«Інтер-реклама» і «Стиль С+» продаватимуть рекламу на каналах ICTV, СТБ, Новий і М1 у 2009 році

11 июля 2008 г.

Телеканали ICTV, СТБ, Новий і М1 подовжили угоди на рекламне обслуговування у 2009 році із сейлз-хаусами «Інтер-реклама» та «Стиль С+». Підписання угод відбулося 9.07. Про це повідомив топ-менеджер одного з телеканалів, який попросив не називати його ім’я.

Генеральний директор РА «Інтер-реклама» Людмила Кот підтвердила «ТК» інформацію, що канал ICTV підписав із ними угоду. «У нас довгострокові плани й домовленості. На базі року – це точно. Ми співпрацюємо з ICTV не перший рік. Гадаю, вирішальну роль у їхньому виборі зіграло те, що ми надійні партнери», – повідомила вона.

Нагадаємо, що раніше «Інтер-реклама» займалася продажем реклами на телеканалі ICTV, а рекламна агенція «Стиль С+» – на СТБ, Новому й М1. Водночас обидва сейлз-хауси є частиною медіагрупи «Інтер».

www.telekritika.uaКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Реклама на каналах Viasat в России принесла шведской группе 1% выручки Реклама на каналах Viasat в России принесла шведской группе 1% выручки

  Запрет рекламы на платных каналах в России лишает шведскую Modern Times Group (MTG) не менее 88 млн крон дохода. Но вскоре реклама должна вернуться на самый популярный канал MTG – «TV 1000 Русское кино».

 • Матвиенко: реклама на платных каналах нарушает права потребителя Матвиенко: реклама на платных каналах нарушает права потребителя
  По мнению спикера Совета Федерации Валентины Матвиенко, запрет рекламы на кабельных телеканалах необходим.По ее словам реклама нарушает права потребителя, который за свои деньги получает не только продукт, но и навязанную услугу.
 • Новий стиль компанії «Хенкель» Новий стиль компанії «Хенкель»
  Компанія «Хенкель» представляє новий корпоративний дизайн та слоган «Henkel – Excellence is our Passion». «Наш новий слоган підсумовує те, до чого ми прагнемо як компанія з усіма нашими брендами та співробітниками по всьому світу: бути найкращими в усьому, що робимо», – зазначив Каспер Рорстед, Голова Правління «Хенкель». – «Як наш новий слоган, так і нова візуалізація корпоративного стилю сприятимуть подальшому зміцненню бренда «Хенкель» в усьому світі».
 • У 2010 році «Хортиця» збільшить витрати на інтернет-рекламу У 2010 році «Хортиця» збільшить витрати на інтернет-рекламу
  У 2010 році торгова марка «Хортиця» збільшила витрати на рекламу в інтернеті. Про це «МедіаБізнесу» повідомив керівник департаменту маркетингу та реклами «Хортиці» Євген Разуваєв під час Третього українського форуму маркетинг-директорів.
 • Ціни на передвиборну агітацію на «Інтері», «1+1», Новому, ICTV, СТБ та ін Ціни на передвиборну агітацію на «Інтері», «1+1», Новому, ICTV, СТБ та ін
  17 жовтня в газетах «Урядовий кур'єр» і «Голос України» телеканали «Інтер», «1+1», Новий канал, ICTV, СТБ, М1, М2, «Мегаспорт», «Кіно», ТРК «Ера», КРТ, O-TV, «Спорт 1», «Спорт 2», «Міст ТБ», ОК, UBR, «ЧП-info» опублікували свої розцінки на розміщення передвиборної агітації кандидатів у Президенти.
 • CТБ, Новий канал, ICTV та М1 змінюють сейлз-хаус CТБ, Новий канал, ICTV та М1 змінюють сейлз-хаус
  Рекламний час телеканалів холдингу Віктора Пінчука – СТБ, ICTV, Нового каналу та М1 - 2009 року продаватимуть не «Інтер-реклама» та «Стиль С+», а дві інші компанії. Підписання відповідної угоди, за інформацією «Телекритики», має відбутися у понеділок, 22 грудня.
 • «Інтер-реклама» та «Стиль С+» призупинили договір з Новим каналом , СТБ, ICTV та М1 «Інтер-реклама» та «Стиль С+» призупинили договір з Новим каналом , СТБ, ICTV та М1
  Сейлз-хауси «Інтер-реклама» та «Стиль С+» призупинили дію договорів із Новим каналом, СТБ, ICTV та М1 на 2009 рік. Вони вважають, що не зможуть забезпечити ту суму зобов’язань, яку взяли на себе влітку цього року, це $190 млн.
 • Реклама на московских каналах в 2009 г. будет дорожать вдвое медленнее, чем в регионах Реклама на московских каналах в 2009 г. будет дорожать вдвое медленнее, чем в регионах
  Телереклама на московских каналах в следующем году будет дорожать вдвое медленнее, чем в регионах. Таково следствие перенасыщения московского рынка. При этом темпы медиаинфляции снизятся по всей стране.
 • До нових вершин у Новому році До нових вершин у Новому році
  Телеканал «Київ» розпочав 2008 рік новим зростанням рейтингових показників. Новорічний ефір столичного телебачення викликав живий інтерес телеглядачів. Найбільшою популярністю у святкові дні користувалися власні програми та ексклюзивні відеоматеріали телеканалу «Київ».
 • ICTV, СТБ и «Новый канал» ушли на Кипр ICTV, СТБ и «Новый канал» ушли на Кипр
  Антимонопольный комитет Украины дал разрешение кипрской компании «Venus Bay Holdings Limited» на обретение контроля над ООО «Международная коммерческая телерадиокомпания, Телеканал ICTV», ЗАО «Международный Медиа Центр - СТБ» и ЗАО «Новый канал». Об этом сообщает официальный сайт АМКУ.