На ТРК «Київ» Максим Лазебник запустить програму про рекламу

22 января 2008 г.

Виконавчий директор Всеукраїнської рекламної коаліції Максим Лазебник планує зробити програму про рекламу на ТРК «Київ». Про це «ТК» повідомив сам Максим Лазебник. За його словами ці плани мають бути реалізовані у межах співробітництва Всеукраїнської рекламної коаліції та Київського медіа холдингу. Як повідомляла «Телекритика», ці структури підписують  меморандум про співпрацю, а Максим Лазебник стане редактором рубрики медіа у цих ЗМІ.

«У нас є низка спільних проектів у рамках тих заходів, які робить Київський медіа холдинг чи Всеукраїнська рекламна коаліція. Особисто я хотів би зробити хорошу телевізійну програму про рекламу. Ці плани у мене були ще з 2001-2002 року, тоді навіть ми зняли два пілоти. Були попередні домовленості з різними телеканалами. Але вони не  закінчились створенням реальної програми,» - зазначив Максим Лазебник.

За його словами найбільшими труднощами для створення подібної програми  є визначення її формату: «Якщо ми починаємо робити передачу для  професіоналів, то вона не має масової аудиторії, а якщо орієнтуємось на широку аудиторію, то маємо робити популярну програму зі смішними роликами, на кшталт «Я завжди з собою беру відеокамеру», і вона не буде цікавою професійним рекламістам. На цьому роздоріжжі завжди наші плани закінчувались. Робити не рейтингову програму не цікаво телебаченню, а робити масову  не цікаво коаліції, бо це не відповідає її завданням».

Пан Лазебник не обіцяє, що нова програма з’явиться в ефірі ТРК «Київ» «вже завтра», оскільки поки вона існує лише на рівні ідеї, однак наголошує на тому, що у телеканалу є бажання та  технічні ресурси для цього проекту.

Співпрацю з Київським медіахолдингом виконавчий директор Всеукраїнської рекламної коаліції розглядає як один із засобів донесення інформації про рекламний ринок на широку аудиторію, зокрема аудиторію київських чиновників та киян: «Рекламна коаліція на певному етапі свого розвитку намагається розширити свої контакти з аудиторією. Ми навчились добре доносити свою інформацію у середині індустріального співтовариства. Завдання Всеукраїнської рекламної коаліцій донести інформацію про комунікаційний ринок не лише на професійну аудиторію, але й на аудиторію цих видань. Їх інтерес теж зрозумілий – медіа, реклама, стали невід’ємною частиною життя не лише тих, хто цим займається, але є соціальним явищем, про яке варто говорити професійно».

Однією з умов цієї співпраці Лазебник називає незалежність від політики: «Я абсолютно не заангажований у політику. І мені за великим рахунком все одно хто буде мером, і хто буде на перших шпальтах цих видань».

