«Інтер-Медіа» стала «1+1 Медіа». Її очолили Влад Корчин і Роман Єлістратов

24 июня 2008 г.

Продакшн-компанія «Студії “1+1”», створена на базі підприємства «Інтер-Медіа», відтепер називається «1+1 Медіа». Про це «Телекритику» повідомила прес-служба «1+1».

Нагадаємо,  у березні 2008 року наглядова рада «1+1» ухвалила рішення про створення нової виробничої структури, що займатиметься українським телевізійним конвентом різних жанрів - телефільмів і серіалів, документальних, ігрових та розважальних програм. Очолити компанію спершу запропонували колишньому генеральному директору «1+1» Юрію Морозову та генпродюсеру «ТСН» Володимиру Карташкову, проте згодом вони зробили вибір на користь іншої роботи.
 
За повідомленням прес-служби, «1+1 Медіа» розпочинає виробництво низки проектів для телеканалу «1+1». Серед них – українські адаптації ліцензійних форматних шоу Bailando, Power of Ten, The Brainiest («Найрозумніший») тощо, які з’являться в ефірі у новому сезоні. Також найближчим часом компанія розпочне виробництво власних програм, присвячених світському життю, мандрівкам, а також кулінарного проекту. Вироблятимуться й телефільми, міні-серіали та серіали.
 
Напрямок із виробництва документальних, ігрових і розважальних проектів «1+1 Медіа» очолив Владислав Корчин, який із 2000 року був лінійним продюсером програм «Табу», «Без табу» і «Я так думаю» та продюсером численних документальних проектів «1+1». Напрямок виробництва телефільмів і серіалів очолив Роман Єлістратов. Про його ймовірне призначення «Телекритика» вже повідомляла. Донедавна пан Єлістратов очолював продакшн-компанію «Амедіа-Україна» - дочірню структуру російської «Амедиа». В «Амедиа» пан Єлістратов працював з 2005 року.


ТелекритикаКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Влад Деревянных придумал лого для «Смысловых галлюцинаций» Влад Деревянных придумал лого для «Смысловых галлюцинаций»
  Арт-директор «Восхода» создал фирменный знак к 25-летию рок-группыАрт-директор рекламного агентства «Восход» Владислав Деревянных создал логотип для группы «Смысловые галлюцинации» специально к 25-летию популярного музыкального коллектива.
 • Влад Бутраменков: «Медиарынки Украины и Казахстана во многом похожи» Влад Бутраменков: «Медиарынки Украины и Казахстана во многом похожи»
  «Кризис для медиа рынка Казахстана выдался ощутимым, бюджеты снизились более чем на треть», - говорит Влад Бутраменков, медиадиректор агентства Rating Point/MediaCom в Казахстане. В конце прошлого года он покинул украинский медиарынок ради работы в этой стране. Похоже, традиция приглашать медиаспецмалистов из Украины все больше закрепляется в Казахстане.
 • Влад Ряшин: «Нам пришлось принимать непопулярные решения» Влад Ряшин: «Нам пришлось принимать непопулярные решения»
  Интервью председателя совета директоров компании Star Media Владислава Ряшина в рамках статьи «Украинские продакшн-студии переориентировались на внутренний рынок» .
 • Главным редактором журнала PLAYBOY назначен Влад Иваненко Главным редактором журнала PLAYBOY назначен Влад Иваненко
  В 2010 году редакциии российского и украинского изданий журнала PLAYBOY возглавил Влад Иваненко. Влад родился в Санкт-Петербурге, окончил Киевский международный университет по специальности «Международная журналистика».
 • Сейлз-хаус групи «Інтер» склав шоп-лист на 2010 рік Сейлз-хаус групи «Інтер» склав шоп-лист на 2010 рік
  Група «Інтер» визначилася з базовими розцінками на рекламний час своїх телеканалів. Відповідно до складеного шоп-листа (з яким можна ознайомитись тут), базове СРР «Інтера» залишиться на рівні $1500 у прайм та $1250 в офф-прайм (курс - 5,05), як і було в шоп-листі 2009 року.
 • ВЛАД ФИСУН, главный редактор украинского PLAYBOY возглавил PLAYBOY в России ВЛАД ФИСУН, главный редактор украинского PLAYBOY возглавил PLAYBOY в России
  С 15 мая, главный редактор украинского журнала PLAYBOY  Влад Фисун назначен главным редактором российского издания PLAYBOY с сохранением обязанностей, выполняемых им в Украине.
 • Київський Медіа Холдинг – генеральний медіа-партнер фотовиставки «Мода і стиль в фотографії» Київський Медіа Холдинг – генеральний медіа-партнер фотовиставки «Мода і стиль в фотографії»
  Відсьогодні в «Мистецькому Арсеналі» та галереї «KievFineArt» проходитиме виставка «Мода і стиль»  - частина проекту «Керуй мрією» Московського Міжнародного фестивалю «Мода і стиль в фотографії», що існує з 1999 року та проводиться музеєм «Московський Дім Фотографії» вже вп’яте. В Києві така презентація відбудеться вперше!: Класикі світової та вітчизняної фотографії, зірки сучасної fashion-фотографії, а також проекти глянцевих журналів як невід’ємного феномену модного світу складають традиційну структуру фестивалю.
 • Влад Фисун покинул российский Playboy ради украинского Влад Фисун покинул российский Playboy ради украинского
  Главным редактором российского издания Playboy назначен Владимир Ляпоров. Влад Фисун, совмещавший с декабря 2006 года руководство российским и украинским изданиями журнала, продолжит работу в качестве главного редактора украинского Playboy. До назначения главным редактором, Ляпоров работал в должности заместителя Влада Фисуна.
 • Створення медіа-холдингу київ. влади може означати приватизацію ком. медіа за безцінь і для своїх Створення медіа-холдингу київ. влади може означати приватизацію ком. медіа за безцінь і для своїх
  Створення нового централізованого медіа-холдингу київської влади може означати приватизацію комунальних медіа за безцінь і «для своїх», — так заступник голови Верховної Ради V скликання Микола Томенко прокоментував проект рішення столичної влади, відповідно до якого пропонується реорганізувати шляхом злиття комунальні підприємства «Хрещатик», «Вечірній Київ», «Редакція газети «Українська столиця», «ТРК «Київ», «Радіо «Голос Києва» у закрите акціонерне товариство «Київський Медіа Холдинг» із закріпленням у комунальній власності 51% акцій цього товариства. Про це повідомляє прес-служба віце-спікера.
 • Влад Ряшин вошёл в состав «Академии Российского телевидения Влад Ряшин вошёл в состав «Академии Российского телевидения
  11 апреля заседании Совета в число избранных новых членов Академии вошел глава наблюдательного совета группы компаний «Стар Медиа», Советник Генерального директора российского канала «ТВ Центр» Влад Ряшин. Он стал вторым украинцем, членом престижной российской телевизионной Академии, в рамках которой ежегодно проводится Национальный телевизионный конкурс «ТЭФИ».