З'їзд НМПУ прийняв програму діяльності на два роки і зміни до статуту, а також обрав нових членів

22 мая 2007 г.
Незалежна медіа-профспілка України активно захищатиме інтереси своїх членів при роздержавленні ЗМІ. Зокрема, в програмі діяльності профспілки на найближчі два роки, прийнятій на Другому з’їзді НМПУ, що відбувся у минулі вихідні в Бердянську, передбачено, що НМПУ створить страйковий фонд на випадок оголошення страйків та фонд соціальної допомоги працівникам ЗМІ, запровадить профспілкові інспекції для контролю за дотриманням з боку власників умов журналістів та інше.
Програма містить також ряд інших напрямів роботи. Зокрема, йдеться про відчутну активізацію зусиль для протидії “тінізації” оплати праці в ЗМІ, ширше надання безплатної юридичної допомоги журналістам при захисті їхніх прав в судах та при переговорах з працедавцями, створення нових ресурсних центрів в регіонах для надання консультативної допомоги журналістам.
На з’їзді журналісти також схвалили ряд статутних змін. Зокрема, завдяки цим змінам до профспілки зможуть вступати не лише журналісти та ті, хто виконує редакційно-посадові обов’язки, а й всі працівники ЗМІ. “Це дуже важливо, - зауважив в коментарі УНІАН голова НМПУ Сергій Гузь, - що ми стаємо профспілкою індустріального типу. Адже значно розширяться наші лави та збільшаться можливості для ефективного відстоювання прав на професійну діяльність всіх, хто працює в ЗМІ”. З’їзд також обрав чотирьох нових членів комітету НМПУ, який веде роботу спілки в період між з’їздами. Відтепер до керівництва НМПУ входять: голова профспілки Сергій Гузь, перший заступник голови - Олександр Харченко (УНІАН), заступник голови - Михайлина Скорик (голова Київської незалежної медіа профспілки). Членами комітету НМПУ є Олександр Воротілов (Запоріжжя), Сергій Штурхецький (Рівне), Микола Фельдман (Кременчук), Наталя Возович (Краматорськ), Олександр Зінченко (Харків), Сніжана Павлова (Одеса), Михайло Глуховський (Київ), Роман Рак (Львів), Михайлина Скорик (Київ), Олександр Харченко (Київ), Сергій Гузь (Київ).
Другий етап з’їзду НМПУ, на якому пройдуть загальні вибори керівництва НМПУ, вирішено провести у листопаді цього року.

