В рамках виставки "InterBudExpo" традиційно відбудеться День Маркетингу В рамках виставки "InterBudExpo" традиційно відбудеться День Маркетингу
  25 березня 2010 року, в рамках міжнародної спеціалізованої виставки "InterBudExpo", традиційно відбудеться День Маркетингу. Організатори заходу – компанія Publicity Creating та оргкомітет виставки "InterBudExpo".
 • Координатор проектів ОБСЄ в Україні сприяє розвитку екологічної освіти в Україні Координатор проектів ОБСЄ в Україні сприяє розвитку екологічної освіти в Україні
  Київ, 23 липня 2009 року – Екологічна освіта буде включена до освітньої програми середньої школи за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Так звана концепція Зеленого пакету, що впроваджуватиметься у співпраці з Міністерством освіти і науки України була представлена представникам засобів масової інформації, освітянам та неурядовим громадським організаціям під час круглого столу в Києві під егідою ОБСЄ.
 • У вересні відбудеться II-й Міжнародний форум «Цифрове мовлення в Україні» У вересні відбудеться II-й Міжнародний форум «Цифрове мовлення в Україні»
  Незалежна асоціація телерадіомовників України (НАМ)  та Індустріальний  Телевізійний  Комітет (ІТК) прийняли рішення про проведення IІ-го Міжнародного Форуму «Цифрове мовлення в Україні» 19 вересня 2008 р.  Про це сказано у спільному офіційному повідомленні компаній, текстом якого володіє «МедіаБізнес».
 • Сьогодні відбудеться церемонія нагородження галузевою премією «Телетріумф» Сьогодні відбудеться церемонія нагородження галузевою премією «Телетріумф»
  23 серпня у Національному Палаці «Україна» відбудеться церемонія нагородження національною премією у галузі телебачення «Телетріумф». Премія заснована  Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення в 2000 році з метою підтримки і відзначення на державному рівні кращих творчих колективів та особистостей, які виробляють якісну телевізійну продукцію, генерують нові ідеї на телевізійному ринку України.