Поляки вподобали цифрове інтерактивне телебачення

5 июня 2008 г.

Відповідно до результатів дослідження TNS OBOP, проведеного на замовлення телекомунікаційної компанії Inotel, до 30% польських глядачів зацікавлені у цифровому інтерактивному телебаченні (IPTV).

Також було встановлено, що 29% респондентів воліли би брати фільми у прокат через Інтернет, а 25% - використовувати телевізори для відеоконференцій. Важливо зазначити, що бажанням 45% респондентів була відсутність реклами у надаваних ТБ-послугах. Результати дослідження дають зелене світло масовому виходу на ринок послуг VOD (відео за запитом) та IPTV, які й пропонує Inotel.

broadbandtvnews.comКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Поляки сняли ролик на Евро-2012 специально для русских Поляки сняли ролик на Евро-2012 специально для русских
  Затронули больную темуВ рамках подготовки к Чемпионату Европы по футболу в Польше сняли серию рекламных роликов, приглашающих представителей разных наций посетить Польшу.
 • Україна стає повноправним учасником Європейської конвенції про транскордонне телебачення Україна стає повноправним учасником Європейської конвенції про транскордонне телебачення
  4 червня 2009 року у Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення відбулася прес-конференція з питань впровадження Європейської конвенції про транскордонне телебачення в Україні за участю довгострокового експерта Ради Європи Ад ван Луна, керівника проекту „Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі” Ольги Сєдової, першого заступника голови Національної ради Андрія Мирошніченка, члена Національної ради Тетяни Лебедєвої, відповідального секретаря Національної ради,  спостерігача від України у Постійному комітеті Ради Європи з питань транскордонного телебачення Владислава Лясовського, представників телерадіомовних компаній, медійних громадських організацій, засобів масової інформації, операторів кабельного телебачення. Про це повідосляє прес-служба Нацради
 • Procter & Gamble повертається на телебачення Procter & Gamble повертається на телебачення
  Найбільший рекламодавець в Україні та світі компанія Procter & Gamble із лютого повертається на українське телебачення. За деякими даними, рекламні ролики брендів компанії з’являться як мінімум в ефірі тих каналів, які працюють з будинками продажів «Сфера-ТВ» та Maxximum Advertising. Про це провідомляє інтернет-видання.
 • Нацрада почала видавати ліцензій на цифрове мовлення Нацрада почала видавати ліцензій на цифрове мовлення
  Національна Рада України з питань телебачення та радіомовлення розпочала видачу ліцензій десятьом переможцям першого всеукраїнського конкурсу на цифрове мовлення. Про це на брифінгу у Києві повідомив голова Нацради Віталій Шевченко.
 • АМКУ рекомендував ЗАТ «Воля-Кабель» утриматися від припинення надання послуг аналогового телебачення АМКУ рекомендував ЗАТ «Воля-Кабель» утриматися від припинення надання послуг аналогового телебачення
  Київське міське територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало ЗАТ «Воля-Кабель» утриматися від припинення надання послуг аналогового телебачення до проведення з абонентами відповідної роз’яснювальної роботи. Про це сказано в офіційному повідомленні Антимонопольного комітету України (АМКУ), текстом якого володіє «МедіаБізнес».
 • У вересні відбудеться II-й Міжнародний форум «Цифрове мовлення в Україні» У вересні відбудеться II-й Міжнародний форум «Цифрове мовлення в Україні»
  Незалежна асоціація телерадіомовників України (НАМ)  та Індустріальний  Телевізійний  Комітет (ІТК) прийняли рішення про проведення IІ-го Міжнародного Форуму «Цифрове мовлення в Україні» 19 вересня 2008 р.  Про це сказано у спільному офіційному повідомленні компаній, текстом якого володіє «МедіаБізнес».
 • УНІАН: Три чверті киян не вважають сучасне телебачення мистецтвом УНІАН: Три чверті киян не вважають сучасне телебачення мистецтвом
  74,7% киян не вважають сучасне телебачення мистецтвом. Такі дані опитування, проведеного соціологічною службою УНІАН. При цьому лише 0,7% опитаних вважають телебачення мистецтвом. Твердження про те, що більшість програм можна назвати мистецтвом, підтримують 2,4% киян, а приблизно половину програм можуть назвати мистецтвом 3,3% респондентів. Думку про те, що лише невелику частину програм можуть вважати мистецтвом, підтримують 17,1% опитаних.
 • Моніторинг АУП: телебачення і політика Моніторинг АУП: телебачення і політика
  Академія української преси під час прес-конференції представила результати дослідження «Моніторинг політичних теленовин: травень-2007», мета якого – визначити стан і динаміку політичного змісту новин в умовах передвиборчої кампанії. У дослідженні було проаналізовано контент десяти найрейтинговіших українських телеканалів: Першого каналу («Вісті» о 21.00), «1+1» («ТСН» о 19.30), «Інтера» («Подробиці» о 20.00), Нового каналу («Репортер» о 19.00), ICTV («Факти» о 18.45), СТБ («Вікна» о 22.00), ТРК «Україна» («Події» о 21.00), 5-го каналу («Час» о 19.00), ТОНІСа («24 години» о 18.30), НТН («Вчасно» о 21.00). Загалом предметом моніторингу стали 58 випусків новин (768 повідомлень).
 • Всі 4 оператори, що отримали ліцензію на цифрове наземне ефірне мовлення DVB-Т, вийшли в ефір Всі 4 оператори, що отримали ліцензію на цифрове наземне ефірне мовлення DVB-Т, вийшли в ефір
  З 14 травня 2007 року цифрове наземне ефірне мовлення стандарту DVB-T запущено в ефір усіма 4-ма операторами, які на початку 2006 року отримали ліцензії на цифрове ефірне мовлення. Раніше, 1 травня 2006 року, у київському ефірі на 51 ТВК з’явилося 5 цифрових телепрограм: ТОНІС, КДТРК (майбутній «Мегаканал»), «Культура», «КРТ», Телеканал новин «24» та 3 радіопрограми: УР-1, УР-2 («Промінь»), УР-3.  
 • Поляки накормят своей пиццей украинцев Поляки накормят своей пиццей украинцев
  Польская компания Pizza Dominium планирует открыть до конца 2008 года сеть ресторанов в Украине. Сейчас компания имеет 50 ресторанов-пиццерий в Польше. В течение года оператор планирует открыть еще 15 точек, а также несколько в Румынии. Томаш Плебаняк, владелец Pizza Dominium, отмечает, что уже к 2008 году компания появится на рынке Украины, а также Литвы. В свою очередь генеральный директор Pizza Dominium Петр Дзержк отмечает, что открытие одного ресторана в Польше и Румынии обходится в $100 тыс. Сколько это будет стоить в Украине, менеджер не сказал.
Remadeys