ІнАУ визначила вітчизняні інтернет-проекти на здобуття премії WSA-2011

30 марта 2011 г.

Інтернет Асоціації України (ІнАУ) - національний експерт WSA-2011 від України – визначила інтернет-проекти, які у поточному році візьмуть участь у здобутті премії World Summit Award. Усі заявки, які надійшли до Асоціації, були опрацьовані на відповідність критеріям та умовам конкурсу WSA.

Виконуючи свою місію, ІнАУ визначила претендентів на здобуття премії WSA та подала наступні проекти від України до розгляду міжнародного журі конкурсу:

 • Веб-портал Запорізької гімназії № 107 - http://www.planeta107.zp.ua (категорія e-Learning & Education) – це шкільний сайт, який став майданчиком для спілкування, обміну думками учнів, їхніх батьків та учителів, маленькою віртуальною планетою у просторах Мережі. Крім новин шкільного життя на сайті постійно публікуються творчі доробки, майстер-класи для учнів та вчителів. У лютому 2011 року веб-сайт гімназії посів I-е місце на всеукраїнському конкурсі «Веб-сайт – обличчя успіху» як кращий інформаційний сайт навчального закладу.

 

 • Проект http://www.trademark.biz.ua (категорія - e-Government & Institutions) надає сервіс для перевірки у розширеній базі даних, яка є власною розробкою, інформації щодо наявності зареєстрованих чи незареєстрованих торгових знаків перед поданням документів на реєстрацію. Система пошуку дозволяє здійснювати перевірку за різними критеріями (за ключовим словом, датою видачі, номером тощо).

 

 • Інтернет-сервіс http://www.podorozhniki.com (е-Health & Environment) призначений для знаходження інформації про попутчиків для здійснення одноразових чи регулярних поїздок у різних напрямах. Сервіс дозволяє оптимізувати використання особистого та громадського транспорту, скоротити витрати на поїздки, знизити транспортне навантаження на дорогах.

 

 • Основна ідея проекту http://zond.biz, який обрано у номінації e-Business & Commerce, полягає у наданні власникам веб-ресурсів повної інформації стосовно дій користувачів на їхньому сайті. Сервіс відеоспостереження дозволяє дізнатись про активність користувачів сайту з метою вивчення ефективності розміщення на веб-сайті всіх його елементів.

 

 • Проект http://toneto.net (категорія - e-Culture & Heritage) - це сайт відгуків про товари, послуги, компанії та людей, який почав працювати із середини 2009 року й зібрав понад 10 000 відгуків споживачів різних товарів та послуг.

Вітаємо претендентів та бажаємо подальшого успіху у здобутті премії WSA!

Додатково:

У березні 2011 року представники престижного Міжнародного конкурсу World Summit Award обрали ІнАУ національним експертом WSA Expert від України. Завдяки цьому вітчизняні інтернет-проекти у поточному році змогли взяти участь у здобутті премії WSA-2011.

