Магічна Ніч рекламожерів

11 октября 2018 г.
Магічна Ніч рекламожерів
27 жовтня у розважальному центрі Ультрамарин за адресою м. Київ, вулиця Василя Липківського 1А, відбуватиметься  найбільш феєрична подія у світі реклами – Ніч рекламожерів.
38-е видання Ночі рекламожерів Жана Марі Бурсіко здобуло тему «Magic of Cinema Advertising», проте магія на вас очікує не тільки у програмі, а і у перервах між її трьома частинами.
Ми не будемо розкривати таємниці ритуалів, ілюзій та заклять магічної Ночі, проте трохи привідчинемо закулісся, аби вам було цікавіше. Побачте на власні очі суперництво Burger King і McDonalds через призму культового фільму «ВОНО», дивуйтеся приємним проблемам, дізнайтеся як врятуватися під час кінця світу текілою, оберіть між паливом та грінпісом, побачте першу в історії хокейну команду з Кенії, хайпаніть із баранами-хіпстерами та милуйтеся Кірою Найтлі, Меліссою Мак-Карті і Періс Хілтон у рекламі бургерів. Це все тільки вершина айсбергу. Більше – 27 жовтня на Ночі рекламожерів.
 
Ніч рекламожерів – це не просто показ реклами вночі. Це найкращі ролики світу з приватної колекції видатного ілюзіоніста рекламної індустрії Жана Марі Бурсіко, до якої щороку додається від 10.000 до 20.000 нових відеоробіт та що вже 38 років підкорює 80 країн світу.
 
Opening-party: 20:00
Початок сеансу: 21:00
Квитки доступні на сайті concert.ua або у касах кінотеатру.


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • AB InBev Efes обновила дизайн «Чернігівське Біле» и «Біла Ніч» AB InBev Efes обновила дизайн «Чернігівське Біле» и «Біла Ніч»
  Год назад любимое пиво миллионов украинцев «Чернігівське» предстало перед потребителями в новом дизайне упаковки. Вслед за основной линейкой меняются «Чернігівське Біле» и «Біла Ніч». Аутентичный шрифт для новой этикетки разработан полностью вручную.
 • Ролик «Армії потрібні очі» получил гран-при на фестивале «Відкрита ніч» Ролик «Армії потрібні очі» получил гран-при на фестивале «Відкрита ніч»

  Гран-при за работу «Армії потрібні очі» для проекта «Повернись живим» была удостоена команда волонтеров на 18ом фестивале «Відкрита ніч».

 • «Тепла річ в Карнавальну ніч» от «УкрСиббанка» и Euro RSCG Kiev «Тепла річ в Карнавальну ніч» от «УкрСиббанка» и Euro RSCG Kiev
  Спешите встречать Новый год в тепле, заботе и праздничном настроении! А поспособствует этому новогодняя акция от «УкрСиббанка», подкрепленная серией принтов и радиороликов от Euro RSCG Kiev. Куранты, конфетти, на часах двенадцать без пяти - и в воздухе запахло Новым годом…
 • THE NIGHT OF THE ADEATERS ®/НІЧ РЕКЛАМОЖЕРІВ –2009 THE NIGHT OF THE ADEATERS ®/НІЧ РЕКЛАМОЖЕРІВ –2009
  Фантастичне шоу від Жана Марі Бурсіко знову підкорило Київ. THE NIGHT OF ADEATERS ®/НІЧ РЕКЛАМОЖЕРІВ відбулася у найбільшому кінотеатрі країни - «Мегаплекс» в РТЦ «Блокбастер».
 • THE NIGHT OF THE ADEATERS ®/НІЧ РЕКЛАМОЖЕРІВ –2009 THE NIGHT OF THE ADEATERS ®/НІЧ РЕКЛАМОЖЕРІВ –2009
  Фантастичне шоу від Жана Марі Бурсіко знову підкорило Київ. THE NIGHT OF ADEATERS ®/НІЧ РЕКЛАМОЖЕРІВ відбулася у найбільшому кінотеатрі країни - «Мегаплекс» в РТЦ «Блокбастер».
 • Дев`ята «Ніч рекламожерів» у Києві Дев`ята «Ніч рекламожерів» у Києві
  Славнозвісне шоу від Жана Марі Бурсіко відбудеться 27 листопада 2009 року у кінотеатрі «Мегаплекс», РТЦ «Блокбастер».
 • Успіх та друзі кінофестивалю «Відкрита Ніч» Успіх та друзі кінофестивалю «Відкрита Ніч»
  Один з найнезвичніших українських кінофестивалів – «Відкрита Ніч» - вже втринадцяте пройшов у Києві. Традиційно він збирає фільми лише українських кінорежисерів і показує їх протягом короткої червневої ночі просто неба на Андріївському узвозі. На конкурс було подано близько 60 робіт, з яких до конкурсної програми потрапило 19.

Доска объявлений Ктова.ру