Нацрада видала ліцензію на супутникове мовлення СТБ та «Слов’янському каналу»

23 августа 2007 г.


Члени Нацради з питань телебачення і радіомовлення зібралися на засідання, перервавши відпустку, щоби розглянути актуальні питання та взяти участь у заходах з організації та проведення Національної премії «Телетріумф», урочиста церемонія нагородження якої відбудеться 23 серпня. Одне із голосувань Нацради стосувалося рішення щодо переможця у номінації Національної ради «за особливий внесок у розвиток українського телебачення», прізвище переможця буде названо завтра, під час урочистої церемонії у Палаці «Україна». Наступне засідання регуляторного органу відбудеться 29 серпня, а далі члени Нацради продовжать відпустку, з якої мають остаточно повернутися 12 вересня.Серед сьогоднішніх рішень Нацради – позитивні рішення щодо надання ліцензії на супутникове мовлення телеканалу «ММЦ-СТБ» та «Слов’янскому каналу».

Довідка:
«Слов’янський канал» (лого SCI; ТОВ «Міжнародний «Слов’янський канал») – оператор телекомунікацій – SES SIRIUS AB (Швеція), супутник «SIRIUS – 2»; формат мовлення – інформаційно-розважальний. Як розповіла раніше в інтерв’ю УНІАН Валерія Іваненко, генеральний директор та один із власників телекомпанії (за статутними документами їй належить 40% акцій, решта – 5 пакетів по 12% - належать іншим фізичним особам), глядачі побачать «тематичний культурно-пізнавальний “Слов’янський канал”, регулярно і якомога ширше розповідати про історію, традиції, культуру, сьогоднішні досягнення, правдиво інформувати світову спільноту про різні аспекти життєдіяльності сучасного слов’янства, сприяти зміцненню зв’язків громадян слов’янських держав, слов’янських діаспор». Також вона повідомила, що головним автором ідеї був Володимир Іваненко, який раптово помер у жовтні 2006 року. Він був відомий в Україні та за її межами телепродюсер і громадський діяч, фундатор першого в СРСР ефірно-кабельного телебачення, ініціатор проведення першого з’їзду незалежних телекомпаній і телестудій під гаслом «За охорону авторських прав», засновник телекомпаній ТОНІС і ТЕТ.

Проект рішення «Про заяву «Слов’янський канал», м. Київ, щодо видачі ліцензії на мовлення» розглядався на засіданні 5 липня 2007 року, але тоді Національна рада вирішила перенести розгляд питання до моменту доопрацювання статутних документів.

Також на сьогоднішньому засіданні Нацрада відклала слухання до з’ясування обставин справи щодо рішення про видачу ліцензії на супутникове мовлення ТОВ «М’юзик-бокс Україна». У представленні проекту каналу в Нацраді генеральний директор компанії Кирило Масленцин зауважив, що ідеться про відкриття українського відділення каналу «MBOX» (Росія), який покриває із супутника понад 50 країн. Канал є музично-розважальним і, за словами пана Масленцина, має намір пропагувати українську музику у країнах мовлення, включаючи її у свої міжнародні ротації, а також готуватиме пізнавальні програми про українську музику для глядачів в Україні.

До кінця року в Україні збираються розпочати мовлення ще два супутникові канали – «Дизайн–TV» та «Shopping-TV» (відповідно ТОВ «PL TV» та «PL SALES»). Як відомо із програмної концепції каналу, канал «Дизайн–TV» має бути українським аналогом каналів Style і Fashion, розповідатиме про новини моди, передбачатиме програми про українську модну індустрію, сповіщатиме про тренди щодо дизайну одягу, інтер’єрів, ландшафтного дизайну. «Shopping–TV» - «надаватиме інформацію про товари». Розгляд питання про видачу ліцензії цим телеканалам Нацрада з питань ТБ і РМ зняла з розгляду. Як пояснив член Нацради Віктор Понеділко, «оскільки не всі члени Нацради опрацювали документи».


