Розгляд справи по формуванню міжнародного іміджу України за кордоном.

20 июня 2006 г.


Розгляд справи по формуванню міжнародного іміджу України за кордоном продовжиться в Київському апеляційному Господарському суді. Компанія CFC Consulting подала апеляційну скаргу на рішення Господарського суду міста Києва, яким останній визнав законність тендеру МЗС на формування позитивного іміджу України за кордоном, що проводився в грудні 2005 року.

Нещодавнє рішення МЗС про розірвання контракту із переможцем тендеру ТОВ ЕКФ «Конгломерат» CFC Consulting вважає додатковим аргументом на свою користь, адже фахівці компанії із самого початку наголошували на відсутності професійної кваліфікації в переможця. «Рішення Господарського суду міста Києва просто поторпає від ігнорування та перекручування норм законодавства, що чітко прописують правила проведення державних закупівель. За такої ціни контракту оголошення про тендер мало бути розміщене в міжнародних засобах масової інформації. Це робиться для того, аби залучити до участі іноземні компанії, наявність яких підвищить рівень конкуренції в тендері, і тим самим – якість наданих послуг. Тільке одне це порушення є підставою для відміни торгів, не кажучи про те, що подібних порушень під час тендеру ми нарахували з десяток», - говорить адвокат CFC Consulting Володимир Потапенко.

CFC Consulting не згодна з тим, що cуд при розгляді справи проігнорував висновки Міністерства економіки України та Тендерної палати України, що чітко зафіксували грубі порушення тендерного законодавства. «У цій ситуації Міністерство закордонних справ не просто обмежило права учасників тенедеру говорить керівний партнер CFC Consulting Геннадій Курочка. – ігноруючи проблему невідповідності кваліфікації ТОВ «Конгломерат», МЗС завдало значного удару по власній репутації та по іміджу України на світовій арені». «Даний позов – це вже не просто захист групою компаній своїх законних прав» – говорить головний менеджер проектів CFC Consulting Костянтин Грідін - «це колективне прагнення фахової спільноти захиститися від непрозорих схем в сфері держзакупівель. Підтвердження тому – активна участь у справі представників професійних асоціацій та окремих компаній». Компанія CFC Consulting готова використати всі засоби судового захисту в Україні та звератися до міжнародних судів для захисту своїх прав та прав своїх партнерів.

Також компанія починає залучати до висвітлення проблеми міжнародні засоби масової інформації. «До цього всі наші прес-релізи виходили тільки українською мовою. Відтепер всі матеріали дублюватимуться англійською. Якщо тиск української преси та громадськості не змусив державні органи звернути належну увагу на таке важливе питання, як міжнародний імідж України, то тепер до цього долучаться і представники міжнародного співтовариства», - говорить керівний партнер CFC Consulting Геннадій Курочка. Тендер на формування позитивного іміджу України за кордоном проводився 20 грудня 2005 року.

Об’єднання компаній CFC Consulting, PBN та продакшн-студії «Марк&Петр» взяло участь у тендері МЗС на формування позитивного іміджу України за кордоном, подавши спільну пропозицію (пропозиція була подана від імені CFC Consulting, яка очолила об’єднання). Переможцем було обрано харківську компанію ТОВ ЕКФ «Конгломерат» (основна сфера діяльності – оцінка рухомого та нерухомого майна) із пропозицією 12 745 000 грн. 20 січня 2006 року компанія CFC Consulting подала до Господарського суду міста Києва позов про визнання результатів тендеру недійсними.

Основні претензії позивача: прийняття дострокового рішення тендерним комітетом (до проведення презентацій програм учасниками), дострокове підписання договору із переможцем, відсутність фахового досвіду і компетенції у обраного переможця тендеру, який за півроку до того був замішаний в іншому скандалі, пов’язаному із зловживаннями в тендерному комітеті «Енергоатому».


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи