Film.UA Distribution планує вийти на ринок Прибалтики та Казахстану

25 мая 2007 г.
Українська компанія Film.UA Distribution має намір найближчим часом вийти на ринок близького зарубіжжя. Про це після повернення з телеринку Moskow Teleshow 2007 повідомив директор компанії Ігор Сторчак. За його словами, головним завданням участі в московському телеринку було «представити якісний продукт українського виробництва, зав’язати надійні контакти на території СНД, розробити дві найперспективніші території – Прибалтику та Казахстан». Так, компанія представила новий каталог власного кінопродукту та продукту виробництва українських продакшн-компаній, а також пакет документальних проектів СТБ. До того ж, на телеринку компанія виділилася найбільшим стендом, який був розташований прямо в центрі павільйону, неподалік входу.Серед конкретних результатів поїздки пан Сторчак назвав «цікаві пропозиції від мовників країн СНД, Казахстану», а також домовленість з одним із ізраїльських телеканалів щодо закупівлі пакету фільмів Film.UA Distribution. «Крім того, – заявив директор компанії, – є серйозна зацікавленість від телеканалу у США, котрий веде мовлення на російську аудиторію».
Серед вражень від телеринку в Москві Ігор Сторчак відзначив високу активність українських продашн-компаній, а також виділив компанії Star Media та «Аврора Дистрибушн» – вони «продемонстрували також дуже якісний продукт – відгуки покупців були дуже хорошими». «Це доводить, – резюмує директор Film.UA Distribution, – що в українського кіновиробництва є майбутнє».
За даними незалежного рейтингового агентства GfK Ukraine, телефільми виробництва Film.UA ввійшли до двадцятки найкращих телефільмів ефіру «Інтера», зокрема, стрічка «Бомж» мала долю 30%, а «Жіночі сльози» – 25%.

Источник: Телекритика


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Дослідження ставок промоперсоналу: чи змінився ринок внаслідок пандемії? Дослідження ставок промоперсоналу: чи змінився ринок внаслідок пандемії?
  Цієї весни цінові дослідження маркетингової галузі цікаві, тому що відображають не лише природні коливання ринку, а й також вплив всесвітньої пандемії на оплату промоперсоналу.
 • Агентство интегрированных решений Brandly предлагает уникальный кейс: партнерские размещения на каналах FILM.UA Group Агентство интегрированных решений Brandly предлагает уникальный кейс: партнерские размещения на каналах FILM.UA Group
  FILM.UA Group, в лице агентства интегрированных решений Brandly, предлагает специальные лояльные условия размещения медийных кампаний на своих ТВ- и диджитал-каналах.
 • 19-ий КМФР объявил жюри Film / Out of Home 19-ий КМФР объявил жюри Film / Out of Home
  Оргкомитет девятнадцатого Киевского Международного Фестиваля Рекламы спешит сообщить состав жюри, который оценит конкурсы Film и Out of Home. Председателем жюри стал Tony Hardcastle, Global Creative Director, MullenLowe London из Великобритании.
 • Ad Black Sea 2017 объявляет команду жюри Film, Radio, Print & Publishing Ad Black Sea 2017 объявляет команду жюри Film, Radio, Print & Publishing
  Оргкомитет третьего международного фестиваля рекламы Ad Black Sea 2017 анонсирует состав жюри Film, Radio, Print & Publishing. Команда, которая состоит из завоевавших признание международных экспертов и лидеров индустрии, будет судить работы в трех конкурсах Film, Radio и Print & Publishing.
 • Видеостудия Ministry Film создала рекрутинговый 2D-ролик Видеостудия Ministry Film создала рекрутинговый 2D-ролик
  Украинская видеопродакшн-студия Ministry Film представила рекламный ролик в 2D-формате, реализованный для компании сферы фармаркетинга.
 • Yahoo планирует купить за 300 млн долларов News Distribution Network Yahoo планирует купить за 300 млн долларов News Distribution Network
  Пытаясь усилить позиции компании в сегменте онлайн-видео, Yahoo ведет переговоры о покупке сервиса синдикации видео News Distribution Network за 300 млн долларов. Об этом в понедельник сообщает The Wall Street Journal.
 • Molson Coors завдяки партнерству з корпорацією «Оболонь» виходить на український ринок з брендом Carling Molson Coors завдяки партнерству з корпорацією «Оболонь» виходить на український ринок з брендом Carling
  Київ, 25 травня 2011 р. - Molson Coors Brewing Company та корпорація «Оболонь» оголошують про комерційну співпрацю в Україні. Одним з перших результатів співпраці двох компаній стане вихід на український ринок пивного бренду Carling. Наприкінці цього місяця Carling в 0,5 л пляшках можна буде придбати в продовольчих магазинах, барах та супермаркетах по всій Україні.
 • Загальні данні про ринок зовнішньої реклами України Загальні данні про ринок зовнішньої реклами України
  За результатами першої половини 2008 року, дані компанії UMM. Відповідно до прогнозів Всеукраїнської рекламної коаліції (ВРК) у 2008 році обсяг рекламно-комунікаційного ринку України складе близько 2,303 млрд. дол. Це на 25% більше ніж в 2007 році. В 2007 році ринок продемонстрував 34% росту, досягнувши 1,84 млрд. дол.
 • Ринок великої побутової техніки зростає, але за рахунок дорожчих моделей Ринок великої побутової техніки зростає, але за рахунок дорожчих моделей
  В першому півріччі 2007 року у 45 містах України з населенням понад 100 тис. мешканців було продано майже 1300 тис. одиниць великої побутової техніки на загальну суму 400 млн. доларів. Порівняно з першим півріччям 2006 року продажі великої побутової техніки зросли на 9,5% у фізичному вимірі та майже на 16% у вартісному. Збільшення продажів відбулося в усіх сегментах ринку великої побутової техніки. Єдине виключення становили пральні машини. Про це свідчать результати моніторингу продажу товарів тривалого вжитку, який здійснює компанія GfK Ukraine в рамках роздрібної панелі електротоварів у 45 містах України з населенням понад 100 тис. мешканців.
 • Ринок зовнішньої реклами в місті Києві Ринок зовнішньої реклами в місті Києві
  Круглий стіл у редакції газети “Хрещатик” 1 червня 2007 року Дмитро ДЖАНГІРОВ, в. о. головного редактора газети “Хрещатик”: Сьогодні ми вирішили поговорити на гостру тему — ринок зовнішньої реклами в місті, перш за все у зв’язку із останніми змінами в “правилах гри”. Наша увага до цього ринку пов’язана також з тим, що половину, за даними минулого року, 49 % — майже половину ринку зовнішньої реклами — було зосереджено в Києві; зростання за останній рік у країні — 30%. Тобто, здається, всім повинно вистачати місця на цьому ринку...  

Твои Объявления