«Телекритика» розпочала програму круглих столів з фахівцями українського медіа-ринку

26 января 2007 г.
Журнал «Телекритика» та реномований київський ресторан «Велюр» оголошують про старт річної програми круглих столів за участю представників українського медіа-ринку. В першу чергу - телевізійного. Протягом 2007 року раз на місяць круглі столи «Телекритики» проходитимуть у VIP залі «Велюру», кожен з них буде присвячений конкретній темі або сегменту медіа-індустрії. Визначати теми круглих столів, обирати їх учасників та модерувати будуть спеціалісти журналу та сайту «Телекритика». Окрім українських фахівців, до участі у круглих столах планується запрошувати закордонних спеціалістів, в першу чергу – з країн ближнього зарубіжжя, медіа-ситуація в котрих є подібною до української.
Перший круглий стіл «Телекритика» відбувся 24 січня та був присвячений вітчизняному телесеріалу - як продукту комерційному, соціальному та творчому. В ньому взяли участь  найвідоміші вітчизняні продюсери, режисери, спеціалісти з маркетингу. Матеріали круглого столу будуть надруковані в першому числі оновленого журналу «Телекритика» за 2007, яке побачить світ у середині лютого (здвоєний номер за січень та лютий).
Шеф-редактор видань «Телекритика» Наталя Лигачова вважає програму круглих столів у «Велюрі» дуже своєчасною. Ці дискусії по найбільш актуальним проблемам медіа-ринку мають сприяти ефективній комунікації між фахівцями різних галузей та журналістами, а також наголошуватимуть і на соціальній відповідальності бізнесу. Співробітництво ж саме з рестораном «Велюр» Наталія Лигачова вважає дуже логічним та вдалим: акцент респектабельності та гарного смаку, яким відомий «Велюр», добре поєднується з бажанням «Телекритики» бачити таким самим і вітчизняний телевізійний простір.
Учасник першого круглого столу «Телекритика» режисер Анатолій Матешко ділиться враженнями: «Цей захід для мене – приємна несподіванка. Ми знімаємо фільми, але почути професійну думку про свою роботу для нас, режисерів, дуже важливо. Причому якраз професійна думка зустрічається дуже рідко. Коли розгортаєш якесь українське періодичне видання, як правило бачиш у ньому якісь попсові зауваження, фахового аналізу практично немає. Хіба що в «Дзеркалі тижня» Інді дещо цікаве побачиш. Той факт, що цей круглий стіл відбувся, не може не надихати й свідчить, що процес іде, ринок працює».
Генеральний продюсер Нового каналу Оксана Панасівська коментує: «Коли представники телеринку зустрічаються, аби професійно обговорити важливі питання, це в кожному разі добре. Елемент полярних точок зору завжди буде присутнім, але «Телекритика», принаймні, ініціює діалог. Дуже хотілося б, аби він сприяв виникненню консенсусу хоча б у поглядах на перспективи ринку, його оцінках. Наприклад, Віктор Приходько на цьому круглому столі висловив дуже цікаву думку, щоправда, на досвіді інших країн, про те, яким шляхом рухається український телеринок, що може очікувати на нас у майбутньому».


