Нацрада розгляне питання про незаконну трансляцію в Україні «Євробачення-2007» «Первым каналом»

23 мая 2007 г.
Предметом завтрашнього засідання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення має стати розгляд порушення  правил трансляції в Україні конкурсу «Євробачення» телекомпанією «Первый канал. Всемирная сеть», зафіксованими Нацрадою. На засідання запрошені Віталій Докаленко,  президент НТКУ – телеканалу, який мав екслюзивні права на показ «Євробачення-2007» в Україні, та Анатолій Сальник, директор ТОВ «ТОРСАТ» – офіційного дистриб’ютора телекомпанії «Первый канал. Всемирная сеть».
На запитання «ТК», в чому полягає суть порушень і які санкції очікують на компанію-дистриб’ютора, Ігор Курус, перший заступник голови Нацради з питань ТБ і РМ, відповів: «Поки що йдеться про пояснення сторін – Першого національного та компанії «ТОРСАТ», які одночасно транслювали «Євробачення» на території України. Наскільки мені відомо, в Положенні про «Євробачення» є норми, які регламентують правила, за якими національний мовник транслює конкурс на території країни і як він обмежує доступ до цієї програми на території інших країн (угоди про транскордонне мовлення). Тож на сьогодні нас цікавить не так питання санкцій, як питання відповідних документів на трансляцію».
Джерело: Телекритика


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Первым кинотрейлером в Instagram стала реклама фильма про Джобса Первым кинотрейлером в Instagram стала реклама фильма про Джобса
  В сервисе работы с изображениями Instagram появился первый кино-трейлер - им стал анонс фильма «Джобс» («jOBS») с Эштоном Катчером.
 • Компания i-Free в сотрудничестве с Первым каналом и «Красным квадратом» создала мобильную версию.. Компания i-Free в сотрудничестве с Первым каналом и «Красным квадратом» создала мобильную версию..
  Компания i-Free в сотрудничестве с Первым каналом и «Красным квадратом» создала мобильную версию социальной сети «Вшколе.ру» и обновила ее интернет-сайт. 17 мая 2010 г., Санкт-Петербург, РФ. – Компания i-Free, входящая в число лидеров рынка контент-услуг России и стран СНГ*, разработала новую версию социальной сети «Вшколе.ру», а также создала ее мобильный вариант. Уникальной особенностью мобильной версии является возможность геопозиционирования.
 • Координатор проектів ОБСЄ в Україні сприяє розвитку екологічної освіти в Україні Координатор проектів ОБСЄ в Україні сприяє розвитку екологічної освіти в Україні
  Київ, 23 липня 2009 року – Екологічна освіта буде включена до освітньої програми середньої школи за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Так звана концепція Зеленого пакету, що впроваджуватиметься у співпраці з Міністерством освіти і науки України була представлена представникам засобів масової інформації, освітянам та неурядовим громадським організаціям під час круглого столу в Києві під егідою ОБСЄ.
 • Київський міський голова Леонід Чернівецький підписав розпорядження «Про питання зовнішньої реклами Київський міський голова Леонід Чернівецький підписав розпорядження «Про питання зовнішньої реклами
  З метою впорядкування розміщення зовнішньої реклами у столиці, Київський міський голова Леонід Чернівецький підписав розпорядження «Про питання зовнішньої реклами у місті Києві». Про це повідомляє прес-служба КМДА.
 • Перший канал продає субліцензію на трансляцію Олімпійських ігор Перший канал продає субліцензію на трансляцію Олімпійських ігор
  Перший канал продає субліцензію на трансляцію Олімпійських ігор «Мегаспорту» і веде переговори з «Поверхностью». Із 7-го по 29 червня в ефірі Першого національного транслюватимуться матчі Євро-2008, а з 8-го по 24 серпня 2008 року – XXIX Олімпійські ігри, які пройдуть у Китаї, через що саме в цей період суттєво зміниться сітка мовлення телеканалу. Про це заявив на прес-конференції 20 травня 2008 року в. о. президента НТКУ Василь Ілащук: «НТКУ ще два місяці тому домовилася про купівлю за 4 млн євро прав на трансляцію футбольної європейської першості на території України з представниками UEFA – німецькою компанією Sport Five.
 • Нацрада підтримала вимоги телерадіокомпаній відхилити законопроект про соціальну рекламу Нацрада підтримала вимоги телерадіокомпаній відхилити законопроект про соціальну рекламу
  Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення не проти запровадження соціальної реклами на радіо та телебаченні, проте вважає, що даний законопроект має бути суттєво доопрацьований. Про це повідомив голова Нацради Віталій Шевченко на брифінгу 6 лютого у Києві.
 • Нацрада відклала вирішення питання щодо надання ліцензії Українському бізнес-каналу та каналу Спорт3 Нацрада відклала вирішення питання щодо надання ліцензії Українському бізнес-каналу та каналу Спорт3
  Нацрада з питань телебачення та радіомовлення відклала рішення щодо видачі ліцензій на супутникове мовлення двом нішевим телеканалам – спортивному «Спорт 3» (ТОВ «Поверхность ТВ») та діловому «Український бізнес-канал» (ТОВ «Телеканал 100»). «Спорт 3» заплановано як спортивний телеканал мовлення. Він буде цілодобовим, 18 годин у сітці мовлення займатимуть вітчизняні програми, 6 годин - зарубіжні.
 • Україна програла в конкурсі на проведення дитячого Євробачення 2008 року Україна програла в конкурсі на проведення дитячого Євробачення 2008 року
  В конкурсі на організацію у 2008 році дитячого Євробачення перемогла Національна телекомпанія Кіпру. Відповідне рішення ухвалила Наглядова рада конкурсу. Конкретним місцем проведення конкурсу буде Палац спорту у місті Лімасол, котрий вміщає 6255 глядачів. Всього за право бути господарями дитячого Євробачення змагалося шість країн. Кіпр та Україна були головними конкурентами.
 • Нацрада попередила УТР і відклала розгляд питання щодо ліцензії «МTV Україна» Нацрада попередила УТР і відклала розгляд питання щодо ліцензії «МTV Україна»
  «Всесвітня служба УТР» отримала попередження від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Про це 25 квітня повідомив перший заступник голови Нацради Ігор Курус. За його словами, УТР попередили через невиконання умов ліцензії. «Телекомпанія зменшила обсяг мовлення з 24-х до 15-ти годин. Також зменшилася кількість культурологічних програм. Коли ми ліцензували телекомпанію, то ми не думали, що УТР займатиметься кінопоказом. Тепер треба з’ясувати, чи має УТР дозвіл на трансляцію цих фільмів на території Європи», – пояснив Ігор Курус, а голова Нацради Віталій Шевченко додав, що телекомпанія досі не має редакційного статуту та ради.
 • Наступного тижня Верховна Рада розгляне три медійні законопроекти Наступного тижня Верховна Рада розгляне три медійні законопроекти
  На 12 – 15 грудня заплановано розгляд Верховною Радою трьох медійних законопроектів. Це Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (законопроект №2359, н. д. П. Гасюк, фракція БЮТ). Цей законопроект пропонує, зокрема, покласти відповідальність за недобросовісну рекламу на рекламодавця та заборонити розповсюдження реклами через радіотрансляційні або інші звукові мережі сповіщення пасажирів на станціях метрополітену, вокзалах, в портах та аеропортах, за винятком розповсюдження соціальної реклами.