#Перемогаунасвкрові — акція Ogilvy Україна на підтримку донорства

28 сентября 2020 г.
#Перемогаунасвкрові — акція Ogilvy Україна на підтримку донорства
Товариство Червоного Хреста України розпочало спільно з Міністерством молоді та спорту України всеукраїнську донорську акцію «Перемога у нас в крові» (хештег #перемогаунасвкрові). Автором ідеї та комунікаційним партнером проекту була комунікаційна агенція Ogilvy Україна.
 
Акція стартувала 12 червня 2020 року напередодні Всесвітнього дня донора крові й розпочалася вона із заклику до спортсменів. У зв'язку з пандемією багато знакових спортивних подій було перенесено або скасовано. Спортсмени, які так наполегливо готувалися до сезону 2020 — Олімпійських ігор, EURO-2020, чемпіонатів і кубків — залишилися вдома на піку своєї фізичної форми.
 
«Запрошуючи спортсменів підтримати цю ініціативу, ми звернулися до ширшого кола — спортивних фанатів і прихильників здорового способу життя, — прокоментувала Дар’я Тафінцева, генеральний директор Ogilvy Україна. — «Перемога у нас в крові» — це гасло кожного українця, хто щоденно бореться за особисті перемоги. Як тих, хто досягає найкращих результатів у спорті, так і тих, хто потребує донорської крові задля порятунку свого життя».
 

Зігнута рука — це символ сили, готовності боротися й перемагати. А також відсилка до донорства: після здачі крові донор затискає руку в такому положенні. Багато учасників акції ділилися в соцмережах фото з цим жестом і хештегом #перемогаунасвкрові, передаючи естафету іншим, а також ставили спеціальну рамку з логотипом акції.
 
«Перемога у нас в крові» підтримали в усіх обласних центрах країни. Поділитися своєю кров'ю прийшли відомі спортсмени, військові, представники державних адміністрацій, профільних асоціацій і різних спортивних федерацій, представники бізнесу, волонтери й активісти. Ті, хто вже багато років рятують життя інших, і ті, хто наважилися зробити це вперше. Згідно зі статистичними даними, зібраними Товариством Червоного Хреста в Україні, в період акції з 12 червня по 17 липня по всій Україні здали кров 7 880 осіб, що в 2,5 рази більше за щорічні показники.
 
Ця ініціатива є безстроковою, так як дефіцит крові в українських медичних установах усе ще залишається актуальною проблемою.
 
Акція досі триває…
 
З розробкою сайта проекту допомогла агенція онлайн маркетингу BRAB:
                           https://peremohaunasvkrovi.org/
 

 

 
Про Ogilvy Україна:
 
У фрагментованому світі, де панують непов’язані тактичні рішення, ми допомагаємо клієнтам БУДУВАТИ БРЕНДИ, ЯКІ МАЮТЬ ЗНАЧЕННЯ та успішні надовго.
 
У Нью-Йорку в 1948 році Девід Огілві відкрив компанію Ogilvy. У наш час більше ніж 10 000 штатних працівників Ogilvy працюють у 83 країнах світу. В нас 132 офіси, де люди працюють більше ніж на 65 мовах. 
 
В свою чергу, Ogilvy Ukraine, яке перебуває у повній власності Ogilvy Worldwide, було офіційно засноване у 1997 році. 
 
Більше інформації:
https://www.facebook.com/Ogilvy-Ukraine-124490194288306
 


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Принты в поддержку донорства органов добавили недостающие элементы картинам Принты в поддержку донорства органов добавили недостающие элементы картинам
  Студенты Новой академии изящных искусств (NABA) в Милане создали серию коллажей, чтобы донести идею донорства органов. Печатная кампания представляет три известные картины – портрет Ван Гога, «Мону Лизу» и «Тайную вечерю» с вырезками из других работ.
 • Пропаганда донорства охватила всю Ленинградскую область Пропаганда донорства охватила всю Ленинградскую область

  Крупнейший в регионе центр по сбору крови – ГКУЗ «Центр крови Ленинградской области» (ЦКЛО) – обновил логотип и фирменный стиль. Автором ребрендинга и последовавшей за ним рекламной кампании выступил крупный Петербургский рекламный холдинг GRANAT.