Источник: УНІАН


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • AGAMA Communications: 4 роки лідерства у рейтингу ВРК Advertiser’s Choice AGAMA Communications: 4 роки лідерства у рейтингу ВРК Advertiser’s Choice
  3 грудня 2018 року Всеукраїнська рекламна коаліція (ВРК) опублікувала щорічний рейтинг дослідження Advertiser's Choice (Вибір рекламодавця). За його результатами маркетингові та PR-сервіси комунікаційної групи AGAMA Communications традиційно увійшли в ТОП-3 найбажаніших партнерів для співпраці.
 • Сповнені нових ідей! Сповнені нових ідей!
  Три галузеві сектори, що охоплюють всю сферу реклами и маркетингу, є новиною в RemaDays Київ 2018. Захід в столиці України відбудеться з 6 до 7 березня в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ). Березнева виставка, як і у випадку RemaDays Warsaw, повинна стати платформою для нових ідей на рекламному ринку. Ці три сектори будуть містити всі елементи, які складають сьогоднішню індустріальну діяльність.
 • Інтернет Асоціація України провела XII З’їзд Інтернет Асоціація України провела XII З’їзд
  18 лютого відбувся XII З’їзд Інтернет Асоціації України. На з'їзді були схвалені результати роботи Правління в 2010 році, визначені основні напрямки роботи ІнАУ на 2011 рік та обраний новий склад Правління на поточний рік. До основних напрямків діяльності Правління ІнАУ на 2011 рік були визначені, зокрема:
 • До нових вершин у Новому році До нових вершин у Новому році
  Телеканал «Київ» розпочав 2008 рік новим зростанням рейтингових показників. Новорічний ефір столичного телебачення викликав живий інтерес телеглядачів. Найбільшою популярністю у святкові дні користувалися власні програми та ексклюзивні відеоматеріали телеканалу «Київ».
 • Телеканал «Київ» крокує до нових вершин Телеканал «Київ» крокує до нових вершин
  26 листопада програма новин на телеканалі «Київ» отримала рекордний рейтинг. «Новини» о 20.00 вийшли на третю позицію по аудиторії «Київ 18+», залишивши позаду вечірні новини на таких каналах, як CHANNEL UKRAINE, ICTV та «НТН». Рейтинг програми сягнув 3,66% – рекордної відмітки за останні два роки, доля проекту склала 9,24%.
 • Шевченко готує зміни до закону «Про вибори» в частині роботи мас-медіа Шевченко готує зміни до закону «Про вибори» в частині роботи мас-медіа
  На розгляд Верховної Ради шостого скликання буде внесено законопроект, який вдосконалить виборче законодавство в частині роботи мас-медіа. Про це президент Центру суспільних медіа і новообраний народний депутат Андрій Шевченко повідомив на круглому столі з проблем виборчої агітації, що пройшов у Києві.
 • У складі топ-менеджменту каналу «ТЕТ» відбулися зміни У складі топ-менеджменту каналу «ТЕТ» відбулися зміни
  У складі топ-менеджменту «ТЕТа» відбулися зміни. Валерій Гросман, програмний директор телекомпанії «ТЕТ», став заступником голови правління каналу, а програмним директором призначено Вікторію Любенко, яка раніше працювала на каналі ICTV та СТБ. Про це «ТК» повідомив голова правління ЗАТ «ТЕТ» Григорій Тичина. Валерій Гросман закінчив Миколаївський педагогічний інститут за спеціальністю «вчитель російської мови та літератури». Розпочав телевізійну кар’єру 1976 року на Миколаївському державному телебаченні. Пройшов шлях від редактора до генерального директора комерційного каналу. 1996 року обійняв посаду програмного директора ЗАТ «ММЦ-СТБ», у 1999 році працював виконавчим продюсером каналу «Ера». Із серпня 2000 року обіймав посаду програмного директора каналу «ТЕТ».  
 • Мерія переукладатиме угоди з рекламістами на термін, визначений ще до встановлення нових правил Мерія переукладатиме угоди з рекламістами на термін, визначений ще до встановлення нових правил
  Як розповів “Хрещатику” перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Денис Басс, переукладення договорів зніме правову недоречність. Так, у вересні 2006 року госпрозрахункова організація “Київреклама” набула іншої форми власності, перетворившись у комунальне підприємство. Проте усі угоди, які існують донині, укладені з неіснуючою вже юридичною особою.
 • Андрій Шевченко: За 2-3 роки в Україні не буде преси, фінансованої з бюджету Андрій Шевченко: За 2-3 роки в Україні не буде преси, фінансованої з бюджету
  18 квітня у Києві за сприяння Комітету ВР з питань свободи слова та інформації, Програми сприяння парламенту України університету Індіани і Української освітньої програми реформ відбулася конференція «ЗМІ і влада – регіональний вимір». У заході взяли участь голови постійних комісій обласних рад з питань ЗМІ та керівники обласних прес-клубів Українського освітнього центру реформ. Учасники обговорили основні напрями законодавчого забезпечення реформування інформаційного простору України. Доповідач з цього питання, голова профільного парламентського комітету Андрій Шевченко, зупинився на трьох тематичних блоках: роздержавлення друкованих ЗМІ, редакційна політика та акредитація журналістів.
 • Зустріч членів Нацради із представниками телеканалів Зустріч членів Нацради із представниками телеканалів
  26 жовтня в приміщенні Национальної Ради з питань телебачення і радіомовлення відбудеться зустріч членів Нацради із представниками телеканалів, що підписали Меморандум про співпрацю. У цьому списку канали – учасники ІТК складають більшість. Це – перша проміжна зустріч, дата якої прив’язана до зобов’язань каналів, вказаних в Меморандумі.

Твои Объявления