«Сніданок з 1+1» закриють або переформатують

11 декабря 2008 г.

Ранкова програма «Сніданок з 1+1» у теперішньому вигляді виходитиме лише до кінця року, а її ведучі – Ілона Довгань та Сергій Швець – перейдуть у «ТСН». Цю інформацію, отриману з власних джерел, підтвердила Ілона Довгань.

«Сніданок з «1+1» з Нового року закривається. Частину народу скорочено, частина працює на інших проектах», - сказала вона. Проте від докладних коментарів Ілона відмовилась: «Офіційно коментувати може лише прес-служба або керівництво. Те, що закривають «Сніданок» – це не секрет. Цієї програми не буде. У нас є звільнення, є списки... Буде більш коректно, якщо прізвища називатимуть ті особи, які мають на це повноваження. Я залишаюсь у «ТСН».
 
«Поки що рано говорити про остаточну долю «Сніданку» - рішення щодо нього не прийнято, можливо, він виходитиме у дещо іншому форматі», - повідомили «ТК» у прес-службі «1+1».
 
«Сніданок з 1+1» у форматі «інформаційного ранку» виходить на каналі з кінця серпня 2008 року. Нагадаємо, нещодавно свій ранковий блок «Ранок з Інтером» переформатував телеканал «Інтер».


ТелекритикаКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

  • Додаткова освіта : вчитися або купити диплом ВНЗ? ? Додаткова освіта : вчитися або купити диплом ВНЗ? ?
    Додаткова освіта : дійсно вчитися або придбати свідоцтво ? Сучасні роботодавці бажають бачити висококласних співробітників, які мають дипломи та сертифікати як додаткове підтвердженням своєї кваліфікації. Доволі часто потрібні дипломи про ще одну вищу освіту , про проходження тренінгів та курсів , а також сертифікати та інші документи , що підтверджують знання.
  • Шипована резина або липучка? Шипована резина або липучка?
    Найактуальніше питання для автолюбителя в осінній час року: Яку зимову гуму вибрати? Шипи або липучку? Чому немає явного переможця в цій суперечці? У цій статті підведемо чіткий підсумок після якого вибір буде очевидний!
  • Ініціатива чи ініціація, або опудала на інформаційному полі. Ініціатива чи ініціація, або опудала на інформаційному полі.
    Дискусія, що несподівано виникла в медіа-просторі з приводу платних сюжетів на ТБ, здається призвела більшість ЗМІ до шокового стану. Все було так мирно, так добре, і раптом...”Не продаємося ми, не продаємося!”, - хай не хором, і не зовсім в унісон, але доволі гучно прозвучало від журналістської спільноти...