АЛЛО пропонує затестити романтикометр

15 февраля
АЛЛО пропонує затестити романтикометр
АЛЛО запрошує перевірити свій рівень романтичності за допомогою тесту «Який ти романтик».  Його можна пройти за допомогою «Allo Smart Bot» у Viber.
 
До Дня всіх закоханих кожен бажаючий має можливість пройти тест й перевірити свій рівень романтизму та отримати АЛЛО-Гроші. Тест має безліч фішок: від традиційних інтеграцій з гаджетами до жартівливих листівок та розіграшу смарт-гаджетів. Всі фіналісти інтерактиву отримують винагороду, а найщасливіший учасник, за результатами  розіграшу – пару сучасних фітнес-трекерів. Максимальна сума винагороди — 777 гривень бонусами, їх можна буде витратити на покупки в магазинах АЛЛО і на allo.ua. Бонуси нараховуються протягом 5 хвилин після завершення інтерактиву, а термін дії бонусів — 30 днів.
 
«Тест розроблено в фановому форматі, але ми знаємо напевно, що в кожному жарті – лише доля жарту. АЛЛО-Гроші за участь та розіграш пари Mi Smart Band-ів для закоханих – це по-справжньому!» - коментує Євген Григор’єв, Head of SMM ГК АЛЛО.
 
Все буде кохання!


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • "Алло, не спиш? Я тебе кохаю": TABASCO створило валентинки для українських брендів "Алло, не спиш? Я тебе кохаю": TABASCO створило валентинки для українських брендів
  Креативне агентство освідчилося своїм клієнтам, бізнес-, інформпартнерам, а також компаніям, з якими реалізовує соціальні проекти
 • У промо АЛЛО до дня Святого Валентина — мільйони подарунків та унікальних пропозицій за суперцінами У промо АЛЛО до дня Святого Валентина — мільйони подарунків та унікальних пропозицій за суперцінами
  Love Season стартує з романтичного промо АЛЛО від креативного агентства TABASCO. Це тепла історія про найцінніше — емоції найкоханіших. Про несподівані та очікувані подарунки, котрі викликають радість та захоплення важливих людей. Сюрпризи на будь-який смак за святковими цінами АЛЛО пропонує у магазинах та на allo.ua.
 • АЛЛО Express — новый почтовый оператор Украины АЛЛО Express — новый почтовый оператор Украины
  АЛЛО объявляет о запуске нового почтово-логистического оператора на территории Украины, о чем свидетельствует запись в Едином государственном реестре операторов почтовой связи. Компания будет предоставлять услуги по доставке и выдаче посылок интернет-заказов с сайта allo.ua. Отделения почтового оператора АЛЛО Express будут располагаться в действующих магазинах АЛЛО в 140 городах Украины.
 • Почти 500 000 гривен бонусами уже начислено клиентам АЛЛО за отзывы… есть ли предел? Почти 500 000 гривен бонусами уже начислено клиентам АЛЛО за отзывы… есть ли предел?
  Компания АЛЛО взбудоражила рынок, дав возможность клиентам получить большое количество бонусных гривен за отзывы и видеообзоры купленных товаров.
 • “Жоский Зниждець”: TABASCO создало для АЛЛО фильм-катастрофу “Жоский Зниждець”: TABASCO создало для АЛЛО фильм-катастрофу
  Осенняя промо-кампания для компании АЛЛО начинается с 3 октября выпуском видеоролика “Жоский Зниждець”. Это история в жанре фильма-катастрофы созданная компанией TABASCO.
 • Василь Горбаль пропонує на рік звільнити друковані ЗМІ від сплачування податків Василь Горбаль пропонує на рік звільнити друковані ЗМІ від сплачування податків
  Народний депутат, член фракції Партії регіонів Василь Горбаль пропонує звільнити від сплачування податку на додану вартість операції з виконання робіт і надання послуг у видавничій діяльності газет до 1 січня 2010 року, повідомляють «Українські новини». Про це йдеться в законопроекті «Про антикризові заходи у виданні друкарських засобів масової інформації», зареєстрованому у Верховній Раді 29 грудня 2008 року.
 • Комітет ВР з питань свободи слова пропонує Нацраді скасувати мовні рекомендації Комітет ВР з питань свободи слова пропонує Нацраді скасувати мовні рекомендації
  Комітет ВР з питань свободи слова та інформації запропонував Нацраді з питань телебачення та радіомовлення скасувати нову редакцію Рекомендацій щодо визначення мови програм і передач (затверджених рішенням № 580 від 26.03.2008 р.). Голова Нацради Віталій Шевченко каже, що його позиція від цього не зміниться.
 • Громадська рада з питань свободи слова та ін-ції пропонує змінити Закон Про вибори нар. депутатів Громадська рада з питань свободи слова та ін-ції пропонує змінити Закон Про вибори нар. депутатів
  Зважаючи на можливість внесення Верховною Радою до низки законів змін, які необхідні для проведення позачергових виборів, Громадська рада з питань свободи слова та інформації 7 травня вже вдруге розглядала доповнення до Закону України «Про вибори народних депутатів». Головував на засіданні голова парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко. Серед запрошених була заступник голови Центральної виборчої комісії Марина Ставнійчук.
 • "Алло" развивает формат "Алло-Техно" "Алло" развивает формат "Алло-Техно"
  В текущем году планируется увеличить сеть салонов «АЛЛО-Техно» на 40 магазинов. Для компании «АЛЛО» развитие формата «АЛЛО-Техно» и увеличение количества торговых площадей этого направления по всей Украине является стратегически важным и приоритетным вопросом на 2007 г.
 • Дослідження PR-ринку України – UAPR пропонує обговорити «правила гри» Дослідження PR-ринку України – UAPR пропонує обговорити «правила гри»
  28 грудня 2006 року Українська Асоціація зі зв’язків з громадськістю (UAPR) проведе круглий стіл на тему «Кількісне та якісне вимірювання PR-ринку в Україні». Дослідження планується провести у січні 2007 року, а результати будуть оголошені в лютому. В ході круглого столу будуть вироблені критерії, підходи й напрямки дослідження PR- ринку України, які забезпечать адекватність отриманих результатів потребам та реаліям ринку.

Твои Объявления