Одна – добре, а дві – краще! Стверджує НО-ШПА® форте

11 марта 2019 г.
Одна – добре, а дві – краще! Стверджує НО-ШПА® форте Одна – добре, а дві – краще! Стверджує НО-ШПА® форте Одна – добре, а дві – краще! Стверджує НО-ШПА® форте
 • Одна – добре, а дві – краще! Стверджує НО-ШПА® форте
 • Одна – добре, а дві – краще! Стверджує НО-ШПА® форте
 • Одна – добре, а дві – краще! Стверджує НО-ШПА® форте
Санофі в Україні запустила нову рекламну кампанію НО-ШПА® форте від Publicis Ukraine.  Навряд чи хтось буде сперечатися, що один у полі не воїн, однією рукою в долоні не плескатимеш, а одна ластівка весни не робить. Так от – кількість має значення! До такого висновку дійшла команда Publicis Ukraine, коли їм у руки потрапив бриф на НО-ШПА® форте – препарат від болю в животі, викликаного спазмом. І якщо поодинці здолати спазм досить непросто, то треба подвоювати зусилля. Саме подвійне дозування діючої речовини, як у випадку з НО-ШПА® форте, забезпечує посилену дію проти спазму.
 
На цьому зробила акцент креативна команда, розробляючи відео для digital-комунікації та інші візуальні матеріали. 
 
 
Команда агентства Publicis Ukraine:
Руслан Паламарчук – Creative Director
Роман Поліщук – Art Director
Денис Урусов – Senior Copywriter
Іванна Скульська-Лов – Managing Director
Марта Калинець – Account Director
Олександра Дмитрієва – Account Manager
 
 
Команда Санофі в Україні:
Оксана Радченко – Category Manager
Наталія Кравченко – Marketing Manager
 
 
Про Publicis Ukraine
Publicis Ukraine – це глобальна креативна агенція, яке забезпечує своїх клієнтів управлінням змінами. В Publicis вважають, що ця епоха вимагає поєднання стратегії, креативу та технологій, щоб допомогти клієнтам управляти власною маркетинговою трансформацією. Агентство розробляє глобальні рішення від бренд-репутації до commerce, об'єднуючи MSLGROUP і Nurun networks. Нараховує близько 16 000 працівників в 110 країнах світу. Серед клієнтів − Axa, BNP Paribas, Capital One, Carrefour, Cartier, Citi, Engie, Heineken, L'Oreal, LVMH, Nestlé, Orange, P&G, Qantas, Red Lobster, Renault, Samsung, Sanofi, SEB, Siemens, Telefonica, Total та UBS. Publicis входить до складу однієї із лідируючих комунікаційних груп Publicis Groupe.
www.publicis.com | @PublicisWW | https://www.facebook.com/PublicisUkraine/
 
Про Publicis Groupe - The Power of One
Publicis Groupe [Euronext Paris FR0000130577, CAC 40] – світовий лідер з маркетингу, комунікацій і діджитал-трансформації, основаних на алхімії креативу й технологій. Завдяки модульній організації, Publicis Groupe надає своїм клієнтам зручний доступ до своїх інструментів і експертизи. Структура Publicis Groupe складається з 4 центрів рішень (Solution Hubs): Publicis Communications (Publicis Worldwide, Saatchi&Saatchi, Leo Burnett, BBH, Marcel, Fallon, MSL, Prodigious), Publicis Media (Starcom, Zenith, Spark Foundry, Blue 449, Performics, Digitas), Publicis.Sapient (SapientRazorfish і Sapient Consulting) і Publicis Health. В офісах групи, які відкриті у більше, ніж 100 країн, працює більше 80,000 спеціалістів. 
www.publicisgroupe.com | Twitter:@PublicisGroupe | Facebook: https://www.facebook.com/PublicisGroupeUkraine/ |
LinkedIn: Publicis Groupe | http://www.youtube.com/user/PublicisGroupe | Viva la Difference!
 
Про Санофі
Санофі в Україні входить до складу Санофі, глобальної компанії у сфері охорони здоров’я, покликаної запобігати захворюванням та лікувати їх, а також надавати підтримку людям у всьому світі.
Санофі працює в Україні понад 25 років та є компанією №1 серед міжнародних фармацевтичних компаній на ринку*. Широке портфоліо Санофі в Україні представлене оригінальними та генеричними препаратами для лікування діабету, серцево-судинних, гастроентерологічних та онкологічних захворювань, розладів центральної нервової системи, рідкісних хвороб тощо. Це портфоліо доповнює низка визнаних безрецептурних препаратів та вакцин.
* Proxima Research, (Retail+Hospital), MAT July`18, UAH


