«Воля» стала офіційним спонсором Національної паралімпійської збірної України

27 июня 2008 г.

Компанія «Воля» підписала Договір про співпрацю з Національним комітетом спорту інвалідів України (НКСІУ). Згідно з умовами угоди,  «Воля» виступить офіційним спонсором Національної паралімпійської збірної з літніх видів спорту на XIII Паралімпійських іграх у Пекіні та стане офіційним спонсором НКСІУ. Сума угоди не розголошується.

«Паралімпійські ігри заслуговують особливої уваги з боку світової спільноти, адже вони засвідчують безмежність людських можливостей і нездоланну силу волі, - підкреслив президент компанії «Воля» Сергій Бойко. - Ми, як єдина команда, зараз робимо свій вклад у майбутні досягнення нашої збірної та допомагаємо гідно представити нашу країну на Паралімпіаді у Пекіні».

Представники Національної паралімпійської збірної України-2008 виступатимуть у Пекіні в 11 видах спорту (легка атлетика, плавання, фехтування на візках, стрільба із лука, футбол ДЦП, стрільба кульова, веслування академічне, пауерліфтинг, настільний теніс, волейбол сидячи (жінки), дзюдо). Новими для української паралімпійської збірної стали академічне веслування та стрільба кульова. Зараз Національна збірна має 104 ліцензії, це означає, що 125 спортсменів гарантовано братимуть участь в Паралімпіаді−2008 (за попередніми прогнозами планувалося 84 ліцензії та 111 спортсменів).

Компанія «Воля» - провайдер телекомунікаційних послуг, який надає доступ до цифрових пакетів програм кабельного телебачення під ТМ «Воля преміум ТВ» та високошвидкісний доступ до Інтернет під ТМ «Воля Бродбенд». ЗАТ «Воля-кабель» входить до інвестиційного фонду Ukrainian Growth Fund III міжнародної компанії Sigma Bleyzer. Загальна сума фонду складає $60 млн. Обслуговує близько 450 тис. абонентів аналогового (ARPU — $4) і близько 130 тис. — цифрового (ARPU — $6) телебачення (80% ринку). Технічне обмеження – 18 каналів. Виручка у 2007 р., за власними даними компаніїї, - 270 млн грн, чистая прибуток — 8 млн грн.


http://www.mediabusiness.com.uaКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи