Прес-брифінг, присвячений III Міжнародній конференції «Інтернет-маркетинг в Україні»

23 мая 2007 г.
В УНІАН 24 травня о 14.30 розпочнеться прес-брифінг, присвячений III Міжнародній конференції «Інтернет-маркетинг в Україні» (http://imu.org.ua).
Тема брифінгу: «Сучасний стан ринку інтернет-реклами та перспективи розвитку». Учасники брифінгу:
• Бєляєв Олексій (Асоціація «Інтернет і Бізнес», Росія)
• Вірін Федір (Mail.ru)
• Деркач Олександр (Begun Україна)
• Долгов Володимир (Google Росія)
• Лисюк Дмитро (Gemius Україна)
• Осадчій Вадим (Обозрєватель)
• Петренко Сергій (Яндекс Україна)
• Сергій Гапоченко (1+1)
• Чуксін Олексій (Мета)
• Шевченко Євген (IMA UaMaster)
Запрошуємо Вас скористатися унікальною можливістю – поспілкуватись одночасно з представниками провідних інтернет-компаній України та Росії.
З повагою, Євген Шевченко
Директор ІМА UaMaster
Організатор Конфереції «Інтернет-маркетинг в Україні»


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Підсумки завершального дня роботи 12-ої конференції ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку» Підсумки завершального дня роботи 12-ої конференції ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку»
  Завершила роботу 12-та конференція ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку», яка традиційно відбулась у м. Судак. Захід зібрав рекордну кількість учасників - понад 160 представників ІКТ-компаній, органів державної влади, зокрема НКРЗ, СБУ, МВС України, а також засобів масової інформації.
 • Прес-секретар спікера Верховної Ради України забороняє рекламну кампанію тижневика «КОМЕНТАРІ:» Прес-секретар спікера Верховної Ради України забороняє рекламну кампанію тижневика «КОМЕНТАРІ:»
  КИЇВ, 23 березня 2011 року. У рекламній кампанії мультимедійного бренда «КОМЕНТАРІ:» (газета + інтернет-портал + додатки для мобільних пристроїв) використовується обкладинка газети «КОМЕНТАРІ:» № 3 (248) від 21.01.2011 р. із зображенням спікера Верховної Ради України Володимира Литвина. Реклама була розміщена в ефірі національних телеканалів та на носіях зовнішньої реклами.
 • III украинский форум маркетинг-директоров: вызовы-2010, переосмысление маркетинга и Digital Escape III украинский форум маркетинг-директоров: вызовы-2010, переосмысление маркетинга и Digital Escape
  24-25 марта в Киеве состоится Третий украинский форум маркетинг-директоров, в рамках которого впервые будет проведена интернет-секция под названием «Digital Escape: от маркетинга к цифровому маркетингу».
 • Координатор проектів ОБСЄ в Україні сприяє розвитку екологічної освіти в Україні Координатор проектів ОБСЄ в Україні сприяє розвитку екологічної освіти в Україні
  Київ, 23 липня 2009 року – Екологічна освіта буде включена до освітньої програми середньої школи за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Так звана концепція Зеленого пакету, що впроваджуватиметься у співпраці з Міністерством освіти і науки України була представлена представникам засобів масової інформації, освітянам та неурядовим громадським організаціям під час круглого столу в Києві під егідою ОБСЄ.
 • Поданий в Канни український фільм, присвячений проблематиці дітей з ВІЛ-позитивним статусом вразив п Поданий в Канни український фільм, присвячений проблематиці дітей з ВІЛ-позитивним статусом вразив п
  Вчора, 9 квітня о 16.00 в культурному центрі «Кінотеатр «Київ» відбувся прес-показ короткометражного фільму «Діти», поданого від України до конкурсної програми Канського кінофестивалю.  
 • В Україні з'явиться Асоціація Інтернет-медіа В Україні з'явиться Асоціація Інтернет-медіа
  Служба безпеки України протягом останніх кількох місяців посилила тиск на Інтернет-видання. Про це на прес-конференції в УНІАН 17 березня заявив головний редактор Інтернет-газети Fraza.ua Олександр ІВАНОВ. Учасники прес-конференції заявили про створення першої в Україні організації, яка буде захищати права працівників вітчизняних Інтернет-видань – Асоціації Інтернет-медіа.
 • Прес-тур «Історія України. Нові факти» Прес-тур «Історія України. Нові факти»
  Дата: 15 липня 2008 року Організатори: Інститут археології НАН України і агентство «Raffinade communications». Місце проведення: Чернігівська область, місто Батурин – гетьманська столиця України.
 • Прес-конференція Всеукраїнського благодійного фонду Прес-конференція Всеукраїнського благодійного фонду
  14 квітня в Міністерстві охорони здоров’я України об 11:00 відбудеться прес-конференція «Почуйте всі: акція стартує!», за участі зірок естради та телебачення. Захід організовано Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до Серця» в рамках Всеукраїнської благодійної акції «Почуйте всі!». Метою конференції є донесення до широких мас населення інформації про старт благодійної акції, спрямованої на збір коштів для закупки медичного обладнання для дітей з вадами зору. Участь у прес-конфереренції візьмуть почесні волонтери акції «Фозі» та «Фагот» з гурту ТНМК, Валерій Харчишин (соліст гурту "Друга ріка"), співачка Наталія Валевська та інші.
 • Прес-конференція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Прес-конференція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»
  3 квітня в Українському національному інформаційному агентстві - УКРІНФОРМ, о 15.00 відбудеться прес – конференція «Допомогти може кожен!», за  участі зірок естради та телебачення.
 • Прес-конференція Прес-конференція
  У  четвер, 29  листопада, о 12.00 у Всеукраїнському прес-центрі при Українському національному інформаційному агентстві УКРІНФОРМ відбудеться прес-конференція,  присвячена проведенню XII фіналу Міжнародного телевізійного фестивалю сучасної пісні "Шлягер року-2007".