Премія Всесвітнього Саміту (The World Summit Award) – це глобальний конкурс з відбору найкращих інтернет-проектів. Мета WSA – проілюструвати внесок нових медіа у розвиток інформаційного суспільства, привернути увагу суспільства до креативних контент-проектів в Інтернеті, які допомагають популяризувати високоякісні мультимедійні продукти.Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Рішенням Правління ІнАУ до складу Асоціації увійшли компанії «Лінкнет» та «СДС-Схід» Рішенням Правління ІнАУ до складу Асоціації увійшли компанії «Лінкнет» та «СДС-Схід»
  Рішенням Правління Інтернет Асоціації України (ІнАУ) асоційованими членами ІнАУ стали компанії «Лінкнет» та «СДС-Схід». Компанія LinkNet (Донецька обл.) надає IT-послуги із 2005 року. Основним напрямком діяльності компанії є створення та обслуговування інформаційних мереж по ВОЛЗ та за допомогою безпроводового доступу до Інтернету pre-WiMax.
 • Підсумки завершального дня роботи 12-ої конференції ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку» Підсумки завершального дня роботи 12-ої конференції ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку»
  Завершила роботу 12-та конференція ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку», яка традиційно відбулась у м. Судак. Захід зібрав рекордну кількість учасників - понад 160 представників ІКТ-компаній, органів державної влади, зокрема НКРЗ, СБУ, МВС України, а також засобів масової інформації.
 • ІнАУ та Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації провели круглий стіл «Функціонування та діяльність Інтернет-ЗМІ: проблеми ІнАУ та Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації провели круглий стіл «Функціонування та діяльність Інтернет-ЗМІ: проблеми
  Наскрізною темою заходу стало обговорення учасниками переваг та перспектив впровадження саморегулюючих механізмів в інформаційній сфері, зокрема, що стосується діяльності інтернет-ЗМІ. Голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко підкреслив, що Інтернет в Україні сьогодні є територією свободи, і висловив побажання, аби такий стан справ у мережі залишався і надалі.
 • Рішенням Правління ІнАУ компанія «ОмніЛінк» стала асоційованим членом Інтернет Асоціації України Рішенням Правління ІнАУ компанія «ОмніЛінк» стала асоційованим членом Інтернет Асоціації України
  Рішенням Правління Інтернет Асоціації України компанія «ОмніЛінк» стала асоційованим членом ІнАУ. Компанія «ОмніЛінк» заснована у 2009 році і є спеціалізованим постачальником повного спектру IT-обладнання та рішень для сервіс-провайдерів. «ОмніЛінк» пропонує широкий спектр товарів від різних виробників.
 • Компания i-Free получила Премию WSA-Mobile 2010 Компания i-Free получила Премию WSA-Mobile 2010
  15 декабря 2010 г., Санкт-Петербург, РФ. – Компания i-Free, один из лидеров рынка мобильных контент-услуг России и стран СНГ*, получила Премию международного конкурса WSA-Mobile 2010 за проект «Мобильный вендинг». Премия была вручена на торжественной церемонии в Абу-Даби (ОАЭ).
 • Визначені переможці щорічного конкурсу на здобуття студентських стипендій ім. Ігоря Ткаченка Визначені переможці щорічного конкурсу на здобуття студентських стипендій ім. Ігоря Ткаченка
  Визначені переможці щорічного конкурсу на здобуття  студентських стипендій ім. Ігоря Ткаченка – одного із засновників сучасної PR- та рекламної галузей в Україні. Національний університет “Києво-Могилянська академія” та засновники Стипендійного фонду ім. Ігоря Ткаченка визначили переможців щорічного конкурсу на здобуття  студентських стипендій ім. Ігоря Ткаченка – одного із засновників сучасної PR- та рекламної галузей в Україні. Переможцями стали: в галузі PR - Надія Стечишина, студентка 3-го курсу факультету економічних наук спеціальності “Економічна теорія”; в галузі соціології - Ірина Бовгиря, студентка 1-го року маґстерської програми “Соціологія”, які продемонстрували найвищий рівень теоретичних знань і практичних навичок в галузі PR і соціології. 
 • Оголошено переможців премії «Телетріумф» Оголошено переможців премії «Телетріумф»
  29 липня 2008 р. в Києві відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів VIII Національної телевізійної премії «Телетріумф», яку в прямому ефірі транслювала Національна телекомпанія України.
 • НаУКМА і Стипендійний фонд ім. Ігоря Ткаченка оголошують конкурс на здобуття студентських стипендій НаУКМА і Стипендійний фонд ім. Ігоря Ткаченка оголошують конкурс на здобуття студентських стипендій
  Національний університет “Києво-Могилянська академія” і Стипендійний фонд ім. Ігоря Ткаченка оголошують конкурс на здобуття студентських стипендій ім. Ігоря Ткаченка – одного із засновників сучасної PR- та рекламної галузей в Україні.
 • «МЕТРО Кеш енд Кері» звітує про три нові проекти «МЕТРО Кеш енд Кері» звітує про три нові проекти
  3 серпня 2007, Київ – Сьогодні початком будівництва нового оптового магазину у Миколаєві «МЕТРО Кеш енд Кері» позначила на мапі свій третій у 2007 році проект. Закладення першого каменю за участю Миколаївського міського голови п. Чайки та директора «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» Аксеня Лухі слідує за двома відкритими у цьому році  магазинами компанії у Вінниці та Запоріжжі.
 • До Нацради подано 237 заявок на здобуття «Телетріумфу» До Нацради подано 237 заявок на здобуття «Телетріумфу»
  Віталій Шевченко, голова Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, схарактеризував цьогорічний конкурс на здобуття Національної телевізійної премії «Телетріумф» як масовий, оголосивши, що на розгляд оргкомітету надійшло 237 заявок від ТРО. Із них 157 - із Києва, решта - регіональні: у конкурсі беруть участь телекомпанії з абсолютної більшості регіонів України.