«Стар Медіа» вироблятиме караоке-шоу за форматом NBC для Нового каналу

22 января 2008 г.

У березні на Новому каналі з’явиться нове шоу виробництва компанії «Star Media Entertainment» під робочою назвою «Зірка караоке». Як розповів директор компанії «Star Media Entertainment» Олексій Гончаренко, програма буде зроблена за форматом NBC «The Singing Bee» («Співоча бджола»).

У програмі братимуть участь усі охочі у віці від 18 до 45 років. На відміну від інших музичних проектів, наявність слуху та голосу – не найголовніші якості, які можуть допомогти здобути перемогу. Зовнішність також не має значення. В першу чергу людина має бути прихильником української та закордонної естради та знати напам’ять улюблені пісні.  
«Это будет павильонное шоу с живым оркестром. Зрители в студии – потенциальные участники, – розповів Олексій Гончаренко. – Когда зазвучит мелодия, часть присутствующих получит шанс спеть кусочек песни. Тот, кто сделает это без ошибок, сможет принять участие в следующих конкурсах. Во время первого тура ведущий должен отобрать шесть человек».  
Далі умови будуть дещо змінюватися та ускладнюватися. Наприклад, на табло демонструватимуться уривки тексту з пісні, а учасникам треба буде згадати пропущені рядки. Також їм доведеться назвати прізвища виконавців, назви та рік створення пісень. У якості призу переможець отримає солідну суму грошей.  


www.sostav.uaКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Вертикальное видео: почему за этим форматом видеорекламы будущее Вертикальное видео: почему за этим форматом видеорекламы будущее

  Многие ненавидят вертикальное видео. В глазах самодовольных обитателей Reddit и YouTube те, кто снимает своими смартфонами видео в портретном режиме, а не в широкоэкранном, давно адаптированном в кино и на телевидении, — не больше, чем неотесанные любители.

 • «Яндекс» экспериментирует с новым форматом рекламы «Яндекс» экспериментирует с новым форматом рекламы
  На главной странице поиска появился вертикальный баннер"Яндекс» заполнил пустое пространство слева на главной странице поиска и разместил новый для поисковика формат медийной рекламы – вертикальный анимированный баннер в качестве эксперимента.
 • «Караоке на майдані» на празднике дня города от FRESH «Караоке на майдані» на празднике дня города от FRESH
  В начале сентября, в день города Сумы, Детский центр «Місто розваг» и Валентина Маркевич вытупили с инициативой большого праздника. Для реализации масштабного для города мероприятия привлекли агентство маркетинговых коммуникаций FRESH. В достаточно короткие сроки агентство разработало и реализовало концепцию мероприятия. Кроме того, в рамках праздника было решено собирать средства для лечения детей, страдающих онкологическими заболеваниями.
 • «Інтер-Медіа» стала «1+1 Медіа». Її очолили Влад Корчин і Роман Єлістратов «Інтер-Медіа» стала «1+1 Медіа». Її очолили Влад Корчин і Роман Єлістратов
  Продакшн-компанія «Студії “1+1”», створена на базі підприємства «Інтер-Медіа», відтепер називається «1+1 Медіа». Про це «Телекритику» повідомила прес-служба «1+1».
 • «Стар Медиа» получит REMI за «Внеземного» «Стар Медиа» получит REMI за «Внеземного»
  Фантастическая трагикомедия «Внеземной» производства телекомпании «Стар Медиа» получит Remi – высшую награду фестиваля WorldFest, одного из самых престижных форумов о кино в мире. Об этом сказано в официальном сообщении «Стар Медиа».
 • Київський Медіа Холдинг – генеральний медіа-партнер фотовиставки «Мода і стиль в фотографії» Київський Медіа Холдинг – генеральний медіа-партнер фотовиставки «Мода і стиль в фотографії»
  Відсьогодні в «Мистецькому Арсеналі» та галереї «KievFineArt» проходитиме виставка «Мода і стиль»  - частина проекту «Керуй мрією» Московського Міжнародного фестивалю «Мода і стиль в фотографії», що існує з 1999 року та проводиться музеєм «Московський Дім Фотографії» вже вп’яте. В Києві така презентація відбудеться вперше!: Класикі світової та вітчизняної фотографії, зірки сучасної fashion-фотографії, а також проекти глянцевих журналів як невід’ємного феномену модного світу складають традиційну структуру фестивалю.
 • Нацрада відклала вирішення питання щодо надання ліцензії Українському бізнес-каналу та каналу Спорт3 Нацрада відклала вирішення питання щодо надання ліцензії Українському бізнес-каналу та каналу Спорт3
  Нацрада з питань телебачення та радіомовлення відклала рішення щодо видачі ліцензій на супутникове мовлення двом нішевим телеканалам – спортивному «Спорт 3» (ТОВ «Поверхность ТВ») та діловому «Український бізнес-канал» (ТОВ «Телеканал 100»). «Спорт 3» заплановано як спортивний телеканал мовлення. Він буде цілодобовим, 18 годин у сітці мовлення займатимуть вітчизняні програми, 6 годин - зарубіжні.
 • «Стар Медиа» начинает съёмки триллера «Третий лишний» «Стар Медиа» начинает съёмки триллера «Третий лишний»
  Российско-украинская продакшн-компания «Стар Медиа» в первых числах июня приступает к съёмкам нового психологического триллера в стиле Хичкока под рабочим названием «Третий лишний». Съёмки будут проходить в Киеве и продлятся до середины июля.
 • Створення медіа-холдингу київ. влади може означати приватизацію ком. медіа за безцінь і для своїх Створення медіа-холдингу київ. влади може означати приватизацію ком. медіа за безцінь і для своїх
  Створення нового централізованого медіа-холдингу київської влади може означати приватизацію комунальних медіа за безцінь і «для своїх», — так заступник голови Верховної Ради V скликання Микола Томенко прокоментував проект рішення столичної влади, відповідно до якого пропонується реорганізувати шляхом злиття комунальні підприємства «Хрещатик», «Вечірній Київ», «Редакція газети «Українська столиця», «ТРК «Київ», «Радіо «Голос Києва» у закрите акціонерне товариство «Київський Медіа Холдинг» із закріпленням у комунальній власності 51% акцій цього товариства. Про це повідомляє прес-служба віце-спікера.
 • Будущее радиостанций за нетрадиционным форматом вещания Будущее радиостанций за нетрадиционным форматом вещания
  Ежедневно, вольно или невольно, радио слушает 80% населения старше 12 лет. Наиболее интенсивное прослушивание радио приходится на активную часть дня: утро - день - вечер. Радиоаудитория по своим масштабам меньше телевизионной, однако в отличие от ТВ радио может охватывать определенные целевые группы.