Morshynska plus AntiOxi Water: вода збагачена здоров’ям*

24 февраля
Morshynska plus AntiOxi Water: вода збагачена здоров’ям*
Природна Моршинська + сучасні інновації = мінеральна вода з антиоксидантами та мікроелементами Morshynska plus AntiOxi Water
Природа подарувала нам чисту Моршинську, яка на 100% сприймається тілом людини та відновлює його з кожним ковтком. Ми збагатили її антиоксидантом селеном та мікроелементами йодом та хромом,  додали цинк, що сприяють захисту клітин від оксидативного стресу та отримали Morshynska plus AntiOxi Water.
Завдяки унікальному складу, Morshynska plus AntiOxi Water – вода нового покоління. Йод сприяє нормальному функціонуванню щитовидної залози та нервової системи. Селен – підтримує імунну систему. Хром сприятливо впливає на серцево-судинну систему. Цинк відповідає за здоровий стан шкіри, волосся та нігтів. У симбіозі з природною Моршинською, вони створюють продукт, який змінить наше уявлення про воду. 
“Поки ви щодня прокачуєте свої скіли в роботі, навчанні, спорті, догляді за тілом, спілкуванні або ж, навіть, розвагах та відпочинку, ми з командою апгрейдимо Моршинську для вас. Наша місія – загітувати ще більше українців слідкувати за гідробалансом, піклуватися про власне здоров’я та самопочуття. Наш пріоритет – користь від кожного ковтка Моршинської.
Я хочу презентувати інноваційний  продукт – воду з антиоксидантами та мікроелементами Morshynska plus AntiOxi Water. Це ваша улюблена Моршинська у поєднанні з йодом, селеном, хромом та цинком, що зміцнюють системи життєдіяльності, насичують організм корисними речовинами та піклуються про ваш імунітет. Це сучасний погляд на природність. Це вода, без якої важко уявити наше завтра”, – розповідає про новий продукт директор з маркетингу ІDS Borjomi Ukraine Анатолій Гордєєв.
Вода, що збагачена мікроелементами та антиоксидантами – інновація в сфері healthy lifestyle, справжній тренд на Заході, а відтепер і відкриття на ринку України. Наразі Morshynska plus AntiOxi Water представлена в двох комбінаціях – селен+йод (Se+I) та селен+хром+цинк (Se+Cr+Zn). Шукайте на полицях магазинів по всій Україні та піклуйтесь про себе з новою Morshynska plus AntiOxi Water. 


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • ОНОВЛЕНА MORSHYNSKA PLUS PINE WATER — РЕЦЕПТ ЛІТНЬОГО НАСТРОЮ ОНОВЛЕНА MORSHYNSKA PLUS PINE WATER — РЕЦЕПТ ЛІТНЬОГО НАСТРОЮ
  Файна бо хвойна лінійка MORSHYNSKA PLUS PINE WATER постала в новому дизайні та поповнилась новим смаком солодкої мандаринки
 • НОВА КАМПАНІЯ MORSHYNSKA PLUS ANTIOXI WATER: ЗБАГАЧЕНА ЗДОРОВ’ЯМ НОВА КАМПАНІЯ MORSHYNSKA PLUS ANTIOXI WATER: ЗБАГАЧЕНА ЗДОРОВ’ЯМ
  Щоденна підтримка здоров’я та краси в новій серії відеороликів інноваційної мінеральної води з антиоксидантами та мікроелементами Morshynska Plus AntiOxi Water
 • Полезные новинки для поддержки иммунитета малышей от «ФрутоНяни»: «Вода + Сок Immuno Baby» Полезные новинки для поддержки иммунитета малышей от «ФрутоНяни»: «Вода + Сок Immuno Baby»
  Бренд «ФрутоНяня» расширяет свою линейку продуктов для поддержки иммунитета1 и представляет новинку: «Вода + Сок Immuno Baby» для малышей с 12 месяцев. Напиток обогащен минеральными веществами, комплексом витаминов и не содержит добавленного сахара, а только сахара природного происхождения.
 • Что такое водородная вода? Что такое водородная вода?
  Водородная вода представляет собой обыкновенную питьевую воду, которая не обладает вкусом и запахом. Жидкость насыщена не связанным с другими компонентами на молекулярном уровне водородом. То есть такая вода содержит в себе чистый Н2.
 • Почему вода настолько важна для нас Почему вода настолько важна для нас
  С каждым днем количество людей, которые стремятся следить за своим здоровьем, быстро растет. Если ранее спортом занимались только спортсмены, то сегодня даже дети обращают внимание на различные секции. И это не может не радовать. Ведь если будет здоровая нация, будет светлое будущее.
 • Stella Artois и Water.orgзапустили кампанию «Угостите леди напитком» Stella Artois и Water.orgзапустили кампанию «Угостите леди напитком»

  Stella Artois и Water.org, при поддержке соучредителей Мэтта Дэймона и Гэри Уайта, запустили кампанию «Угостите леди напитком», чтобы помочь женщинам в развивающихся странах, которые проводят много времени в дороге за чистой питьевой водой

 • Комітет ВР України з питань охорони здоров’я продовжує необґрунтовано наполягати на забороні реклами ліків у ЗМІ Комітет ВР України з питань охорони здоров’я продовжує необґрунтовано наполягати на забороні реклами ліків у ЗМІ
  УАВПП отримала лист Комітету ВР України з питань охорони здоров’я за підписом голови комітету Т.Д. Бахтеєвої (частина 1, частина 2 , частина 3, частина 4). З отриманої нами інформації зрозуміло, що Комітет ВРУ продовжує необґрунтовано наполягати на забороні реклами ліків у ЗМІ, йдеться, зокрема, про проект закону № 7007 співавтором якого є пані Бахтеєва.
 • Berg Water - ледниковая вода в оригинальной бутылке Berg Water - ледниковая вода в оригинальной бутылке
  Канадская компания Berg Water, территориально расположенная на острове Ньюфаундленд, разливает питьевую ледниковую воду. Вода выпускается в пластиковых бутылках оригинальной формы. Крышка и бутылка выполнены из прозрачного ПЭТ материала. Форма и цвет бутылки призваны напоминать ледники и вызывать ассоциацию с кристально чистой водой.
 •      До кінця року будуть оголошені лидери галузі охорони здоров’я. До кінця року будуть оголошені лидери галузі охорони здоров’я.
  Вже у грудні громадяни України отримають підказку професіоналів – перелік 100 кращих лікарів та закладів охорони здоров’я, складений за результатами опитування працівників сфери охорони здоров’я. Про це заявив на прес-конференції з нагоди старту Національної медичної премій «Асклепій» Сергій Сошинський, директор ПМРА «MARSMEDIA».
 • Новое лицо Davidoff Cool Water Новое лицо Davidoff Cool Water
  Компания Coty Prestige заключила контракт с известным по сериалу «Остаться в живых» актером Джошем Холлоуэйем, который теперь станет лицом аромата Cool Water от Davidoff. В июле 2007 г. рекламная компания будет запущена по всему миру за исключением Северной Америки.