Україна програла в конкурсі на проведення дитячого Євробачення 2008 року

13 июня 2007 г.
В конкурсі на організацію у 2008 році дитячого Євробачення перемогла Національна телекомпанія Кіпру. Відповідне рішення ухвалила Наглядова рада конкурсу. Конкретним місцем проведення конкурсу буде Палац спорту у місті Лімасол, котрий вміщає 6255 глядачів. Всього за право бути господарями дитячого Євробачення змагалося шість країн. Кіпр та Україна були головними конкурентами.Цього ж року конкурс пройде 8 грудня у Нідерландах. На відміну від «дорослого» Євробачення, його не має права приймати країна-переможець попереднього року (нагадаємо, у 2006 році переможницями стали сестри-близнята Настя та Маша Толмачови з Росії). Це було зроблено, щоб зменшити тиск на зовсім юних конкурсантів. Адже віковий ценз учасників — до 15 років та менше. В іншому правила залишаються незмінними — переможець обирається шляхом голосування. Телеглядачі не мають права підтримувати представника своєї країни.

Дитячий конкурс Євробачення буде проходити вже вп’яте. Цього разу в конкурсі братимуть участь вісімнадцять країн, серед яких дебютанти — Вірменія, Болгарія, Боснія та Латвія. В останній момент зняла свою заявку Сербія.

Україна відправляє свого учасника вже вдруге.
Ольга Ліцкевич, «Телекритика»


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Переможець Effie Awards Ukraine 2018 THINKMcCANN – найбільш бізнес-результативна агенція року Переможець Effie Awards Ukraine 2018 THINKMcCANN – найбільш бізнес-результативна агенція року
  Спойлер: 7 статуеток і звання найбільш бізнес-результативної агенції року вчетверте. У 2018-му ми – команда THINKMcCANN – працювали дуже багато й дуже ефективно. І на кінець року нарахували аж 15 причин для гордості від зробленої роботи.
 • ОГОЛОШЕННЯ про проведення процедури закупівлі ОГОЛОШЕННЯ про проведення процедури закупівлі
  Всеукраїнська благодійна організація "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД" оголошує процедуру конкурсних торгів на надання послуг рекламної агенції з розміщення соціальної реклами на рекламних носіях.
 • «ХіПП Україна» популяризує органічні продукти дитячого харчування «ХіПП Україна» популяризує органічні продукти дитячого харчування
  Жовтень 2009 року, Київ – Компанія HiPР, яка вже понад 50 років виготовляє та постачає до європейських країн органічне (БІО) харчування для дітей молодшого віку, запустила першу масштабну рекламну кампанію, мета якої - популяризація органічного дитячого харчування.  
 • Результати акції "Автомобіль року в Україні 2009" і "Авторейтинг 2008" Результати акції "Автомобіль року в Україні 2009" і "Авторейтинг 2008"
  29 січня відбулась урочиста церемонія оголошення результатів та нагородження переможців Всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2009» та Національного автомобільного рейтингу – «Авторейтинг 2008».
 • Погляд громадських спостерігачів на вступну кампанію 2008 року Погляд громадських спостерігачів на вступну кампанію 2008 року
  10 грудня 2008 року в приміщенні Українського національного інформаційного агентства (адреса: м. Київ, вул. Б. Хмельницького 8/16) з 10.00 до 11.00 відбудеться прес-конференція, на якій обговорюватимуться результати громадського моніторингу вступної кампанії 2008 року.
 • СПЗР оголошує тендер на проведення комплексу досліджень в галузі зовнішньої реклами України СПЗР оголошує тендер на проведення комплексу досліджень в галузі зовнішньої реклами України
  Ринок зовнішньої реклами України в 2008 році демонструє стабільно високі показники кількісного та якісного зростання. За даними Всеукраїнської рекламної коаліції зростання обсягів ринку цього року складе 22% та досягне 230 млн. дол. Не зважаючи на загальну економічну кризу в країні, значне зростання витратної складової операторів (до 40%), а також рекордну кількість заборонних законодавчих ініціатив з боку Верховної Ради, в тому числі заборону з 2009 року реклами алкогольних і тютюнових виробів, ринок зовнішньої реклами зберіг основних клієнтів та обсяги рекламних замовлень, а найбільші оператори   вдвічі збільшили витрати на покращення обслуговування парку рекламоносіїв.
 • Компанія „Кока-Кола Україна ” – партнер Шостого Фестивалю дитячого читання „Книгоманія” Компанія „Кока-Кола Україна ” – партнер Шостого Фестивалю дитячого читання „Книгоманія”
  Компанія „Кока-Кола Україна”  вітає переможців Всеукраїнського конкурсу »Найкращий читач України 2007» - учасників   Шостого фестивалю дитячого читання „Книгоманія”, який проходить в рамках 14 Форуму видавців  у Львові 11-15 вересня 2007 року. Форум видавців у Львові – унікальна соціальна, культурна та інтелектуальна подія року –  впродовж 11 – 16 вересня дарує низку цікавих подій, які надовго запам’ятаються гостям та учасникам.
 • Прес-анонс проведення першої Всеукраїнської науково-практичної Прес-анонс проведення першої Всеукраїнської науково-практичної
  Громадська організація  «Спілка підприємств зовнішньої реклами» спільно з Головним управлінням з питань реклами КМДА, КП «Київреклама» та Національною Координаційною радою з питань захисту прав споживачів при КМУ повідомляє про проведення першої Всеукраїнської науково-практичної конференції на тему: «Регулювання ринку зовнішньої реклами в Україні».
 • Нацрада розгляне питання про незаконну трансляцію в Україні «Євробачення-2007» «Первым каналом» Нацрада розгляне питання про незаконну трансляцію в Україні «Євробачення-2007» «Первым каналом»
  Предметом завтрашнього засідання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення має стати розгляд порушення правил трансляції в Україні конкурсу «Євробачення» телекомпанією «Первый канал. Всемирная сеть», зафіксованими Нацрадою. На засідання запрошені Віталій Докаленко, президент НТКУ – телеканалу, який мав екслюзивні права на показ «Євробачення-2007» в Україні, та Анатолій Сальник, директор ТОВ «ТОРСАТ» – офіційного дистриб’ютора телекомпанії «Первый канал. Всемирная сеть».
 • У конкурсі «сюжет місяця «ТСН» переміг великодній цикл Юрія Сидоренка У конкурсі «сюжет місяця «ТСН» переміг великодній цикл Юрія Сидоренка
  Найкращим новинним матеріалом «ТСН» («1+1») за квітень 2007 року став цикл сюжетів та прямих включень з Єрусалиму у Великодній тиждень Юрія Сидоренка. Про це «ТК» розповів Микола Недопитанський, керівник відділу випускових редакторів і ведучих «ТСН»: «Цикл сюжетів Сидоренка з Єрусалиму до певної міри був подією для «ТСН». Щодня впродовж великоднього тижня Юра видавав якісний сюжет і проводив пряме включення: з Гетсиманського саду, Храму Гроба Господня... Таким чином аудиторія «ТСН» співпереживала велике свято, відчуваючи свою присутність у святих місцях».