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Компанія «Henkel» запускає комплексну глобальну програму солідарності для підтримки постраждалих громад, працівників і клієнтів Компанія «Henkel» запускає комплексну глобальну програму солідарності для підтримки постраждалих громад, працівників і клієнтів
  «Компанія «Henkel» готова допомогти вирішити цю безпрецедентну проблему. Відповідно до наших цінностей ми бажаємо зробити свій внесок у комплексну глобальну програму солідарності, — заявив Карстен Кнобель, голова правління Ради директорів компанії «Henkel».
 • «Інтер-Медіа» стала «1+1 Медіа». Її очолили Влад Корчин і Роман Єлістратов «Інтер-Медіа» стала «1+1 Медіа». Її очолили Влад Корчин і Роман Єлістратов
  Продакшн-компанія «Студії “1+1”», створена на базі підприємства «Інтер-Медіа», відтепер називається «1+1 Медіа». Про це «Телекритику» повідомила прес-служба «1+1».
 • 15 січня Нацрада розпочала моніторинг теле- та радіокомпаній України 15 січня Нацрада розпочала моніторинг теле- та радіокомпаній України
  15 січня розпочався комплексний моніторинг усіх теле- та радіоорганізацій України. Про це повідомив 16 січня на брифінгу в Києві перший заступник Голови Нацради Ігор Курус. Відтепер Нацрада має намір вживати санкцій до всіх без виключення порушників законодавства.
 • Київський Медіа Холдинг – генеральний медіа-партнер фотовиставки «Мода і стиль в фотографії» Київський Медіа Холдинг – генеральний медіа-партнер фотовиставки «Мода і стиль в фотографії»
  Відсьогодні в «Мистецькому Арсеналі» та галереї «KievFineArt» проходитиме виставка «Мода і стиль»  - частина проекту «Керуй мрією» Московського Міжнародного фестивалю «Мода і стиль в фотографії», що існує з 1999 року та проводиться музеєм «Московський Дім Фотографії» вже вп’яте. В Києві така презентація відбудеться вперше!: Класикі світової та вітчизняної фотографії, зірки сучасної fashion-фотографії, а також проекти глянцевих журналів як невід’ємного феномену модного світу складають традиційну структуру фестивалю.
 • Незалежна експертна рада з питань мас-медіа розпочала роботу Незалежна експертна рада з питань мас-медіа розпочала роботу
  8 серпня було оголошено про початок роботи Незалежної експертної ради з питань мас-медіа, що працюватиме під час виборчої кампанії. З цього приводу у приміщенні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення відбулась прес-конференція. Присутній на засіданні  голова відділу з питань демократизації Координатора проектів ОБСЄ в Україні відзначив, що аналогів створеної Незалежної експертної ради він не знає: «З точки зору ОБСЄ цей проект є унікальним. У країнах, де є місцеві організації ОБСЄ, таких органів не створювалось».
 • Учасники Українського клубу заявили що українського телепростору не існує Учасники Українського клубу заявили що українського телепростору не існує
  В Українському клубі відбулася дискусія представників громадських організацій та експертів на тему: «Місце українства в телепросторі України». Учасники обговорення зазначили, що українського телепростору як такого не існує. Всі телеканали існують у такій системі координат, що суспільство, а почасти й влада, не мають на них жодного впливу. «Політику телебачення вибудовує тільки невелика група власників, із яких тільки декілька живуть в Україні. На екранах з’являються одні й ті ж обличчя. І серед цих двох десятків осіб – жодного морального авторитету нації, таких як Ліна Костенко чи Валерій Шевчук», – зауважив голова правління Всеукраїнської творчої спілки «Літературний форум» Роман Кухарук.
 • Учасники Українського клубу заявили що українського телепростору не існує Учасники Українського клубу заявили що українського телепростору не існує
  В Українському клубі відбулася дискусія представників громадських організацій та експертів на тему: «Місце українства в телепросторі України». Учасники обговорення зазначили, що українського телепростору як такого не існує. Всі телеканали існують у такій системі координат, що суспільство, а почасти й влада, не мають на них жодного впливу. «Політику телебачення вибудовує тільки невелика група власників, із яких тільки декілька живуть в Україні. На екранах з’являються одні й ті ж обличчя. І серед цих двох десятків осіб – жодного морального авторитету нації, таких як Ліна Костенко чи Валерій Шевчук», – зауважив голова правління Всеукраїнської творчої спілки «Літературний форум» Роман Кухарук.
 • Створення медіа-холдингу київ. влади може означати приватизацію ком. медіа за безцінь і для своїх Створення медіа-холдингу київ. влади може означати приватизацію ком. медіа за безцінь і для своїх
  Створення нового централізованого медіа-холдингу київської влади може означати приватизацію комунальних медіа за безцінь і «для своїх», — так заступник голови Верховної Ради V скликання Микола Томенко прокоментував проект рішення столичної влади, відповідно до якого пропонується реорганізувати шляхом злиття комунальні підприємства «Хрещатик», «Вечірній Київ», «Редакція газети «Українська столиця», «ТРК «Київ», «Радіо «Голос Києва» у закрите акціонерне товариство «Київський Медіа Холдинг» із закріпленням у комунальній власності 51% акцій цього товариства. Про це повідомляє прес-служба віце-спікера.
 • «Телекритика» и «РеклаМастер» начинают сотрудничество «Телекритика» и «РеклаМастер» начинают сотрудничество
  Ведущие интернет-издания медиа-рынка Украины «Телекритика» и «Рекламастер» договорились о программе сотрудничества. Она включает информационный обмен, взаимную поддержку проектов друг друга, совместную организацию круглых столов. В рамках достигнутых договоренностей с 1 марта 2007 года на сайтах-партнерах появятся эксклюзивные авторские аналитические колонки: «Реклама: итоги месяца» от главного редактора «Рекламастера» Алексея Фурмана — в «Телекритике», «Медиа: итоги месяца» от заместителя шеф-редактора «Телекритики» Отара Довженко — на «Рекламастере». Обновляться колонки будут в первый день каждого месяца.
 • Незалежна Медіа-профспілка України розпочала співпрацю з Донецькою профспілкою працівників ЗМІ Незалежна Медіа-профспілка України розпочала співпрацю з Донецькою профспілкою працівників ЗМІ
  Незалежна Медіа-профспілка України підписала угоду про співпрацю з Донецькою профспілкою працівників ЗМІ, яка об’єднує близько 900 журналістів та співробітників мас-медіа Донбасу. «Ми давно шукали в цьому регіоні партнера для системної роботи, - каже Сергій Гузь, голова Медіа-профспілки. – Попередній досвід спілкування з Галиною Бєлоглазовою, яка очолює Донецьку профспілку, показав, що ми робимо спільну справу”.  

Твои Объявления