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Одна большая Sigma Одна большая Sigma
  Maxus Sigma становится еще диджитальнее: объединяется с Sigma Digital и превращается в Sigma (в рамках CMS Group). C ноября все клиенты агентства помимо медиа экспертизы, выгодных условий размещения на ТВ и других медиа услуг, смогут запрашивать и диджитальные инструменты – SMM, programmatic, creative digital production.
 • В Запорожье появилась еще одна точка сбора одежды для нуждающихся. В Запорожье появилась еще одна точка сбора одежды для нуждающихся.
  Теперь отдать вещи на благотворительность можно еще в одной точке в центре Запорожья. Шопинг-клуб LeBoutique открыл первый центр выдачи товаров в Запорожье, а также совместно с Благотворительным фондом «Карітас України» инициировал charity-проект «Допомагати leгко».
 • ЭССЕНЦИАЛЕ ФОРТЕ Н ВДОХНОВЛЯЕТ НА НОВЫЙ СТАРТ В НЕСТАНДАРТНОМ ДЛЯ ФАРМИНДУСТРИИ РОЛИКЕ ЭССЕНЦИАЛЕ ФОРТЕ Н ВДОХНОВЛЯЕТ НА НОВЫЙ СТАРТ В НЕСТАНДАРТНОМ ДЛЯ ФАРМИНДУСТРИИ РОЛИКЕ
  В октябре 2017 года на ТВ стартовал новый рекламный ролик препарата для лечения печени Эссенциале Форте Н в формате 90-секундного мини фильма и показал, что реклама препарата может быть социально ориентированной, эмоциональной и вдохновляющей, без привычной демонстрационной части и перечисления симптомов заболевания.
 • Креатив и продакшн нового ролика для Гентос Форте от агентства AdShot Creative Креатив и продакшн нового ролика для Гентос Форте от агентства AdShot Creative
  Креативная команда AdShot Creative предложила идею, которая раскрывает глубинный мужской инсайт и убеждение – «быть мужчиной = быть сильным!».
 • В Белоруссии запретили рекламу "Сеалекс Форте" и "Али Капса" В Белоруссии запретили рекламу "Сеалекс Форте" и "Али Капса"

  Минторг объявил о недопустимости размещения рекламы биологически активных добавок "Сеалекс Форте" и "Али Капс".

 • Де за кордоном краще навчатись? Де за кордоном краще навчатись?
  За визнанням багатьох фахівців , кращі університети світу знаходяться в США . Однак у цій же країні є вузи і слабкі. Тоді як у Великобританії всі університети приблизно одного рівня , за винятком , безумовно , « Оксбриджа » , найпрестижніших Оксфордського та Кембриджського університетів.
 • Ролик для пива «Оболонь Светлое» - «Стало краще!» Ролик для пива «Оболонь Светлое» - «Стало краще!»
  5 апреля в национальном эфире стартовала рекламная кампания, посвященная выходу на рынок обновленного пива «Оболонь Светлое». Ключевое сообщение ролика основано на позитивных изменениях марки «Оболонь»: сроки хранения удалось сократить в три раза, стал лучше вкус пива и дизайн этикетки.
 • Но-Шпа есть – спазма нет (ВИДЕО) Но-Шпа есть – спазма нет (ВИДЕО)
  Казалось бы, что нового можно сказать о Но-Шпе? Надежность этого препарата проверена годами и собственным опытом. И вот на экраны выходит новый ролик Но-Шпы, разработанный при сотрудничестве РА Publicis Visage и фармацевтической компании sanofi-аventis. Решение оказалось простым, как все гениальное. Авторы вернулись к истокам бренда и напомнили, что «Но-Шпа» значит «Нет-Спазма». А нет спазма – нет боли!
 • Но-Шпа и Effie снова вместе! Но-Шпа и Effie снова вместе!
  Рекламный проект, направленный на «омоложение» бренда Но-Шпа, стал лучшим в категории фармацевтических препаратов в конкурсе всемирно известной премии БРЭНД ГОДА/EFFIE 2008.
 • Більше! Краще! Популярніше! Більше! Краще! Популярніше!
  З 22 жовтня на /телеканалі «Київ»/ виходять випуски новин в оновленому форматі. Добре знайома глядачеві програма СТН змінила назву на «Новини», розширилася ефірна сітка новин. Програма нового формату виходить о 07:00, 08:00, 12:00, 15:00, 17:00, 20:00, а також після 22.00. Зміни в новинах про українську столицю знайшли позитивний відгук серед ії жителів – рейтинги випусків новин зростають. Особливо міцні позиції здобула програма «Новини», що виходить о 20.00.

Твои Объявления