Іспанська щоденна преса б’є рекорди, на відміну від решти європейської

10 января 2007 г.
Іспанія б’є рекорди з продажу преси у Європі - чистий прибуток склав 270 мільйонів євро за 2006 рік, тобто на 4,14% вище, ніж у 2004 році. Близько 4,1 мільйонів примірників продавалися щодня у 2006 році. Кількість читачів підвисилася на 0,6%. За минулий рік іспанська преса, як то зазначає «Біла книга преси», мала 20,27 мільйонів читачів.Серед європейських країн лише Ірландія має подібні показники. На відміну від європейських часописів, котрі сьогодні переживають зпад, іберійські прес-холдинги з успіхом продаються, і це завдяки системі рекламних відривних купонів. Такий висновок зробила Асоціація видавців іспанських газет (AEDE), надрукувавши звіт за 2006 рік. Про це повідомляє «Le Figaro». Ні безкоштовні газети типу „Metro”, “15 хвилин”, ні конкуренція Інтернету, ані кабельні канали не мали негативного впливу на економічний стан іберійських газет. Зіткнувшись з такою загрозою, іспанські холдинги „Vocento”, „Prisa”, „Recoletos” ведуть агресивну комерційну політику, а саме продаж з примусовим асортиментом та рекламу похідної продукції. Серед лідерів продажу у Іспанії – „El Pais” (номер 1 у холдингу „Prisa”), за ним - спортивний щоденний часопис “Marca”, потім часопис консервативного характеру “El Mundo”, „ABC”. П’яте місце посідає каталанска газета “La Vangardia”. Усі вони проводили політику продажу похідної продукції разом з часописом. В Іспанії більше жодна газета не продається без відривних купонів на товари. За 1 додаткове євро можна поповнити, наприклад, свою колекцію CD джазу або свій комплект порцелянового сервісу. Або наприклад, в обмін на на 20 купонів з газети читач може придбати за низькою ціною придбати телевізор з пласким екраном сучасної моделі, або музичний центр самої останньої моделі. AEDE повідомляє, що минулого року на ринок було уведено близько 1 600 товарів завдяки такій системі.

ІМІКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Вийшла друком книга нон-фікшн «Піаритись не можна зупинитись» для журналістів та експертів від засновників Deadline Вийшла друком книга нон-фікшн «Піаритись не можна зупинитись» для журналістів та експертів від засновників Deadline
  Тираж вже вийшов у роздріб. Ключовий дистрибутор – «Наш Формат»
 • Body-positive кампанія «Щоденник шкіри» для Vichy від Havas Kyiv Body-positive кампанія «Щоденник шкіри» для Vichy від Havas Kyiv
  Кожна жінка унікальна, і шкіра кожної жінки має свої особливості, створені самим життям — емоціями, подіями, подорожами, раптовими спалахами почуттів і спонтанними вчинками.
 • Романтичний подарунок від Raffaello для киян та гостей столиці! Романтичний подарунок від Raffaello для киян та гостей столиці!
  20 серпня відбулося відкриття унікальної квіткової інсталяції у формі праліни від ТМ Raffaello, яку було створено з квітів та бутонів білосніжних хризантем. Квіткову праліну було презентовано під час щорічної виставки квітів у ландшафтному парку «Співоче поле». Цьогоріч, 56-та виставка присвячена 20-й річниці Незалежності України і відбувається під гаслом «Процвітання тобі, Україно, моя рідна, моя єдина!». З 20 серпня по 4 вересня усі охочі зможуть відвідати цю надзвичайно яскраву та барвисту подію.
