До Нацради подано 237 заявок на здобуття «Телетріумфу»

21 июня 2007 г.
Віталій Шевченко, голова Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, схарактеризував цьогорічний конкурс на здобуття Національної телевізійної премії «Телетріумф» як масовий, оголосивши, що на розгляд оргкомітету надійшло 237 заявок від ТРО. Із них 157 - із Києва, решта - регіональні: у конкурсі беруть участь телекомпанії з абсолютної більшості регіонів України. Конкуренція, за словами пана Шевченка, є щільною в усіх номінаціях «Телетріумфу», зокрема в номінації «Навчальна, пізнавальна, культурологічна, соціальна програма» змагатимуться 37 програм. Жодної заявки не подано лише в номінації «Погляд з-за кордону», яка є цьогорічним нововведенням. 
Також голова Нацради відзначив, що на противагу попереднім рокам, коли то один, то інший із каналів-лідерів бойкотував премію, цього року заявки подали усі лідери українського телевізійного ринку.
http://www.telekritika.kiev.ua


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Антипремия «Ржавый Меркурий»: открыт прием заявок Антипремия «Ржавый Меркурий»: открыт прием заявок
  С 23 апреля любой пользователь интернета может номинировать любую рекламную кампанию на первую Антипремию «Ржавый Меркурий».
 • ИБДА РАНХиГС открыл прием заявок на SDG Hack ИБДА РАНХиГС открыл прием заявок на SDG Hack
  Институт бизнеса и делового администрирования РАНХиГС в рамках инициативы ООН по ответственному управленческому образованию (UN PRME) при поддержке WorldBank проведет уникальное мероприятие - SDG Hack для участников со всей России и других стран.
 • Стартовал прием заявок на конкурс госрекламы «Импульс» Стартовал прием заявок на конкурс госрекламы «Импульс»
  Медиагруппа «Россия сегодня» открыла пятый юбилейный сезон конкурса государственной социальной рекламы «Импульс» —прием работ 2018 года стартовал на его сайте. К участию приглашены органы государственной власти и местного самоуправления России и стран СНГ, а также учрежденные ими некоммерческие организации с рекламными работами на социальные темы, опубликованными и реализованными в период с 1 октября 2017 года по 13 октября 2018 года.
 • Первое заявление по антипиратскому закону подано на ВКонтакте Первое заявление по антипиратскому закону подано на ВКонтакте
  Дистрибуторская кинокомпания «Кино без границ», специализирующаяся на авторском кинематографе, в рамках вступившего в силу закона о защите интеллектуальных прав в интернете, подала заявление в Мосгорсуд на сайт «ВКонтакте».
 • ІнАУ визначила вітчизняні інтернет-проекти на здобуття премії WSA-2011 ІнАУ визначила вітчизняні інтернет-проекти на здобуття премії WSA-2011
  Інтернет Асоціації України (ІнАУ) - національний експерт WSA-2011 від України – визначила інтернет-проекти, які у поточному році візьмуть участь у здобутті премії World Summit Award. Усі заявки, які надійшли до Асоціації, були опрацьовані на відповідність критеріям та умовам конкурсу WSA.
 • Визначені переможці щорічного конкурсу на здобуття студентських стипендій ім. Ігоря Ткаченка Визначені переможці щорічного конкурсу на здобуття студентських стипендій ім. Ігоря Ткаченка
  Визначені переможці щорічного конкурсу на здобуття  студентських стипендій ім. Ігоря Ткаченка – одного із засновників сучасної PR- та рекламної галузей в Україні. Національний університет “Києво-Могилянська академія” та засновники Стипендійного фонду ім. Ігоря Ткаченка визначили переможців щорічного конкурсу на здобуття  студентських стипендій ім. Ігоря Ткаченка – одного із засновників сучасної PR- та рекламної галузей в Україні. Переможцями стали: в галузі PR - Надія Стечишина, студентка 3-го курсу факультету економічних наук спеціальності “Економічна теорія”; в галузі соціології - Ірина Бовгиря, студентка 1-го року маґстерської програми “Соціологія”, які продемонстрували найвищий рівень теоретичних знань і практичних навичок в галузі PR і соціології. 
 • НаУКМА і Стипендійний фонд ім. Ігоря Ткаченка оголошують конкурс на здобуття студентських стипендій НаУКМА і Стипендійний фонд ім. Ігоря Ткаченка оголошують конкурс на здобуття студентських стипендій
  Національний університет “Києво-Могилянська академія” і Стипендійний фонд ім. Ігоря Ткаченка оголошують конкурс на здобуття студентських стипендій ім. Ігоря Ткаченка – одного із засновників сучасної PR- та рекламної галузей в Україні.
 • КРУ: «Киевский метрополитен» нарушил рекламное законодательство на 237,4 тыс. грн. КРУ: «Киевский метрополитен» нарушил рекламное законодательство на 237,4 тыс. грн.
  ГлавКРУ (контрольно-ревизионное управление) во время проверки деятельности «Киевский метрополитен» обнаружила факты нарушения законодательства на 54,8 млн грн.
 • Підсумки моніторингу Нацради: 29 999 роликів, 933 тисячі секунд ефіру, 130 порушень Підсумки моніторингу Нацради: 29 999 роликів, 933 тисячі секунд ефіру, 130 порушень
  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України зафіксувала за період з 20 серпня до 29 вересня 130 порушень телерадіорганізаціями виборчого законодавства та Закону України «Про рекламу». Про це повідомив голова Нацради Віталій Шевченко. Він також представив дані загальної кількості виходу роликів політичної реклами на загальнонаціональних каналах з 11 серпня по 28 вересня 2007 року.
 • Зустріч членів Нацради із представниками телеканалів Зустріч членів Нацради із представниками телеканалів
  26 жовтня в приміщенні Национальної Ради з питань телебачення і радіомовлення відбудеться зустріч членів Нацради із представниками телеканалів, що підписали Меморандум про співпрацю. У цьому списку канали – учасники ІТК складають більшість. Це – перша проміжна зустріч, дата якої прив’язана до зобов’язань каналів, вказаних в Меморандумі.