www.telekritika.uaКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Компанія «Henkel» запускає комплексну глобальну програму солідарності для підтримки постраждалих громад, працівників і клієнтів Компанія «Henkel» запускає комплексну глобальну програму солідарності для підтримки постраждалих громад, працівників і клієнтів
  «Компанія «Henkel» готова допомогти вирішити цю безпрецедентну проблему. Відповідно до наших цінностей ми бажаємо зробити свій внесок у комплексну глобальну програму солідарності, — заявив Карстен Кнобель, голова правління Ради директорів компанії «Henkel».
 • Перший Автомобільний телеканал представляє програму «Алло, гараж!» з Анітою Цой! Перший Автомобільний телеканал представляє програму «Алло, гараж!» з Анітою Цой!
  Знімальна група програми «Алло, гараж!» сприймає кожен автомобіль, що потрапляє на проект, як безмежне і вдячне поле для творчості. Машина в руках  цих людей – зручний засіб, за допомогою якого вони шокують не лише власника, але й усіх довкола. Кваліфіковані спеціалісти відмінно роблять свою справу.
 • Ціни на передвиборну агітацію на ТРК «Україна», НТКУ, К1, 5-му каналі, ТЕТ, ТОНІС, ТРК «Київ» та ін. Ціни на передвиборну агітацію на ТРК «Україна», НТКУ, К1, 5-му каналі, ТЕТ, ТОНІС, ТРК «Київ» та ін.
  16 жовтня в газетах «Урядовий кур'єр» і «Голос України» ТРК «Україна», Національна телекомпанія України, К1, 5 канал, ТЕТ, ТОНІС, ТРК «Київ», дніпропетровський 34 канал і донецький Перший муніципальний оприлюднили розцінки на розміщення передвиборної агітації під час чергових виборів Президента.
 • Мінкульт запустить на телебаченні ролики про вишиванку Мінкульт запустить на телебаченні ролики про вишиванку
  Наступного року Міністерство культури і туризму планує реалізувати на українських телеканалах соціальний рекламний проект «Про що говорить вишивка». Він буде популяризувати автентичні традиції різних регіонів країни. За словами Тіни Пересунько, прес-секретаря міністра культури і туризму, інформація про конкурс на реалізацію проекту буде невдовзі розміщена на сайті Міністерства культури, а згодом буде проведено тендер. А от його сума ще не розглядалась, оскільки не прийнято проект бюджету на 2009 рік.
 • Працівники ТРК «Київ» просто чіпляються за місця? Працівники ТРК «Київ» просто чіпляються за місця?
  За два місяці, що минули відтоді, як ТРК «Київ» очолив Дмитро Харитонов, канал покинули вже близько 40 працівників. Як повідомляє джерело «ТК» на каналі, там запроваджено новий штатний розклад, за яким протягом двох місяців повинні звільнити ще кількадесят працівників. Усім їм запропоновано звільнитися за згодою сторін, якщо ж людина відмовляється – їй погрожують звільненням за невідповідність займаній посаді. При цьому працівникам дають шанс «показати себе» протягом деякого часу — тоді їм можуть запропонувати залишитись у новій команді.
 • З'їзд НМПУ прийняв програму діяльності на два роки і зміни до статуту, а також обрав нових членів З'їзд НМПУ прийняв програму діяльності на два роки і зміни до статуту, а також обрав нових членів
  Незалежна медіа-профспілка України активно захищатиме інтереси своїх членів при роздержавленні ЗМІ. Зокрема, в програмі діяльності профспілки на найближчі два роки, прийнятій на Другому з’їзді НМПУ, що відбувся у минулі вихідні в Бердянську, передбачено, що НМПУ створить страйковий фонд на випадок оголошення страйків та фонд соціальної допомоги працівникам ЗМІ, запровадить профспілкові інспекції для контролю за дотриманням з боку власників умов журналістів та інше.
 • ТРК «Київ» готує два власних документальних проекта ТРК «Київ» готує два власних документальних проекта
  В найближчих планах ТРК «Київ» – запуск двох документальних продуктів власного виробництва. Очікується, що в ефірі вони з’являться у травні. Назва першого проекту - «Пульс мого міста». «Пульс мого міста» дає можливість киянам побачити Київ як єдину систему, один організм. Це один день з життя тих людей, які підтримують життєдіяльність Києва. Одна серія – розповідь про одну професію тільки в цифрах і фактах», - повідомила «МедіаБізнес» прес-служба каналу. Проект складається 10 серій. Крім цього, ТРК «Київ» готує випуск програми «Київ, який я люблю».
 • Микиту Бєльського звільнили з ТРК «Київ» із скандалом Микиту Бєльського звільнили з ТРК «Київ» із скандалом
  13 квітня перший заступник директора ТРК «Київ» Микита Бєльського був звільнений з цієї посади, повідомляє служба маркетингу телеканалу. Рішення про його звільнення було ухвалене на підставі проведеного аудиту та рекомендацій аудиторської комісії через «факти порушення службових обов’язків».
 • Компания Shell и агентство "Виллард" запускают образовательную програму для школьников в Киеве Компания Shell и агентство "Виллард" запускают образовательную програму для школьников в Киеве
  Компания Shell запустила в Украине образовательную программу безопасного поведения детей на дорогах при поддержке агентства "Виллард". До конца учебного года новая школьная программа пройдет в 43-х общеобразовательных школах Святошинского района Киева. Тесно работая с ГАИ г. Киева и Министерством образования Украины, компания Shell планирует расширить программу в будущем и проведет ее во многих других школах Киева.
 • «Телекритика» розпочала програму круглих столів з фахівцями українського медіа-ринку «Телекритика» розпочала програму круглих столів з фахівцями українського медіа-ринку
  Журнал «Телекритика» та реномований київський ресторан «Велюр» оголошують про старт річної програми круглих столів за участю представників українського медіа-ринку. В першу чергу - телевізійного. Протягом 2007 року раз на місяць круглі столи «Телекритики» проходитимуть у VIP залі «Велюру», кожен з них буде присвячений конкретній темі або сегменту медіа-індустрії.

Твои Объявления