Вартість створення сайту

5 ноября 2013 г.

Вартість створеня сайту

Давайте поговоримо про те, якою повинна бути вартість створеня сайту. В мережі існує багато пропозицій, діапазон яких коливається від ста доларів до десятків тисяч. З чим пов'язана така різниця і на якому варіанті варто зупинитись?

Варіант перший: дуже дешево.

Як правило, створення сайту не вимагає значних витрат фізичних ресурсів. В основу формування вартості закладається час, який буде витрачений розробником на відповідну роботу. Якщо вам пропонують розробку сайту за сто доларів, це може означати лише одне - перед вами типовий розробник-одинак. В цьому випадку не варто розраховувати на юридичну захищеність, на індивідуальний дизайн, або професійне програмування, яке врахує всі ваші вимоги. Скоріше за все ви отримаєте звичайний крадений шаблон, з переробленими кольорами і адаптованою структрою (якщо пощастить).

Варіант другий: дуже дорого.

Великі імениті компанії витрачають величезні гроші на підтримку свого іміджу. Цілий штат різноманітних менеджерів, лише найдорожче обладнання та програмне забезпечення, дизайнерські меблі та офіси в найкращих офісних центрах. За все це будете платити ви зі своєї кишені. Скоріше за все ви отримаєте якісний продукт (хоча бувають і виключення), але його ціна буде значно перевищувати його якісні характеристики. Якщо у вас виділений резиновий бюджет, який дозволить такі необгрунтовані витрати, тоді, можливо, цей варіант для вас.

Якщо ж ви хочете отримати якісний результат, який буде повністю виправдовувати свою вартість, тоді варто розглянути третій варіант.

Створення сайту в Отакої.ком

Створення сайту в Отакої.ком це золота середина в співвідношені ціна-вартість. Дизайн розробляється на основі ваший бізнес-цілей, проходить ваше затвердження та узгодження. Дизайнери розробляють макети кожної ключової сторінки майбутнього сайту, що дозволяє зробити його повністю індивідуальним. Верстка здійснюється з використанням всіх сучасних тенденцій та технологій. Керування сайтом здійснються на основі надійної, швидкої та захищеної системи OYi.Engine. Ви можете бути впевнені, що будь-яка ваша вимога буде врахована під час програмування функціональних модулей, і як результат, ви отримаєте повністю індивідуальний продукт для вирішення ваших задач.

Ну а найголовніше перевага, це цінова політика. Чіткий та зрозумілий принцип ціноутворення не залишить у вас зайвих запитань та хвилювань. Для будь-якого бюджету може і буде сформована грунтовна пропозиція. Звертайтесь та переконайтесь самі - розробка сайтів в Отакої.ком, це найкраще рішення для представників малого та середнього бізнесу.Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Як поліпшити позиції сайту сантехніки в пошуку Як поліпшити позиції сайту сантехніки в пошуку
  На кожному сайті запропоновано певну кількість товарів і послуг, доступних для цільової аудиторії. Якщо планується розширення асортименту, можуть виникнути деякі проблеми. Для створення додаткових підкатегорій будуть потрібні нові сторінки, при цьому сайт повинен мати високу доступність і зрозумілий інтерфейс.
 • 7 советов, как привлечь внимание к своему сайту 7 советов, как привлечь внимание к своему сайту
  Ежедневно в Сети появляются тысячи новых сайтов, большинство из которых создаются с целью заработка. В то же время по статистике большая часть проектов закрывается спустя короткое время или зависает мертвым грузом на просторах Интернета.
 • Американский Forbes начал отключать доступ к сайту для пользователей блокировщиков рекламы Американский Forbes начал отключать доступ к сайту для пользователей блокировщиков рекламы

  Американский Forbes стал выборочно блокировать некоторых пользователей программного обеспечения, отключающего рекламу. При входе на сайт для них отображается текст с просьбой отключить блокировщик рекламы, чтобы продолжить чтение материалов. 

 • Як збільшити продажі завдяки сайту Як збільшити продажі завдяки сайту

  Сьогодні кожен, хто продає завдяки сайту, повинен знати, що таке конверсія сайту, якщо Ви ще не знаєте, то ця стаття для Вас. Отже, конверсія - це не лише розробка сайтів Рівне, а й показник співвідношення цільових дій користувача сайту і відвідувачів, не готових зробити покупку або оформити замовлення. 

 • Китай заблокировал доступ к сайту «Би-би-си» Китай заблокировал доступ к сайту «Би-би-си»

  Китай заблокировал английский новостной сайт «Би-би-си» в связи с беспорядками в Гонконге

 • У Харкові виступили з ініціативою створення комісії з журналістської етики У Харкові виступили з ініціативою створення комісії з журналістської етики
  Голова правління асоціація «Журналістська ініціатива» (Харків) Ангеліна Солдатенко виступила з ініціативою створення комісії або комітету з журналістскої етики. Її підтримав співголова харківської правозахисної групи Євген Захаров, а також більшість присутніх на круглому столі «Етика поведінки журналістів в умовах конфліктних ситуацій».
 • Raffinade group запропонував новий підхід для створення буклету фонду «Розвиток України» Raffinade group запропонував новий підхід для створення буклету фонду «Розвиток України»
  Продовжується співробітництво компанії Raffinade group та Благодійного фонду «Розвиток України» Над розробкою нового буклету Благодійного фонду працювала команда фахівців Raffinade communications та Raffinade design. Фонду було запропоновано принципово новий підхід до підбору та візуалізації інформації про проекти, діяльність та майбутні плани благодійної організації. З першого погляду буклет надихає на позитив і розвиток!
 • Мін'юст розпочав створення Реєстру друкованих ЗМІ та інформагентств Мін'юст розпочав створення Реєстру друкованих ЗМІ та інформагентств
  Міністерство юстиції України розпочало практичну реалізацію робіт по створенню Реєстру друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств, повідомляє прес-служба Міністерства. Наразі до переліку внесені друковані ЗМІ, зареєстровані протягом поточного року. По мірі наповнення будуть також виставлятися засоби масової інформації, зареєстровані у попередні роки. Згодом складений перелік ляже в основу електронного реєстру друкованих ЗМІ та інформаційних агентств.
 • Київрада не ухвалила рішення про створення комунального медіахолдингу Київрада не ухвалила рішення про створення комунального медіахолдингу
  Київська міська рада не підтримала проект рішення про створення Київського медіахолдингу з муніципальних медіа – ТРК «Київ», «Радіо Київ», газет «Вечірній Київ», «Хрещатик» та «Українська столиця».
 • Створення медіа-холдингу київ. влади може означати приватизацію ком. медіа за безцінь і для своїх Створення медіа-холдингу київ. влади може означати приватизацію ком. медіа за безцінь і для своїх
  Створення нового централізованого медіа-холдингу київської влади може означати приватизацію комунальних медіа за безцінь і «для своїх», — так заступник голови Верховної Ради V скликання Микола Томенко прокоментував проект рішення столичної влади, відповідно до якого пропонується реорганізувати шляхом злиття комунальні підприємства «Хрещатик», «Вечірній Київ», «Редакція газети «Українська столиця», «ТРК «Київ», «Радіо «Голос Києва» у закрите акціонерне товариство «Київський Медіа Холдинг» із закріпленням у комунальній власності 51% акцій цього товариства. Про це повідомляє прес-служба віце-спікера.

Твои Объявления