АМКУ рекомендував ЗАТ «Воля-Кабель» утриматися від припинення надання послуг аналогового телебачення

6 февраля 2008 г.

Київське міське територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало ЗАТ «Воля-Кабель» утриматися від припинення надання послуг аналогового телебачення до проведення з абонентами відповідної роз’яснювальної роботи. Про це сказано в офіційному повідомленні Антимонопольного комітету України (АМКУ), текстом якого володіє «МедіаБізнес».

Згідно повідоблення АМКУ, орган Комітету надіслав кабельному оператору офіційний запит. Впродовж десяти днів компанія має надати інформацію щодо етапності переходу на цифрове телебачення та особливостей технологічної сторони цього процесу. «Комітет детально проаналізує зазначені матеріали на предмет дотримання компанією вимог конкуренційного законодавства», - сказано в повідомленні АМКУ.
«Хотілося б спостерігати більш чітку і послідовну позицію основного регулятора — Нацради з питань телебачення та радіомовлення, на яку законодавством покладені функції нагляду та регулювання у цій сфері», – зауважив Голова Комітету Олексій Костусєв.
Нагадаємо, що минулого тижня Нацрада з питань телебачення і радіомовлення створила спеціальну коміссію з питань перевірки діяльності ЗАТ «Воля-Кабель».


«МедіаБізнес»Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Регионы могут остаться без аналогового ТВ Регионы могут остаться без аналогового ТВ

  В новом бюджете не обнаружено финансирования аналогового вещания в малых городах.

 • Услуги «Воля-кабель» в Крыму будут предоставлять российские «Телекоммуникационные системы» Услуги «Воля-кабель» в Крыму будут предоставлять российские «Телекоммуникационные системы»
  1 июля 2014 года ООО «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ» прекратит предоставление услуг на территории Крыма. Об этом сообщается в распространенном релизе.
 • Минкомсвязи хочет перенести срок отключения аналогового вещания Минкомсвязи хочет перенести срок отключения аналогового вещания
  Минкомсвязи предлагает перенести срок отключения аналогового телевидения для негосударственных каналов, не успевающих перейти на цифровое вещание
 • Україна стає повноправним учасником Європейської конвенції про транскордонне телебачення Україна стає повноправним учасником Європейської конвенції про транскордонне телебачення
  4 червня 2009 року у Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення відбулася прес-конференція з питань впровадження Європейської конвенції про транскордонне телебачення в Україні за участю довгострокового експерта Ради Європи Ад ван Луна, керівника проекту „Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі” Ольги Сєдової, першого заступника голови Національної ради Андрія Мирошніченка, члена Національної ради Тетяни Лебедєвої, відповідального секретаря Національної ради,  спостерігача від України у Постійному комітеті Ради Європи з питань транскордонного телебачення Владислава Лясовського, представників телерадіомовних компаній, медійних громадських організацій, засобів масової інформації, операторів кабельного телебачення. Про це повідосляє прес-служба Нацради
 • Procter & Gamble повертається на телебачення Procter & Gamble повертається на телебачення
  Найбільший рекламодавець в Україні та світі компанія Procter & Gamble із лютого повертається на українське телебачення. За деякими даними, рекламні ролики брендів компанії з’являться як мінімум в ефірі тих каналів, які працюють з будинками продажів «Сфера-ТВ» та Maxximum Advertising. Про це провідомляє інтернет-видання.
 • Нацрада рекомендує утриматися від показу низки програм, які порушують суспільну мораль Нацрада рекомендує утриматися від показу низки програм, які порушують суспільну мораль
  За повідомленням прес-служби Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення наприкінці грудня 2008 року до НТКУ  надійшло кілька рішень Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі. У них йдеться про висновки цього державного органу стосовно деяких програм і передач, що транслювалися в ефірі телекомпаній і які порушують чинне вітчизняне законодавство у сфері захисту суспільної моралі.
 • Поляки вподобали цифрове інтерактивне телебачення Поляки вподобали цифрове інтерактивне телебачення
  Відповідно до результатів дослідження TNS OBOP, проведеного на замовлення телекомунікаційної компанії Inotel, до 30% польських глядачів зацікавлені у цифровому інтерактивному телебаченні (IPTV).
 • Весной Украина готовится отказаться от аналогового вещания Весной Украина готовится отказаться от аналогового вещания
  В ряде областей Украины уже весной следующего года появится цифровое телевидение. Вчера Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания утвердил программу перехода Украины на цифровое вещание, которая должна быть реализована до 2015 года. Главной проблемой для ее реализации участники рынка назвали слишком малые сроки для закупки населением приемных устройств.
 • Нацрада відклала вирішення питання щодо надання ліцензії Українському бізнес-каналу та каналу Спорт3 Нацрада відклала вирішення питання щодо надання ліцензії Українському бізнес-каналу та каналу Спорт3
  Нацрада з питань телебачення та радіомовлення відклала рішення щодо видачі ліцензій на супутникове мовлення двом нішевим телеканалам – спортивному «Спорт 3» (ТОВ «Поверхность ТВ») та діловому «Український бізнес-канал» (ТОВ «Телеканал 100»). «Спорт 3» заплановано як спортивний телеканал мовлення. Він буде цілодобовим, 18 годин у сітці мовлення займатимуть вітчизняні програми, 6 годин - зарубіжні.
 • Київрада спробує ще раз прийняти рішення про утворення ЗАТ «Київський медіахолдинг» Київрада спробує ще раз прийняти рішення про утворення ЗАТ «Київський медіахолдинг»
  14 червня 2007 року київський міський голова Леонід Черновецький планує внести на розгляд сесії міської ради питання про створення ЗАТ «Київський медіахолдинг». «Черновецький знову спробує вибити з депутатів рішення про створення холдингу, але якщо це станеться, то з грубим порушенням регламенту», — сказав депутат міськради бютівець Олександр Бригинець. Він зазначив, що профільна комісія відмовилася розглядати це питання, оскільки їй досі не надано всі необхідні документи, зокрема статут.  
Remadeys