В холдингу «Еволюшен Медіа» навчають продавати рекламу в Інтернеті

21 января 2011 г.

Київ, 20 січня 2011 року. Холдинг «Еволюшен Медіа» спільно з агентством інтернет-реклами NetWalker розпочинає серію семінарів, присвячених питанням реклами у всесвітній мережі Інтернет.
Мета проекту – розповісти рекламодавцям про новітні світові тенденції на інтернет-ринку рекламних послуг та навчити їх ефективно планувати та реалізовувати свої кампанії у всесвітній мережі.
Перший семінар відбувся 20 січня 2011 року в конференц-залі холдингу «Еволюшен Медіа». Його тема: «Інтернет: все те саме, тільки по-іншому». Під час семінару будуть обговорюватися специфіка роботи з інтернет-аудиторією в Україні та способи її ефективного досягнення.
У рамках проекту заплановано проведення восьми семінарів з таких тем:
1. Інтернет: все те саме, тільки по-іншому.
2. Системи статистики в інтернет-рекламі – «хто і як рахує».
3. Банерна реклама – «що це таке і з чим його їсти».
4. Контекстна реклама – «мені б трафіку ще більше і якомога дешевше».
5. Пошукова оптимізація – «якщо тебе немає в Google, то ти не існуєш».
6. Соціальні мережі – «чи є життя в мережі».
7. Оцінка ефективності проведених кампаній.
8. Проведення піар-кампаній (специфіка медійних майданчиків: досвід comments.ua).
Семінари є відкритими. Для участі у семінарах необхідно попередньо зареєструватися за телефоном (044) 507-28-37.
«Кількість користувачів Інтернету в Україні зростає щодня. Тому цілком природно, що рекламодавці під час планування та проведення своїх промо- й рекламних кампаній звертають все більше уваги на платоспроможну інтернет-аудиторію», – описав сучасні тенденції на ринку реклами директор департаменту інтернет-стратегій холдингу «Еволюшен Медіа» Сергій Хоменко.


Холдинг «Еволюшен Медіа» – незалежний медіа-холдинг, який активно працює на українському медіа-ринку з 2003 року. До «Еволюшен Медіа» входять тижневик «Коментарі:», журнал WeeklyUA, англомовна газета Kyiv Weekly, інтернет-портал сomments.ua та фотоінформаційне агентство PHL.
Філософія діяльності холдингу «Еволюшен Медіа» –- медіа як бізнес.Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Apple уступила звание самой дорогой компании в мире холдингу Alphabet Apple уступила звание самой дорогой компании в мире холдингу Alphabet

  Рыночная стоимость Apple оценивается в 393 миллиарда долларов.

 • «Центр контроля качества» доверил ребрендинг рекламному холдингу Granat «Центр контроля качества» доверил ребрендинг рекламному холдингу Granat

  «Центр» занимается проверкой качества товаров и услуг Северной столицы уже более 20 лет. Вопрос о ребрендинге самого строгого цензора качества уже поднимался ранее, но не находилось устраивающего  организацию подрядчика.

 • "Кремль медиа" намерен присоединить "Муз ТВ" к "патриотическому холдингу" "Кремль медиа" намерен присоединить "Муз ТВ" к "патриотическому холдингу"

  «Кремль медиа» предложило холдингу ЮТВ продать телеканал «Муз ТВ». Один из старейших музыкальных каналов предполагается включить в так называемый патриотический медиахолдинг

