Вперше на Atlas Weekend для активних відвідувачів з`явиться незвичайна сцена - Active Borjomi Stage

11 июля 2019 г.
Вперше на Atlas Weekend для активних відвідувачів з`явиться незвичайна сцена - Active Borjomi Stage
«Боржомі» вдруге стала партнером міжнародного фестивалю Atlas Weekend. Цього року вода з характером має свою окрему сцену - Borjomi Active Stage, яка стане однією з найактивніших атракцій музичного фестивалю.
 
Протягом 6 днів гості зможуть зануритись з головою у світ драйвових розваг та отримати максимум насолоди від життя!
В зоні Borjomi Active Stage Ви зможете:
 
Навчитися тримати баланс, спробувавши слеклайн та баланс-борд
Показати характер на рампі
Затусити на Party by Z-Games
Відвідати літній пляжний бар з гойдалками Borjomi Serf Bar
«Спіймати хвилю» на surf-VR та зробити найкрутіше 360⁰-селфі в Serf Photozone
Відпочити на вечорах serf-кіно 
Родзинкою Borjomi Active Stage стане SUP pool-басейн, де можна буде навчитися балансувати на Sup-борді!
 
Пропуском на найкрутішу зону фестивалю стане Atlas-на банка прохолодного «Боржомі» у лімітованій серії - з логотипом фестивалю, створена спеціально для Atlas Weekend 2019.
 
«Ми раді другий рік поспіль бути партнерами наймасштабнішої та знакової музичної події – фестивалю Atlas Weekend, і нам, безумовно, приємно вдруге стати його частиною та створити лімітовану серію стильної фестивальної банки з фірмовим оленем – розповіла Cвітлана Руденко, старший бренд-менеджер IDS Borjomi Ukraine. - Ймовірніше за все, кожен із нас бодай раз бажав спробувати свої сили у чомусь новому. «Боржомі» надасть своїм фанам таку можливість і пропонує гостям фестивалю проявити свій характер, випробувавши себе в зонах Borjomi Active Stage та отримати нові круті враження».
 
9 -14 липня, з 14.00 і до ранку приходьте за новим несамовитим досвідом та незабутніми враженнями на Borjomi Active Stage та відривайтесь разом з нами!
 
Новий «Боржомі» з ексклюзивним дизайном буде доступним у всіх точках продажу безпосередньо на території фестивалю - з 9 по 14 липня, а також в роздрібній мережі м.Києва в липні 2019 року.


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • PointeR Agency вперше в Україні запустило PR франшизу в регіонах PointeR Agency вперше в Україні запустило PR франшизу в регіонах
  Вперше, на українському ринку послуг зі зв’язків з громадськістю з’явилась можливість запустити власне PR-агентство під відомою франшизою однієї з топових комунікаційних компаній. PointeR Agency запустило таку послугу для партнерів у регіонах. Ними можуть стати як місцеві агентства, так і менеджери, які відчувають в собі сили почати власну справу.
 • Aqua Minerale® выпускает новинку – Active с охлаждающим эффектом Aqua Minerale® выпускает новинку – Active с охлаждающим эффектом
  Бренд представляет новые вкусы для любителей активного образа жизни. Теперь Active будет представлен еще в двух ярких вкусах – «Освежающий гранат» и «Бодрящий арбуз», а ментол в составе обеспечит охлаждающий эффект. Новинки дополнят линейку вкусов с цитрусом и малиной, и все они будут продолжать поддерживать любителей спорта даже во время долгих и изнуряющих тренировок.
 • Бренд Corona выступил партнером маркетинг-конференции Growth Marketing Stage Бренд Corona выступил партнером маркетинг-конференции Growth Marketing Stage
  Бренд Corona лидера пивоваренного рынка AB InBev Efes выступил партнером первой в Украине конференции по маркетингу роста Growth Marketing Stage, которая состоялась в Киеве 25 октября 2018 года. На конференции выступили спикеры из таких инновационных компаний, как Booking.com, Skyscanner, HubSpot, 500px, которые поделились своими кейсами по привлечению новых и удержанию существующих пользователей, построению конкурентных стратегий, интенсивному росту, привлечению инвестиций.
 • Новая серия банок «Боржоми» стала пропуском на аттракцион Atlas Weekend Новая серия банок «Боржоми» стала пропуском на аттракцион Atlas Weekend
  Впервые «Боржоми» выступает партнером международного фестиваля Atlas Weekend и впервые дизайн алюминиевой банки разработан эксклюзивно для этого музыкального мероприятия. Новая банка с логотипом Atlas станет пропуском на уникальный аттракцион – скоростную воздушную прогулку перед сценой на троллее «Borjomi AttractiON».
 • Virgin Active советует сжимать ягодицы в новой промо-кампании Virgin Active советует сжимать ягодицы в новой промо-кампании
  Virgin Active, международная сеть клубов здоровья империи Ричарда Брэнсона, запустила новую кампанию в социальных медиа, предлагая людям новый опыт зарядки на каждый день. Для этого просто нужно...сжимать ягодицы.
 • Нет, это не сцена из «Хищника» и не групповой секс в особо извращенной форме Нет, это не сцена из «Хищника» и не групповой секс в особо извращенной форме
  Просто у компании Volvo после продажи легкового подразделения китайцам окончательно съехала крыша. Первый намек на это появился еще в августе, когда шведы выкатили ролик с девчонкой, балансирующей на канате между двумя несущимися по автобану грузовиками.
 • Новая социальная сеть Blacks от Tuborg собирает активних «блэксеров» Новая социальная сеть Blacks от Tuborg собирает активних «блэксеров»
  Пиво Tuborg Black продолжает зажигать ночную жизнь на полную в новой социальной сети Blacks. Самые активные «блэксеры» уже в сети - самое время присоединиться к ярким любителям ночной жизни!
 • В Україні з'явиться Асоціація Інтернет-медіа В Україні з'явиться Асоціація Інтернет-медіа
  Служба безпеки України протягом останніх кількох місяців посилила тиск на Інтернет-видання. Про це на прес-конференції в УНІАН 17 березня заявив головний редактор Інтернет-газети Fraza.ua Олександр ІВАНОВ. Учасники прес-конференції заявили про створення першої в Україні організації, яка буде захищати права працівників вітчизняних Інтернет-видань – Асоціації Інтернет-медіа.
 • На «1+1» з’явиться адаптація формату Pop Idol? На «1+1» з’явиться адаптація формату Pop Idol?
  «1+1» має намір придбати британський формат Pop Idol. Про це «ТК» стало відомо з власних джерел. Виконавчий продюсер «1+1» Олександр Лозинський цю інформацію не заперечив, зазначивши: «Канал «1+1» до нового сезону підготує для наших глядачів кілька цікавих міжнародних форматів, які мають успіх у світі, і ми б хотіли, щоб глядачі, що живуть в Україні мали змогу з ними ознайомитись. А буде це Pop Idol або інші відомі у світі формати поки казати передчасно, тому що ми тільки ведемо перемовини».  
 • Брендинговое агентство "Сольдис" разработало для компании Pepsico новую Aqua Minerale Active Брендинговое агентство "Сольдис" разработало для компании Pepsico новую Aqua Minerale Active
  Перед агентством "Сольдис" стояла задача разработать дизайн-концепцию и оригинальное формообразование пластиковой бутылки инновационного продукта, отражающие предпочтения целевой аудитории - молодых людей, ведущих активный образ жизни и уделяющих особое внимание своему здоровью. Исследования показали, что рынок бутилированной воды находится в стадии зрелости.