Спазм – повелитель часу?

26 сентября 2019 г.
Спазм – повелитель часу?
Агенція Publicis Ukraine розробила для Sanofi Ukraine кампанію на підтримку лінійки препаратів НО-ШПА®
 
Досить багато речей можуть спричинити спазм: стрес на роботі, незбалансоване харчування, критичні дні тощо. А спазм, у свою чергу, призводить до болю, який інколи буває таким надокучливим та нестерпним, що час неначе розтягується – секунди перетворюються на години.
Спазм – повелитель часу? Ні, якщо є НО-ШПА®!
 
НО-ШПА® бореться з болем, що викликає спазм, та повертає людині контроль над часом. Саме на такому інсайті базується діджитал-кампанія для препаратів НО-ШПА®.
 

 
Sanofi Ukraine:
Наталія Кравченко – Marketing Manager
Оксана Радченко – Category Manager
Катерина Петрова – Brand Manager
 
Publicis Ukraine:
Руслан Паламарчук – Creative Director
Роман Поліщук – Art Director
Денис Урусов – Senior Copywriter
Іванна Скульська-Лов – Managing Director
Марта Калинець – Account Director
Олександра Дмитрієва – Account Manager
 
Production: BelkaStrelka
Post: Coffeepost
Sound: Propeller
 
 
Про Publicis Ukraine
Publicis Ukraine – це глобальна креативна агенція, яка забезпечує своїх клієнтів управлінням змінами. В Publicis вважають, що нинішня епоха потребує поєднання стратегії, креативу та технологій, щоб допомогти клієнтам управляти власною маркетинговою трансформацією. Агенція розробляє глобальні рішення від бренд-репутації до commerce, об'єднуючи MSLGROUP і Nurun networks. Нараховує близько 16 000 працівників у 110 країнах світу. Серед клієнтів − Axa, BNP Paribas, Capital One, Carrefour, Cartier, Citi, Engie, Heineken, L'Oreal, LVMH, Nestlé, Orange, P&G, Qantas, Red Lobster, Renault, Samsung, Sanofi, SEB, Siemens, Telefonica, Total та UBS. Publicis входить до складу однієї з провідних комунікаційних груп Publicis Groupe.
www.publicis.com | @PublicisWW | https://www.facebook.com/PublicisUkraine/
 
Про Publicis Groupe – The Power of One
Publicis Groupe (Euronext Paris FR0000130577, CAC 40) – світовий лідер з маркетингу, комунікацій і діджитал-трансформації, заснованих на алхімії креативу й технологій. Завдяки модульній організації Publicis Groupe надає своїм клієнтам зручний доступ до своїх інструментів і експертизи. Структура Publicis Groupe складається з 4 центрів рішень (Solution Hubs): Publicis Communications (Publicis Worldwide, Saatchi&Saatchi, Leo Burnett, BBH, Marcel, Fallon, MSL, Prodigious), Publicis Media (Starcom, Zenith, Spark Foundry, Blue 449, Performics, Digitas), Publicis.Sapient (Sapient Razorfish і Sapient Consulting) і Publicis Health. В офісах групи, які відкриті більш ніж у 100 країнах, працюють понад 80 000 фахівців. 
www.publicisgroupe.com | Twitter:@PublicisGroupe | Facebook: https://www.facebook.com/PublicisGroupeUkraine/ |
LinkedIn: Publicis Groupe | http://www.youtube.com/user/PublicisGroupe | Viva la Difference!


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

  • Общественная организация запустила рекламную кампанию к «Часу Земли» Общественная организация запустила рекламную кампанию к «Часу Земли»
    В сюжете роликов в самый неожиданный момент появляется Панда и предлагает изменить свои ежедневные привычки. Идею по созданию роликов на безвозмездной основе поддержала продакшн-компания AC Production, которой также не безразличны наши взгляды на сохранение окружающей среды. Режиссером и автором сценария выступил Максим Колышев, а производство обеспечивал исполнительный продюсер компании Илья Марьяхин.
  • Компанія Innoware впровадила у групі маркетингових комунікацій АДВ систему обліку робочого часу та.. Компанія Innoware впровадила у групі маркетингових комунікацій АДВ систему обліку робочого часу та..
    Компанія Innoware впровадила у групі маркетингових комунікацій АДВ систему обліку робочого часу та розрахунку собівартості послуг на базі Microsoft Dynamics AX.  Завдяки рішенню, наразі впровадженому в 7 агенціях групи, керівництво АДВ отримало змогу точно обліковувати робочий час співробітників, витрачений на обслуговування зовнішніх клієнтів, розраховувати собівартість послуг та прибутковість проектів, оперативно приймати обґрунтовані управлінські рішення та моделювати майбутню фінансову ситуацію.
  • «Інтер» офіційно оголосив про зміну облич та часу виходу випусків новин «Інтер» офіційно оголосив про зміну облич та часу виходу випусків новин
    З 7 травня основний випуск новин каналу «Інтер» — «Подробности» — переноситься з 21.00 на 20.00. Про це повідомляє прес-служба каналу. Нагадаємо, «Подробности» виходили о 20-й до літа 2006 року, коли час виходу було перенесено через трансляцію матчів Чемпіонату світу з футболу.

Доска объявлений Ктова.ру