Зустріч членів Нацради із представниками телеканалів

26 октября 2006 г.
26 жовтня в приміщенні Национальної Ради з питань телебачення і радіомовлення відбудеться зустріч членів Нацради із представниками телеканалів, що підписали Меморандум про співпрацю. У цьому списку канали – учасники ІТК складають більшість. Це – перша проміжна зустріч, дата якої прив’язана до зобов’язань каналів, вказаних в Меморандумі.Нагадаємо, що згідно із підписаним Меморандумом, телеканали зобов’язались:
«…Сторони усвідомлюють необхідність виконання законодавства у перехідний період, тому забезпечують дублювання українською мовою іншомовних аудіовізуальних творів, з поступовим переходом, на заміну титрування,  до повноцінного дублювання державною мовою у такі строки:
• з 1 жовтня 2006 року для загальнонаціонального мовлення частка ефірного часу, коли мовлення ведеться українською мовою має становити не менше 50 відсотків загального обсягу добового мовлення, до якого не зараховується титрування, при цьому частка дубльованих українською мовою іншомовних аудіовізуальних творів не може складати менше 50 відсотків від загального добового мовлення іншомовних аудіовізуальних творів;
• з 1 грудня 2006 року для загальнонаціонального мовлення частка ефірного часу, коли мовлення ведеться українською мовою має становити не менше 65 відсотків загального обсягу добового мовлення, до якого не зараховується титрування, при цьому частка дубльованих українською мовою іншомовних аудіовізуальних творів не може складати менше 65 відсотків від загального добового мовлення іншомовних аудіовізуальних творів; ….»
Брифінг для преси відбудеться 26 жовтня  о 17-30 у приміщенні Нацради на вул. Прорізній, 2.
Прес-служба ІТК (8-067-445-35-99)


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • FUZZ ЗАЖИГАЕТ ТАНЦПОЛ: VIVIENE MORT И MORPHOM ПРЕЗЕНТОВАЛИ ТРЕК «ЗУСТРІЧ» FUZZ ЗАЖИГАЕТ ТАНЦПОЛ: VIVIENE MORT И MORPHOM ПРЕЗЕНТОВАЛИ ТРЕК «ЗУСТРІЧ»
  Музыкальный проект Pepsi FUZZ набирает обороты. Новый трек в коллаборации с саунд-продюсером Morphom представила инди-рок-группа Viviénne Mort.
 • «САН ІнБев Україна» підтримає зустріч бізнес-клубу МІМ-Київ з питань розвитку корпоративної соціальної відповідальності «САН ІнБев Україна» підтримає зустріч бізнес-клубу МІМ-Київ з питань розвитку корпоративної соціальної відповідальності
  В понеділок, 24 жовтня 2011 року, у Бізнес-школі МІМ-Київ (Міжнародний інститут менеджменту) відбудеться тематична зустріч бізнес-клубу, присвячена стратегічним питанням розвитку корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Компанія «САН ІнБев Україна» виступає партнером зустрічі.
 • Перший Автомобільний випередив 10 телеканалів! Перший Автомобільний випередив 10 телеканалів!
  Перший Автомобільний телеканал - найкращий оригінальний телевізійний проект на українському телебаченні! Саме так вирішили читачі спеціалізованого інформаційно-аналітичного журналу про ТБ – “Mediasat”.
 • Новорічні ігри українських телеканалів Новорічні ігри українських телеканалів
  Рейтингові війни у переддень Нового року – це перш за все справа престижу. Стати першим каналом у новорічну ніч або відзняти амбітний проект власного виробництва під силу тільки лідерам українського телеефіру. До того ж і прикмета хороша – як рік починається, так він і триває. Однак і для незабобонних новорічна ніч є визначною.
 • Підсумки моніторингу Нацради: 29 999 роликів, 933 тисячі секунд ефіру, 130 порушень Підсумки моніторингу Нацради: 29 999 роликів, 933 тисячі секунд ефіру, 130 порушень
  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України зафіксувала за період з 20 серпня до 29 вересня 130 порушень телерадіорганізаціями виборчого законодавства та Закону України «Про рекламу». Про це повідомив голова Нацради Віталій Шевченко. Він також представив дані загальної кількості виходу роликів політичної реклами на загальнонаціональних каналах з 11 серпня по 28 вересня 2007 року.
 • 05/07 відбулася зустріч, учасниками якої стали: Дорос Константіну, Невілл Ісделл та Бан-Кі Мун. 05/07 відбулася зустріч, учасниками якої стали: Дорос Константіну, Невілл Ісделл та Бан-Кі Мун.
  Зі слів Управляючого директора Компанії „Кока-Кола Ейч-Бі-Сі” Дороса Константіну стало відомо про те, що 5-ого липня 2007 року у Женеві відбулася трьохстороння зустріч, учасниками якої стали: Управляючий директор Компанії „Кока-Кола Ейч-Бі-Сі” Дорос Константіну, Голова ради директорів Компанії „Кока-Кола” Невілл Ісделл та Генеральний Секретар Організації Об’єднаних Націй - Бан-Кі Мун.
 • Зустріч Кондратюка з генеральним продюсером «Інтеру» Зустріч Кондратюка з генеральним продюсером «Інтеру»
  Зустріч Ігоря Кондратюка з генеральним продюсером каналу «Інтер» Ганною Безлюдною та головою Правління Сергієм Созановським не привела до вирішення конфлікту навколо програми «Караоке на майдані». У коментарях «ТК» Ігор Кондратюк повідомив, що має намір розірвати стосунки з «Інтером».
 • До Нацради подано 237 заявок на здобуття «Телетріумфу» До Нацради подано 237 заявок на здобуття «Телетріумфу»
  Віталій Шевченко, голова Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, схарактеризував цьогорічний конкурс на здобуття Національної телевізійної премії «Телетріумф» як масовий, оголосивши, що на розгляд оргкомітету надійшло 237 заявок від ТРО. Із них 157 - із Києва, решта - регіональні: у конкурсі беруть участь телекомпанії з абсолютної більшості регіонів України.
 • З'їзд НМПУ прийняв програму діяльності на два роки і зміни до статуту, а також обрав нових членів З'їзд НМПУ прийняв програму діяльності на два роки і зміни до статуту, а також обрав нових членів
  Незалежна медіа-профспілка України активно захищатиме інтереси своїх членів при роздержавленні ЗМІ. Зокрема, в програмі діяльності профспілки на найближчі два роки, прийнятій на Другому з’їзді НМПУ, що відбувся у минулі вихідні в Бердянську, передбачено, що НМПУ створить страйковий фонд на випадок оголошення страйків та фонд соціальної допомоги працівникам ЗМІ, запровадить профспілкові інспекції для контролю за дотриманням з боку власників умов журналістів та інше.