 • Холдинг «Еволюшен Медіа» захистив свої права у суді Холдинг «Еволюшен Медіа» захистив свої права у суді
  Київ, 20 травня 2011 року. 17 травня 2011 року було оголошено рішення у справі за позовом російської фотохудожниці К. Рождественської до видавничого холдингу «Еволюшен Медіа», яким у задоволенні позовних вимог позивачки відмовлено в повному обсязі.
 • Знання та відношення українців до питання безпеки дітей в Інтернеті Знання та відношення українців до питання безпеки дітей в Інтернеті
  «28% опитаних дітей погодились відправити свої персональні фото віртуальним друзям, 17 %  –  готові без всіляких коливань розмістити свої персональні дані в Інтернеті.  22 % дітей регулярно відвідають веб-сайти для дорослих, 28 % - бачили в Інтернет просторі рекламу алкоголю, цигарок та намагались їх придбати, а 11 % намагались купити наркотики за допомогою мережі. В той же час, батьки здебільшого вважають, що якщо дитина знаходиться вдома і користується Інтернетом – вона в безпеці» - такі дані  дослідження «Знання та відношення українців до питання безпеки дітей в Інтернеті», що було проведено у 2009 р. на замовленні компанії «Київстар».
 • Альфа-банк предъявил иск к холдингу РБК на сумму $41,78 млн Альфа-банк предъявил иск к холдингу РБК на сумму $41,78 млн
  Альфа-банк направил иск к РБК в Международный коммерческий арбитражный суд при ТПП, рассказал представитель банка. Сумма иска — $41,78 млн плюс проценты в размере $25 068. Корреспондент «Ведомостей» видел копию первой страницы этого иска со штампом суда. Представитель суда отказался от комментариев, сославшись на конфиденциальность информации об исках. РБК иск пока не получала, передал «Ведомостям» ее гендиректор Юрий Ровенский.
 • РА «Бренд-хауз» почав продавати рекламу на КРТ РА «Бренд-хауз» почав продавати рекламу на КРТ
  З 1 травня телеканал «Київська Русь телебачення» підписав контракт на рекламне обслуговування із рекламною агенцією «Бренд-хауз». До цього канал позиціонувався як безрекламний. Як пояснив директор каналу Валерій Межинський, мета і реклами, і телемагазинів, які йдуть на каналі від вересня 2007-го, «не так заробити, як доповнити інвесторські вливання».
 • «Інтер-Медіа» стала «1+1 Медіа». Її очолили Влад Корчин і Роман Єлістратов «Інтер-Медіа» стала «1+1 Медіа». Її очолили Влад Корчин і Роман Єлістратов
  Продакшн-компанія «Студії “1+1”», створена на базі підприємства «Інтер-Медіа», відтепер називається «1+1 Медіа». Про це «Телекритику» повідомила прес-служба «1+1».
 • Київський Медіа Холдинг – генеральний медіа-партнер фотовиставки «Мода і стиль в фотографії» Київський Медіа Холдинг – генеральний медіа-партнер фотовиставки «Мода і стиль в фотографії»
  Відсьогодні в «Мистецькому Арсеналі» та галереї «KievFineArt» проходитиме виставка «Мода і стиль»  - частина проекту «Керуй мрією» Московського Міжнародного фестивалю «Мода і стиль в фотографії», що існує з 1999 року та проводиться музеєм «Московський Дім Фотографії» вже вп’яте. В Києві така презентація відбудеться вперше!: Класикі світової та вітчизняної фотографії, зірки сучасної fashion-фотографії, а також проекти глянцевих журналів як невід’ємного феномену модного світу складають традиційну структуру фестивалю.
 • Створення медіа-холдингу київ. влади може означати приватизацію ком. медіа за безцінь і для своїх Створення медіа-холдингу київ. влади може означати приватизацію ком. медіа за безцінь і для своїх
  Створення нового централізованого медіа-холдингу київської влади може означати приватизацію комунальних медіа за безцінь і «для своїх», — так заступник голови Верховної Ради V скликання Микола Томенко прокоментував проект рішення столичної влади, відповідно до якого пропонується реорганізувати шляхом злиття комунальні підприємства «Хрещатик», «Вечірній Київ», «Редакція газети «Українська столиця», «ТРК «Київ», «Радіо «Голос Києва» у закрите акціонерне товариство «Київський Медіа Холдинг» із закріпленням у комунальній власності 51% акцій цього товариства. Про це повідомляє прес-служба віце-спікера.
Твои Объявления