 • Социальный проект в поддержку донорства от AdPro Социальный проект в поддержку донорства от AdPro
  Три часа вашего времени могут творить чудесаЕжедневно современный человек спешит за временем, его никогда не хватает, оно куда-то девается, его невозможно остановить.
 • SPN Ogilvy и Ogilvy PR Paris реализуют кампанию по привлечению инвестиций во Францию SPN Ogilvy и Ogilvy PR Paris реализуют кампанию по привлечению инвестиций во Францию
  Коммуникационное агентство SPN Ogilvy работает над проектом Invest in France – международной  кампанией по формированию инвестиционно привлекательного имиджа Франции. Проект реализуется под руководством парижского офиса Ogilvy PR Worldwide и охватывает страны БРИК и США.
 • Соціальна акція «Зірки проти дитячої жорстокості» в школах Оболонського району міста Києва Соціальна акція «Зірки проти дитячої жорстокості» в школах Оболонського району міста Києва
  Компанія «ОЛВІКА» за підтримки Управління освіти Оболонського району міста Києва в особі Добровольської Оксани Миколаївни проводить масштабну соціальну акцію «Зірки проти дитячої жорстокості». Суть акції – організація зустрічей школярів та зірок шоу-бізнесу, сцени та спорту. В процесі розмови з дітьми зірки розповідають про важливість добра, взаємодопомоги та розуміння і спонукають творити добрі справи та допомагати рідним і друзям.
 • PR-бюро «Дієслово» здійснило PR-підтримку приходу COMFY в Київ PR-бюро «Дієслово» здійснило PR-підтримку приходу COMFY в Київ
  У Кииєві відкрився  перший магазин національної мережі електроніки та побутової техніки COMFY – відкриття в Києві. Сьогодні COMFY – найбільш ефективна та динамічна торгівельна мережа рітейлу побутової техніки.
 • Акція «Будь ввічливим!»: нас уже 1500! Акція «Будь ввічливим!»: нас уже 1500!
  Київські водії неабияк стомилися від невихованості та відсутності культури на дорогах. Такого висновку можна дійти, спостерігаючи за активністю автовласників в акції від Першого Автомобільного телеканалу «Будь ввічливим!». Лише за тиждень від початку події, у акції зареєструвалося більше 1500 водіїв!
 • Всеукраїнська інформаційно-оздоровча акція «Бережи серце!» Всеукраїнська інформаційно-оздоровча акція «Бережи серце!»
  6 квітня у супермаркетах торговельної мережі „Фокстрот” Києва, Черкас, Донецька, Сімферополя буде організовано безкоштовне вимірювання артеріального тиску. За даними Адміністрації Президента України, артеріальна гіпертензія – одне з найпоширеніших захворювань у нашій країні. Сьогодні на артеріальну гіпертензію страждають майже 15 млн. осіб, у половини з них зареєстровано граничний рівень артеріального тиску. Знають про наявність цього захворювання лише 62% хворих.
 • Ogilvy Group проводит ребрендинг 141 Worldwide под "брендом" Ogilvy Action Ogilvy Group проводит ребрендинг 141 Worldwide под "брендом" Ogilvy Action
  Ogilvy Group - подразделение рекламно-коммуникационного холдинга WPP Group, проводит ребрендинг глобального агентства 141 Worldwide, специализирующегося на BTL-маркетинге. Теперь большинство его офисов будут работать под "вывеской" Ogilvy Action.
 • Promotion Technologies забезпечила PR-підтримку «Марафону Якості UMC» Promotion Technologies забезпечила PR-підтримку «Марафону Якості UMC»
  20 міст, 200 журналістів, 3000 кілометрів автошляхів – такий результат загальнонаціональної програми тестування якості мобільного зв’язку. У Києві завершився «Марафон якості» – масштабна програма тестування якості мобільного зв’язку для журналістів, організована агенцією Promotion Technologies для UMC.

Твои Объявления