 • Канал UBR відмовляється від частот у регіональних мультиплексах, які виграв за результатами конкурсу, проведеного Національною радою з питань телебаче Канал UBR відмовляється від частот у регіональних мультиплексах, які виграв за результатами конкурсу, проведеного Національною радою з питань телебаче
  Сьогодні UBR – це 24-годинне ефірне мовлення (щодня продукується понад 200 текстових та 70 відеоновин, 20 відсотків з яких складають повідомлення з регіонів), 95 відсотків продукції власного виробництва, сучасна технічна база, професійний штат, що налічує 250 співробітників, більш ніж 20 корпунктів у всіх областях України, зростаюча присутність телеканалу в регіональних кабельних мережах, де його сьогодні мають змогу переглядати вже понад 6 мільйонів домогосподарств у 130 містах України, а також зростаюча популярність програм UBR, підтверджена показниками панелі GfK.
 • Від «Великої Кишені» до райського куточку на землі, Домінікани, вирушає киянка Лазнюк Наталія Дмитрівна разом із своїм чоловіком. Від «Великої Кишені» до райського куточку на землі, Домінікани, вирушає киянка Лазнюк Наталія Дмитрівна разом із своїм чоловіком.
  1 серпня відбувся фінал акції «Обирай та купуй – до Домінікани прямуй!», що тривала протягом всього липня. Спонсором акції виступили ТМ «Оболонь», «Простоквашино» та Nemiroff.
 • Результати акції «Отримуй подарунки для всієї родини» від шоколаду MILKA та агенції Euro RSCG 4D Результати акції «Отримуй подарунки для всієї родини» від шоколаду MILKA та агенції Euro RSCG 4D
  Агенція Euro RSCG 4D розробила механіку SMS-акції та організувала її проведення на всіх етапах відповідно до основної ідеї клієнта – зробити подарунок для всієї родиниКомандою Euro RSCG 4D була запропонована механіка проведення акції, варіанти призів для переможців та здійснена координація розіграшу аж до вручення призів переможцям. Окрім того, агенцією була розроблена промо-сторінка в Інтернеті, http://milkapromo.com.ua/, присвячена цій акції, і організована гаряча лінія.
 • Від кого в тебе СУШІ? Від кого в тебе СУШІ?
  Креативное агентство «Мичурин» разработало провокационную имиджевую кампанию для бренда японских ресторанов «СушиЯ», рассчитанную на главную аудиторию ресторанов – молодых и активных людей.
 • «Эльдорадо» и Ксения Симонова приготовили Подарунки від душі» «Эльдорадо» и Ксения Симонова приготовили Подарунки від душі»
  Киев, 25 февраля 2010 года – сеть магазинов бытовой техники и электроники «Эльдорадо» запускает всеукраинскую рекламную кампанию, посвященную празднику весны – 8 марта.
 • ІНТЕРЕР ВІД KV-ДИЗАЙН ІНТЕРЕР ВІД KV-ДИЗАЙН
  KV-Дизайн Пропонуемо послуги у сфері дизайну інтерєру житлових,офісних,промислових,торгових,відпочинкових та інших приміщень.Дизайн фасадів будинків,паркану,планування території та ландшафту.Пропонуемо освітлення світових виробників класу “Люкс” гуртом і вроздріб за гуртовими цінами.Виготовлення шаф “Купе” та корпусних меблів.Ремонтні роботи. Натяжні стелі та декоративні штукатурки. Івана Франка 16 оф.1 8 (097) 289 98 39 Наші роботи: http://www.budnet.com.ua/aboutfirm.php?FirmID=1138
 • Україна стає повноправним учасником Європейської конвенції про транскордонне телебачення Україна стає повноправним учасником Європейської конвенції про транскордонне телебачення
  4 червня 2009 року у Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення відбулася прес-конференція з питань впровадження Європейської конвенції про транскордонне телебачення в Україні за участю довгострокового експерта Ради Європи Ад ван Луна, керівника проекту „Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі” Ольги Сєдової, першого заступника голови Національної ради Андрія Мирошніченка, члена Національної ради Тетяни Лебедєвої, відповідального секретаря Національної ради,  спостерігача від України у Постійному комітеті Ради Європи з питань транскордонного телебачення Владислава Лясовського, представників телерадіомовних компаній, медійних громадських організацій, засобів масової інформації, операторів кабельного телебачення. Про це повідосляє прес-служба Нацради
Remadeys