Источник: ТелекритикаКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Петербуржец продал кусок спины каналу НТВ под рекламу Петербуржец продал кусок спины каналу НТВ под рекламу
  У петербуржца Игоря Лисовенко, выставившего на продажу свою спину для нанесения рекламных татуировок, появился первый клиент.Как сообщает газета "Комсомольская правда", им стал телеканал НТВ. Татуировка для НТВ будет представлять собой логотип канала и займет от четырех до девяти рекламных "ячеек".
 • «1+1» переоформив ліцензію «1+1» переоформив ліцензію
  «1+1» переоформив ліцензію, пообіцявши Нацраді 100 % української мови в ефірі та участь у «Телетріумфі». Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 25 червня  задовольнила заяву телекомпанії «Студія «1+1» щодо переоформлення ліцензій на мовлення у зв’язку із зміною структури власності.
 • Нацрада почала видавати ліцензій на цифрове мовлення Нацрада почала видавати ліцензій на цифрове мовлення
  Національна Рада України з питань телебачення та радіомовлення розпочала видачу ліцензій десятьом переможцям першого всеукраїнського конкурсу на цифрове мовлення. Про це на брифінгу у Києві повідомив голова Нацради Віталій Шевченко.
 • «Стар Медіа» вироблятиме караоке-шоу за форматом NBC для Нового каналу «Стар Медіа» вироблятиме караоке-шоу за форматом NBC для Нового каналу
  У березні на Новому каналі з’явиться нове шоу виробництва компанії «Star Media Entertainment» під робочою назвою «Зірка караоке». Як розповів директор компанії «Star Media Entertainment» Олексій Гончаренко, програма буде зроблена за форматом NBC «The Singing Bee» («Співоча бджола»).
 • У складі топ-менеджменту каналу «ТЕТ» відбулися зміни У складі топ-менеджменту каналу «ТЕТ» відбулися зміни
  У складі топ-менеджменту «ТЕТа» відбулися зміни. Валерій Гросман, програмний директор телекомпанії «ТЕТ», став заступником голови правління каналу, а програмним директором призначено Вікторію Любенко, яка раніше працювала на каналі ICTV та СТБ. Про це «ТК» повідомив голова правління ЗАТ «ТЕТ» Григорій Тичина. Валерій Гросман закінчив Миколаївський педагогічний інститут за спеціальністю «вчитель російської мови та літератури». Розпочав телевізійну кар’єру 1976 року на Миколаївському державному телебаченні. Пройшов шлях від редактора до генерального директора комерційного каналу. 1996 року обійняв посаду програмного директора ЗАТ «ММЦ-СТБ», у 1999 році працював виконавчим продюсером каналу «Ера». Із серпня 2000 року обіймав посаду програмного директора каналу «ТЕТ».  
 • Ігор Кондратюк готовий продати молдаванам ліцензію на виробництво «Караоке на майдані» за $500 Ігор Кондратюк готовий продати молдаванам ліцензію на виробництво «Караоке на майдані» за $500
  Ігор Кондратюк підписав із каналом «1+1» контракт щодо виходу програм «Караоке на майдані» та «Шанс» на півроку. Про це він повідомив на прес-конференції. «Ми порозумілися з «Плюсами» у найсуттєвіших позиціях. Ми працюємо дуже просто – наш продакшн виробляє програму, і ми привозимо на канал касету», - розповів пан Кондратюк. Що ж до терміну угоди, то, за його словами, «на «Караоке» можна було підписувати й на довший, але щодо «Шансу» я не впевнений, що після випуску дев’ятого і десятого сезону мені самому не набридне».
 • Нацрада відклала вирішення питання щодо надання ліцензії Українському бізнес-каналу та каналу Спорт3 Нацрада відклала вирішення питання щодо надання ліцензії Українському бізнес-каналу та каналу Спорт3
  Нацрада з питань телебачення та радіомовлення відклала рішення щодо видачі ліцензій на супутникове мовлення двом нішевим телеканалам – спортивному «Спорт 3» (ТОВ «Поверхность ТВ») та діловому «Український бізнес-канал» (ТОВ «Телеканал 100»). «Спорт 3» заплановано як спортивний телеканал мовлення. Він буде цілодобовим, 18 годин у сітці мовлення займатимуть вітчизняні програми, 6 годин - зарубіжні.
 • Нацрада видала ліцензію на супутникове мовлення каналу «М2-Естрада» Нацрада видала ліцензію на супутникове мовлення каналу «М2-Естрада»
  Національна рада з питань телебачення та радіомовлення ухвалила рішення щодо видачі ліцензії на супутникове мовлення ЗАТ «Телеодин» (оператор музично-розважального каналу М1) на 10 років. Канал «М2-Естрада», який планує запустити «Телеодин», мовитиме українською мовою двадцять чотири години на добу. Його гасло – «Музика, яку можна дарувати батькам».
 • Всі 4 оператори, що отримали ліцензію на цифрове наземне ефірне мовлення DVB-Т, вийшли в ефір Всі 4 оператори, що отримали ліцензію на цифрове наземне ефірне мовлення DVB-Т, вийшли в ефір
  З 14 травня 2007 року цифрове наземне ефірне мовлення стандарту DVB-T запущено в ефір усіма 4-ма операторами, які на початку 2006 року отримали ліцензії на цифрове ефірне мовлення. Раніше, 1 травня 2006 року, у київському ефірі на 51 ТВК з’явилося 5 цифрових телепрограм: ТОНІС, КДТРК (майбутній «Мегаканал»), «Культура», «КРТ», Телеканал новин «24» та 3 радіопрограми: УР-1, УР-2 («Промінь»), УР-3.  
 • За підсумками моніторингу Нацрада має претензії до всіх, крім М1 і 5 каналу За підсумками моніторингу Нацрада має претензії до всіх, крім М1 і 5 каналу
  Як стало відомо «Телекритиці», на адресу ТРК «Україна» надійшов лист від Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, у якому йдеться про порушення телеканалом законодавства та умов Меморандуму про співпрацю. Про це «ТК» повідомив віце президент каналу Володимир Манжосов. За словами Манжосова, в листі Нацрада звертає увагу на порушення квот державної мови ТРК «України» під час показу фільмів. За іншими показниками мовлення телеканалу становить – 83% української мови, 60% - мовлення у прайм-тайм.

Доска объявлений Ктова.ру