Директор з розвитку «MTV-Україна» Андрій Мальчевський залишає канал

5 декабря 2008 г.

Андрій Мальчевський, директор департаменту дистрибуції та розвитку мережі «MTV-Україна», звільнився з каналу. Цю інформацію підтвердив «Телекритиці» сам пан Мальчевський. Звільнення відбулося після того, як канал досяг значних успіхів у розбудові покриття, зокрема 29 листопада столичний оператор кабельного телебачення «Воля-кабель» включив «MTV-Україна» до свого соціального пакету (замість «РТР-Планета»).

«Я зробив усе, що міг для розбудови мережі «MTV-України», - наголосив Андрій Мальчевський у розмові з «ТК». – Нині покриття каналу - 560 піплметрів із доступних у кабелі 740. Це максимум, що його можливо досягти в нинішніх умовах».
 
Причини звільнення пан Мальчевський не коментує, але обіцяє, що після короткого перепочинку працюватиме на іншому телеканалі.
 
Костянтин Стрюков, генеральний директор «MTV-Україна», високо оцінив роботу Андрія Мальчевського, наголосивши на тому, що звільнення – це особисте рішення Мальчевського, а не рішення компанії. Департамент дистрибуції та розвитку мережі телеканалу очолить Олександр Кравцов, який раніше працював на каналі «Мегаспорт».
 
telekritika.uaКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • «САН ІнБев Україна» підтримає зустріч бізнес-клубу МІМ-Київ з питань розвитку корпоративної соціальної відповідальності «САН ІнБев Україна» підтримає зустріч бізнес-клубу МІМ-Київ з питань розвитку корпоративної соціальної відповідальності
  В понеділок, 24 жовтня 2011 року, у Бізнес-школі МІМ-Київ (Міжнародний інститут менеджменту) відбудеться тематична зустріч бізнес-клубу, присвячена стратегічним питанням розвитку корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Компанія «САН ІнБев Україна» виступає партнером зустрічі.
 • Підсумки завершального дня роботи 12-ої конференції ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку» Підсумки завершального дня роботи 12-ої конференції ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку»
  Завершила роботу 12-та конференція ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку», яка традиційно відбулась у м. Судак. Захід зібрав рекордну кількість учасників - понад 160 представників ІКТ-компаній, органів державної влади, зокрема НКРЗ, СБУ, МВС України, а також засобів масової інформації.
 • Маркетинговый директор Kodak подал в отставку Маркетинговый директор Kodak подал в отставку Маркетинговый директор Kodak подал в отставку Маркетинговый директор Kodak подал в отставку
  Джеффри Хэйзлетт объявил о своем решении покинуть компанию через Twitter и Facebook.
 • Координатор проектів ОБСЄ в Україні сприяє розвитку екологічної освіти в Україні Координатор проектів ОБСЄ в Україні сприяє розвитку екологічної освіти в Україні
  Київ, 23 липня 2009 року – Екологічна освіта буде включена до освітньої програми середньої школи за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Так звана концепція Зеленого пакету, що впроваджуватиметься у співпраці з Міністерством освіти і науки України була представлена представникам засобів масової інформації, освітянам та неурядовим громадським організаціям під час круглого столу в Києві під егідою ОБСЄ.
 • «MTV Україна» зніме реаліті-шоу «Любов та музика» «MTV Україна» зніме реаліті-шоу «Любов та музика»
  Музичний телеканал «MTV Україна» оголосив кастинг для нового реаліті-шоу «Любов та музика». За результатами кастингу буде створений жіночий професійний музичний гурт. Бюджет проекту не розголошується.
 • MTV закроет телеканал пользовательского контента MTV Flux MTV закроет телеканал пользовательского контента MTV Flux
  После 15 месяцев трансляции в сети Sky Digital, MTV собирается заменить Flux на одну из версий MTV One, трансляция которого будет осуществляться с отставанием от основной версии MTV One. Это уже второй случай, когда канал, плейлист которого создаёт сам зритель, терпит неудачу
 • Євген Ступка обіцяє, що ретрансляція на «MTV Україна» буде 0% Євген Ступка обіцяє, що ретрансляція на «MTV Україна» буде 0%
  Телеканал «MTV Україна» влаштував першу презентацію. Поки що не з нагоди початку мовлення, але… закінчення ремонту у власному офісі. М’яка іронія є цілком виправданою, адже «очікування на MTV» в Україні нагадує класичне «очікування на Ґодо»: цьогорічний проект із запуску телеканалу є вже третьою спробою бренду розпочати мовлення в Україні.
 • Андрій Шевченко ставиться до призначення Олени Бондаренко в.о. голови Комітету іронічно Андрій Шевченко ставиться до призначення Олени Бондаренко в.о. голови Комітету іронічно
  26 квiтня семеро членів Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації обрали виконувачем обов’язків голови цього комітету першого заступника голови Олену Бондаренко. «З таким самим успіхом мої колеги з коаліції могли би призначити себе виконувачем обов‘язки Папи Римського або Генсека НАТО, — коментує цю подію голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко. — Закон «Про комітети» та Регламент чітко визначає, що рішення про призначення і звільнення голів комітетів може ухвалювати лише Верховна Рада.»
 • Андрій Шевченко: За 2-3 роки в Україні не буде преси, фінансованої з бюджету Андрій Шевченко: За 2-3 роки в Україні не буде преси, фінансованої з бюджету
  18 квітня у Києві за сприяння Комітету ВР з питань свободи слова та інформації, Програми сприяння парламенту України університету Індіани і Української освітньої програми реформ відбулася конференція «ЗМІ і влада – регіональний вимір». У заході взяли участь голови постійних комісій обласних рад з питань ЗМІ та керівники обласних прес-клубів Українського освітнього центру реформ. Учасники обговорили основні напрями законодавчого забезпечення реформування інформаційного простору України. Доповідач з цього питання, голова профільного парламентського комітету Андрій Шевченко, зупинився на трьох тематичних блоках: роздержавлення друкованих ЗМІ, редакційна політика та акредитація журналістів.
 • «До літа «MTV-Україна» буде в ефірі» «До літа «MTV-Україна» буде в ефірі»
  Запуск «MTV-Україна» знову готується в атмосфері особливої секретності. «Ми знайшли спільну мову із Viacom і залагодили всі питання щодо ліцензії на мовлення в Україні. Поки тривають підготовчі роботи, провадяться додаткові маркетингові дослідження, тому зараз важко точно говорити про терміни, але сподіваємося, що до літа ми вже будемо в ефірі», – повідомив Петро Хархаліс (Peter Charchalis), віце-президент Horizon Capital. При цьому пан Петро наголосив, що Horizon Capital є основним акціонером MTV Ukraine («решта наших партнерів мають незначну кількість акцій», – сказав пан Хархаліс, не називаючи при цьому компаній-партнерів), що це перша інвестиція компанії на медіаринку і що він не сумнівається в успішності проекту: «Україна є готовою до появи MTV».