Київська мерія почала війну з рекламою?

21 мая 2009 г.

На великих рекламних біг-бордах з'явилися наліпки "Власник рекламоносія має заборгованість перед містом". Імовірно, тепер мерія вирішила боротися не лише демонтажем незаконних  рекламних носіїв, а й намаганням нашкодити злісним боржникам, змусивши їх таким чином повернути борг або змусити піти з ринку. 

У Головному управлінні з питань реклами КМДА та у "Київрекламі", які дають дозволи на встановлення рекламоносіїв, не змогли пояснити, звідки взялися наліпки на біг-бордах. Переключаючись з одного номера на інший, так і не вдалося знайти "крайнього", хто зміг би все прояснити.

Однак, за неофіційною інформацією, замовником "такої реклами", все ж є саме місто та "Київреклама".

"Такі наліпки з'явилися близько місяця тому, але розміщалися вони, в основному, по Київській області. Наклеюванням займається, я так розумію, не робочий орган на кшталт "Київреклами", а хтось інший, якась комерційна фірма.  Але замовники саме місто, "Київ реклама" -  вони просто використовують підрядників", - сказав керівник Асоціації зовнішньої реклами України Артем Біденко.

Він також додав, що у Києві дійсно велика кількість боржників - в основному дрібних та середніх компаній - через що бюджет від зовнішньої реклами наповнюється заледве на 60%.

"Однак причина - це неадекватна позиція міської влади, яку ми (Асоціація зовнішньої реклами) вже п'ять місяців просимо знизити тарифи на період кризи. Сьогодні тарифи в Києві вищі, ніж у Москві, а зайнятість впала на 70%. Таким чином, місто лише пожинає плоди власної жадібної політики. І я не впевнений, що наліпки допоможуть місту знайти ці гроші", - сказав Біденко.

Поряд з цим він відзначив, що в цілому такі наліпки є позитивом для ринку, оскільки вони примушують рекламодавців ретельніше відбирати підрядників.

"Компанії, які мають хороше реноме (не обов'язково великі) фактично не стають жертвами таких наліпок -  їх наклеюють на "одноденні фірми". Тому як фактор чистки ринку це позитивний крок", - сказав експерт.

За його словами, негативним є те, що такі наліпки не клеяться на щити, які належать чиновникам, адже саме такі фірми не платять у міський бюджет гроші і саме вони знаходяться на найкращих місцях.

Київська мерія почала війну з рекламою?

"Українська правда. Київ" http://kiev.pravda.com.uaКомментарии

 • Igorhlv (2021-08-01 21:30:56) Каждый из нас любит почитать новости или посмотреть Ютуб, что узнать что происходит в мире и Украине.
  Но очень важно чтоб источник новостей был честный и Вы не получали вредную информацию.
  Я нашел очень полезный источник новостей и советую его Вам - https://ukr-life.com.ua/
  Последнее время читаю новости только здесь.
  Так же вот несколько из актуальных статей, которые просто взрывает мозг:
  https://ukr-life.com.ua/detskie-vyplaty-v-yanvare-2018-goda-v-ukraine/
  https://ukr-life.com.ua/
  https://ukr-life.com.ua/kakoj-budet-v-oktyabre-2018-goda-pogoda-v-ukraine/
  https://ukr-life.com.ua/nachalo-posta-pered-pasxoj-v-2018-godu/
  https://ukr-life.com.ua/pidvishhennya-zarplati-prikordonnika-v-ukra%D1%97ni/

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Охоплення інтернет-аудиторії України нативною рекламою досягло 95% Охоплення інтернет-аудиторії України нативною рекламою досягло 95%
 • Нацрада почала видавати ліцензій на цифрове мовлення Нацрада почала видавати ліцензій на цифрове мовлення
  Національна Рада України з питань телебачення та радіомовлення розпочала видачу ліцензій десятьом переможцям першого всеукраїнського конкурсу на цифрове мовлення. Про це на брифінгу у Києві повідомив голова Нацради Віталій Шевченко.
 • У Києві з’являться туалети з рекламою У Києві з’являться туалети з рекламою
  28 вересня депутати Київради на засіданні бюджетної комісії запропонували проводити конкурси інвесторів для спорудження туалетів з рекламою. Ухвалили рішення створити центр обліку бомжів. Запропонували встановити збори з власників собак, а також новий порядок оприлюднення планів забудов. Депутати бюджетної комісії Київради погодили проект рішення про особливий порядок оприлюднення рішень Київської міської ради з питань землекористування. Як зазначається у пояснювальній записці, спричинений він відсутністю детальних планів адміністративних районів, плутаниною із виділенням земельних ділянок та будівництвом об’єктів, порушенням норм земельного та містобудівного законодавства.
 • «Київреклама» не знає, чи є кампанія «Мер усіх киян!» соціальною рекламою «Київреклама» не знає, чи є кампанія «Мер усіх киян!» соціальною рекламою
  13 липня 2007 року «Київреклама» вперше провела «День відкритих дверей» для журналістів. На прес-конференції керівництво цього столичного комунального підприємства фактично звітувалося за перше півріччя своєї діяльності. За останній рік у сфері регулювання зовнішньої реклами столиці відбулися зміни. Було створено Головне управління з питань реклами, реорганізовано з госпрозрахункової організації в комунальне підприємство «Київрекламу». Незабаром вступить в силу новий Порядок розміщення зовнішньої реклами в Києві, який передбачає нову процедуру узгодження дозвільної документації для встановлення рекламних конструкцій.
 • Не всі вважають телевізійний ролик за участю Ющенка соціальною рекламою Не всі вважають телевізійний ролик за участю Ющенка соціальною рекламою
  «Секретаріатом Президента України підготовлено інформаційний ролик, в якому Глава держави дав оцінку останнім подіям у країні», – так заступник Глави Секретаріату Віктор Бондар прокоментував появу сюжету, який з 21 червня 2007 року демонструється в ефірі кількох загальнонаціональних телеканалів. За його словами, ролик виготовлено на правах соціальної реклами і він відповідає всім вимогам законодавства щодо подібної інформаційної продукції.
 • Мерія переукладатиме угоди з рекламістами на термін, визначений ще до встановлення нових правил Мерія переукладатиме угоди з рекламістами на термін, визначений ще до встановлення нових правил
  Як розповів “Хрещатику” перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Денис Басс, переукладення договорів зніме правову недоречність. Так, у вересні 2006 року госпрозрахункова організація “Київреклама” набула іншої форми власності, перетворившись у комунальне підприємство. Проте усі угоди, які існують донині, укладені з неіснуючою вже юридичною особою.
 • Як боротися з рекламою, яка дискредитує вашу компанію Як боротися з рекламою, яка дискредитує вашу компанію
  Комунікаційна війна. Останнім часом побільшало і реклами, і публікацій у пресі, які свідомо чи несвідомо дискредитують ту чи ту іншу компанію або вид бізнесу. Свіжі "рекламні" приклади: у кількох містах України організовано рекламну кампанію медпрепаратів, яка дискредитує продукцію ресторанів швидкого харчування й імідж "МакДональдзу" зокрема. Приклади "чорного" PR - дискредитація виробників бутильованої води, послуг "ПриватБанку" тощо.

Твои Объявления