Магія ночі у рекламожерстві

7 сентября 2018 г.
Магія ночі у рекламожерстві
27 жовтня у місті Києві всю ніч відбуватиметься шалене та магічне шоу – Ніч рекламожерів. Цього року глядачів чекає чергова захоплива програма від пристрасного генія Жан Марі Бурсіко, яка дістала назву  «Magic of Cinema Advertising».
Програма змінюється щороку та демонструється по всій Земній кулі. Колекціонер найбільш вражаючих роликів Жан Марі Бурсіко вже 38 років ділиться із 80 країнами світу перлами рекламного мистецтва, що він збирав усе своє життя.
Відкиньте свої упередження про те, що таке реклама. Цей сеанс повністю змінить уявлення про неї, адже ця подія вже понад 40 років доводить усьому світові, що реклама нічим не поступається кіномистецтву із властивими йому: екшном, напругою, екзотикою, захмарною кількістю гумору, непередбачуваними поворотами, дотиками романтики, драми та виключного відчуття прекрасного.
Ніч рекламожерів відрізняється від будь-якої іншої демонстрації відеомайстерності тим, що це той тип заходу, після якого враження залишаються до наступного року. Там і фотозони, і розіграші, і нетворкінг, і знайомства, і гарний час із друзями та неочікувана кількість емоцій.
Ніч рекламожерів відбудеться 27 жовтня у розважальному центрі Ультрамарин за адресою м. Київ, вулиця Василя Липківського 1А.
Квитки доступні на сайті concert.ua або у касах кінотеатру.
 


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарий