«Інтер-реклама» та «Стиль С+» призупинили договір з Новим каналом , СТБ, ICTV та М1

15 декабря 2008 г.

Сейлз-хауси «Інтер-реклама» та «Стиль С+» призупинили дію договорів із Новим каналом, СТБ, ICTV та М1 на 2009 рік. Вони вважають, що не зможуть забезпечити ту суму зобов’язань, яку взяли на себе влітку цього року, це $190 млн.

Генеральний директор «Інтер-реклами» Людмила Кот не підтвердила, але й не спростувала інформацію про призупинення договору: «Поки що – ніяких коментарів із цього приводу». Голова правління телеканалу СТБ Володимир Бородянський відповів, що поки що не може коментувати це питання, а зможе зробити це за тиждень. Генеральний продюсер телеканалу М1 Валентин Коваль сказав «ТК»: «Ми поки що тільки почули думку, що зобов'язання, взяті у липні, неможливо виконати. Але офіційно договір не розірвали».
 
За інформацією «ТК», будинок продажів «ВІ Пріоритет» пропонував каналам перейти до нього, проте група Віктора Пінчука має намір залишитися з «Інтер-рекламою». Наразі тривають переговори щодо суми, до якої будуть зменшені зобов’язання.
 
Необхідність зміни суми гарантій виникла у зв’язку іх збільшенням курсу долара та зменшенням рекламних бюджетів.

http://telekritika.ua/Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • MGID підписала договір про партнерство з Gismeteo MGID підписала договір про партнерство з Gismeteo
  У межах співпраці Gismeteo використовуватиме можливості рекламної платформи для монетизації аудиторії, а MGID відкриє аудиторію сайту для своїх рекламодавців
 • Сейлз-хаус групи «Інтер» склав шоп-лист на 2010 рік Сейлз-хаус групи «Інтер» склав шоп-лист на 2010 рік
  Група «Інтер» визначилася з базовими розцінками на рекламний час своїх телеканалів. Відповідно до складеного шоп-листа (з яким можна ознайомитись тут), базове СРР «Інтера» залишиться на рівні $1500 у прайм та $1250 в офф-прайм (курс - 5,05), як і було в шоп-листі 2009 року.
 • Ціни на передвиборну агітацію на «Інтері», «1+1», Новому, ICTV, СТБ та ін Ціни на передвиборну агітацію на «Інтері», «1+1», Новому, ICTV, СТБ та ін
  17 жовтня в газетах «Урядовий кур'єр» і «Голос України» телеканали «Інтер», «1+1», Новий канал, ICTV, СТБ, М1, М2, «Мегаспорт», «Кіно», ТРК «Ера», КРТ, O-TV, «Спорт 1», «Спорт 2», «Міст ТБ», ОК, UBR, «ЧП-info» опублікували свої розцінки на розміщення передвиборної агітації кандидатів у Президенти.
 • Підписано договір про співпрацю між Інформаційними агенціями «Контекст-медіа» та «Інтерфакс-Україна» Підписано договір про співпрацю між Інформаційними агенціями «Контекст-медіа» та «Інтерфакс-Україна»
  Підписано договір про співпрацю між Інформаційними агенціями «Контекст-медіа» та «Інтерфакс-Україна». Договір передбачає перехресний продаж продуктів та представлення інтересів один одного  перед наявними та потенційними клієнтами
 • «Інтер-реклама» і «Стиль С+» продаватимуть рекламу на каналах ICTV, СТБ, Новий і М1 у 2009 році «Інтер-реклама» і «Стиль С+» продаватимуть рекламу на каналах ICTV, СТБ, Новий і М1 у 2009 році
  Телеканали ICTV, СТБ, Новий і М1 подовжили угоди на рекламне обслуговування у 2009 році із сейлз-хаусами «Інтер-реклама» та «Стиль С+». Підписання угод відбулося 9.07. Про це повідомив топ-менеджер одного з телеканалів, який попросив не називати його ім’я.
 • «Інтер-Медіа» стала «1+1 Медіа». Її очолили Влад Корчин і Роман Єлістратов «Інтер-Медіа» стала «1+1 Медіа». Її очолили Влад Корчин і Роман Єлістратов
  Продакшн-компанія «Студії “1+1”», створена на базі підприємства «Інтер-Медіа», відтепер називається «1+1 Медіа». Про це «Телекритику» повідомила прес-служба «1+1».
 • «Інтер» придбав права на телевізійний показ «Іронії долі. Продовження» «Інтер» придбав права на телевізійний показ «Іронії долі. Продовження»
  Українська телевізійна прем’єра «Іронії долі. Продовження» відбудеться на телеканалі «Інтер». Про це сказано в офіційному повідомленні телеканалу, текстом якого володіє «МедиаБізнес». За умовами контракту, картина не може вийти на телеекрани раніше, ніж за 2 роки після прем’єри. В кінотеатрах стрічку почнуть демонструвати 21 грудня 2007 р. Сума угоди по придбанню прав на показ фільму не розголошується.
 • "Інтер" і "Комерсант" розійшлися з миром "Інтер" і "Комерсант" розійшлися з миром
  ТОВ "Український медіа-проект", власник 61% акцій телеканала "Интер" повідомляє про врегулювання судової суперечки з газетою "Комерсант-Україна" через підписання мирової угоди. "Український медіа-проект" відмовився від подальшого судового розгляду і застосування будь-яких санкцій, переконавшись у тому, що стаття в "Комерсанті" про зміну власника телеканалу "Інтер" не мала замовлений характер, а видання було введено в оману іншими особами", - йдеться в повідомленні компанії.
 • ICTV, СТБ и «Новый канал» ушли на Кипр ICTV, СТБ и «Новый канал» ушли на Кипр
  Антимонопольный комитет Украины дал разрешение кипрской компании «Venus Bay Holdings Limited» на обретение контроля над ООО «Международная коммерческая телерадиокомпания, Телеканал ICTV», ЗАО «Международный Медиа Центр - СТБ» и ЗАО «Новый канал». Об этом сообщает официальный сайт АМКУ.
 • Лідером телепоказу лишається «Тетянин день» («Інтер»), а «Україна» вирвалася вперед завдяки футболу Лідером телепоказу лишається «Тетянин день» («Інтер»), а «Україна» вирвалася вперед завдяки футболу
  Згідно з даними вимірювань Gfk-Ukraine, 15 серпня, в середу, чотири верхні позиції топ-10 телепоказу в Україні утримують телепрограми каналу «Інтер» - серіали, що демонструються у вечірньому праймі, та «Подробиці» (20.00).